Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ilbritney96spears

    bomba

    ten kdo vymyslel Přátelé a obsadil tam zrovna tyhle herce je BŮH *4* *4* *4* a taky sem někde četla že by měly bejt Přátelé jako film v kině,ale nevim jestli je to pravda *7*
  • Ví někdo prosím,kolik mají přátelé celkem sérií? Díky
    • 10 sérií a všechny jsou super *4*
    • 10 serií ;D
    • Honey deset sérií mají Přátelé.
  • rachel-007
    Konečně je zase dávají v televizi, tentokrát vůbec poprvý na nově (to dost *7* )Ale je to v blbý době často je nestíhám a to mě mrzí *9* Ale jinak Přátelé snad nikdy nepřestanu milovat *14* *1* *1*
    • Máš pravdu, je to v blbé době. Minulé léto bývali na nově od půl osmé do osmi a vyhovovalo mi to více. Teď kolikrát nestíhám. *9*
  • S ceským dabingem jsou Prátelé the Best,Slovenský dabing je úbohý o nicem totálne sa nedá porovnat ceský ten je nejkvalitnejsí!!!
  • Jedinej dobrej seriál jsou Prátelé na který se dá dívat,žiadny iný na neho proste nemá!!!! *4* *3* *14* *14*
  • Rachel-je podla mňa najlepšia ju mám najradšej :)
  • Přátelé mi naprosto od základů zmenily zivot milujuje a je mi tak trochu lito jak z nich nekterí vypadaji ted :-( sou nejvetsí serial vsech dob a minimalne padesat let este budou :-) a moc si preju aby sem mela taky takove pratele jako jsou oni *14*
    I LOVE YOU FRIENDS *14*
  • Prátelé tohle to je pravej seriál lidi a ne ty nase fekálie, kraviny typu Panelák, Ulice, Ordinace v ruzové zahrade 1 a 2, Chlapi neplacú, Gympl s(ru)cením omezeným nebo Cesty Domu
  • chandler89

    Super web

    http://friends-sitcom.com/ Web oseriálu přátelé. Pokud jste fandové seriálu, tohle by vám nemělo uniknout . Doporučuji ! *3*
    • rachel-007

      Re: Super web

      Jojo je to nejlepší web..:-)...chodím tam :-)...lidi je to tam super:-)...fakt všechno o seriálu:-)...a dokonce i virtuální kavárna C.P. :-)....taky doporučuju:-) *1* *4*
  • seriál

    Je to dobrej seriál.Moc ráda se na něj dívám. Moje nejoblíbenější postava je JOEY!!!!!!! *4* *4* *1* *3* *5* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit