Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ginny23k

    ahoj

    Přátelé jsou fakt UŽASNÝ neznám lepší seriál je to tak vtipný *1* *1* *1* *1* *1* Stejně je nejlepší joey..... *1*
  • Friends-Priatelia

    Je to naozaj najlepší seriál na svete,všetci sú tam úžasný,Rachel,Chandler,Joey,Ross ,Monika,Phoebe. *4* *4*
  • marcikrckova

    Friends

    Miluju ten serial.........lol..... *14* *14* *14* *1* *1* *1* *4* *4*
  • Je to super a nej

    Je to mooooooooc super a nejlepší serial je super a nwm co říct... *14*
  • Friends-Priatelia

    Je to môj najoblúbenejší seriál,pozerám ho stále mám pár dielov aj na videokazete,nemá chybu ani všetci herci,čo tu hrajú iný by sa do tohto sitkomu nehodili ako Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry a David Schwimmer sú jednoducho perfektný,už sa teším aj na sfilmovaných Priaťelov moc. *4* *3* *3*
  • přátelé

    to já jsem teda s tebou, taky jsem na žádný díl nezapoměla a ukaždého se řechtám jak kůň protože to jinak ani nejde *15* *15* *15*
    • Re: přátelé

      jo je to best best best best best best serial mam tam vsecky mocinky rada!!!! *14* *14* *4* *3* *9* *4* *15* *1* *1* *3* *14*
  • Na Přátelé nemá žádnej seriál nejlepší na světě je the best i taky samozřejmě Jennifer,Courteney,Lisa,Matt,Matthew a David.
  • luke189

    TV-FRIENDS.com

    http://www.tv-friends.com/

    Nejv
  • Luky1987
    Prátelé byl dobrý seriál a určite lepší než ty naše současné kraviny typu Ordinace v ružové zahrade 1,2, Ulice, Gympl, Cesty Domu 1 - 3, Panelák, Búrlivé Víno, Divoké kone, Kukučka, Susedia, Horná Dolná atd.
  • Ani nejsou vůbec vtipný Přátelé ze slovenským dabingem tak jako s českým.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit