Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jennifer Aniston je nejlepší a nejlíp vypadá z celé šestice Přátel.
  • Koukám jenom na Prátelé a nebo na film Cruel Intentions-Velmi nebezpecné známosti s Ryanem Phillippem a Reese Witherspoon na to jediné mne baví se dívat.
  • FRIENDS

    Fakt jeden z najlepších seriálov,ktorý nikdy neprestane bavit,dá sa pozerat stále 24 hod.denne.THE BEST tiež súhlasím.A ešte k tomu český dabing dáva tomu tú správnu štavu. *5*
  • Svatba

    Líbí se vám svatba monicy a chandlera?mě jo
    • ajinka1

      Re: Svatba

      Mě taky ale víc se mi líbí Phoebe a Mika jak tam sou venku a sněží na ně...a to co říkaj *4*
  • zuzik111

    škoda

    škoda že ten seriál už skončil.....někdy to byla fakt prdel!!!!!!!!!!! *1* *15* *4* *5*
  • Přátelé

    Tohle je NEJ seriál všech dob !!! Dívám se na něj každý den . Prostě ho zbožňuji *14* *15* *14*
  • nelmo

    ..

    jo je to tzen neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejlepšííí íí seriááál na světě *14*
  • friends nej nej nej

    Friends nej nej nej. a nejlepší je tam Rachel. Je hodná,milá prostě cool
    • Re: friends nej nej nej

      To jo. Ale nejlepší je stejně Joey, protože ten je pořád mimo a než mu něco dojde, to je doba *4* *4* *4* *1* *1* *1*
      Koukněte na moje stránky www.mapa5.estranky.cz , je tam tento seriál online a jsou tam i jiné seriály
    • celebrita222

      Re: friends nej nej nej

      jj Rachel mám taky ze všech nejradši! *14* *3* *3* *3*
  • BEst sitcom forever :)

    určitě nejlepší seriál miluju ho a rád se na něj dívám pořád dokola, škoda že ho nemohou dát do třetice :D i když je chuva k pohledání taky dobrá tak na přátele nemá :) *14* *14*
    • celebrita222

      Re: BEst sitcom forever :)

      *14* chůva k pohledání e taky moc dobrej seiál rád se naněj juknu ale prostě na přátelé nemááá! *14* *14*
      ikdyž freny je užásná - přátelé jsou úžasnější *3*
  • Luky1987
    Pratele tohle je serial lidi a ne jako ty nase soucasne kraviny Panelak, Ordinace, Cesty Domu 3, Ulice, Chlapi neplacu nebo Burlive Vino
    • já je miluju *14*
      • Luky1987
        Nápodobne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit