Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Jennifer Aniston - Rachel je najhoršia 

  • :(((

    Přátelé budou končit :(((( Já jsem se těšila že to budou dávat zase od začátku. *7*
    • _fans_niki_

      Re: :(((

      nebudou to dávat znova tedkom tam dávaj chůvu k pohledání a pak to možná dají až po té chůvě.
  • legally-blonde.

    Všichni jsou stejně dobří - a to i GUNTHER !!!! :))))))

    Já mám nejradši Rachel , Monicu , Joeyho ,Chandlera , Rosse , Phoebe NO PROSTĚ VŠECHNY !!!! Jo a ještě GUNTHERA *1* *1* *1* Ten byl taky dobrej *15* *15* *15* . Prostě všichni z té jejich šestky ( A GUNTHER ) Jsou nejlepšíííííí !!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • legally-blonde.

    Janice

    ACH MŮJ BOŽE !!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • perfekt

    JAK TO ZE MUZOU KONCIT *9* *9* *10*
    pisnete mi nekdo na mail kdy budou zase davat pratelicky ?ja je miluju*14* sem na nich zavisla jj.nikedy sem nevynechala.mvr *4* *5*
  • Friends

    To je úplne totálne zlé,že zajtra končia Priatelia bol to aj dobrý čas o pol ôsmej večer,škoda som z toho hotový nie iba ja,ale určite všetci,čo ho majú radi. *14* *9* *10*
  • Přátelé

    Dneska je na Primě Poslední epizoda.Já se snad rozbrečim! *9*
    • Re: Přátelé

      já asi taky *9* *9*
  • konec

    Koneccccccc *9* *9* *9* *9*
  • taky koukam

    jo zorvna včera sem se dívala na první díl,tak se dneska dívam na druhý...http://www.youtube.com/wat ch?v=fDeENRYjrto tady máte odkaz jak se to natačelo *1*
  • Luky1987

    Nie je zlý seriál Priatelia inak. Určite bol lepší ako tie naše súčasné seriálové kraviny na ktoré sa nedá vôbec pozerať! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit