Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší seriály:
    Ordinace v růžové zahradě 2
    Comeback
    Helena
  • AHOJ NEVITE JESTLI V ORDINACI V RUŽOVE ZAHRADĚ HRAJE BEN CRISTOVAO DNES JSEM SE DIVALA A TAM BYL ALE KDYŽ JSEM SE DIVALA NA HERCE TAK TAM NEBYL TAK DĚKUJI ŽE MI POMUŽETE DĚKUJI *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *8*
    • Renysek12
      Ano. Ben Cristovao hraje v Ordinaci v růžové zahradě. Jenom jsem na Googlu napsala Ordinace v růžové zahradě herci a bylo to tam.
    • dřív tam hrál, v té době když tam nově přišel David Suchý tak tam hrál jeho syna ale pak po nejaké době se po nem úplně slehla zem a už tam pozdějc nikdy nebyl
  • ahoj ordinace v ruzove zahrade 2 je dobry serial.ty co rikaj ze ne!!!JSOU BLBCI.vubec nechapu co je na tom nebavi.dobre ano ma to sve mouchy na doladeni.ale neni to spatny serial.nejratsi mam herce petra hanaka.a vty starsi ordinaci mam nejradsi pavlu barnovou.doufam ze vsichni souhlasi *16* *12*
    • A Ty se nauč gramatiku.
  • zas to tak neprožívejte...comeback :D
  • Luky1987
    Presne Ordinace je totální kravina seriál
    • proč se na něj dívaš když to je kravina?Vole!
  • ten co píše to že je tento serial propadák má naprostou pravdu .je to veliká blbost .a jak tadi někdo napsal že dr.hous je lepší tak má opravdu pravdu.protože dr.hous je víc originálnější a take představitel dr.house víborně hraje
    • tak,proč s tím stracíč čas,ty hnůpe *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • A Ty se zase nauč gramatiku.
  • o tomhle serialu nechci moc mluvit proto že si mýslím že je to kravina protože to je porát já tě miluj azase naop.ale líbyl se mi tento serial když tam byla gita .
  • prosím mužete mi říct jak se jmenuje vrchní sestra ta zrzava hrala v 1 a hraje tam i ted dik *13*
    • Myslíš Baru Štebánovou alias Babetu Trefnou.
      • Báru Štěpánovou
    • Ahoj nevím jestli si to přečteš ale i tak jsem ti to sem napsala. Jmenuje se Babeta Trefná teda jestli myslis tuhletu
  • petrushkamm

    Jak:

    prosím jak se jmenuje ten dil jak tam Maty tančí s tou holkou a ona si pak vyvrtne kotník nebo tak neco?
  • Rudovský

    Tož zdravím z Moravy...chcu aby tu víc bylo Rudovského v té ordinavi.S mámou na to koukáme popíjíme vínečka a jako ten lichvář nikde...tož by ten pták zlobivej měl by se víc objevovati. Seriál nás baví a snad bude dlouho dávanej. Tož pa
    • Re: Rudovský

      na sto procent ho hraje Miroslav Dvořák *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit