Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přátelé

    Přátelé jsou nejlepší seriál na světě já je miluju♥ *14* *14*
  • ircovka

    pls

    ahoj. nevíte náhodou někdo, kde by se daly zkouknout přátelé. ale aby byli až do konce a česky.
    • Re: pls

      www.mapa5.estranky.cz
    • FRIENDS

      Aj tak sú Priatelia s českým dabingom lepší než so Slovenským ten je o ničom,mám ich nahratých z Primy po česky. *4* *3*
    • Re: pls

      http://www.prateleonline.com/
  • Priatelia

    Dnes som pozeral poslednú časť Priatelov ked sa Ross a Rachel dali dokopy.Tento diel sa mi strašne páči strašne rád ho pozerám. *4* *3*
  • Luky1987

    Inak seriál pre Američanov sú Priatelia a nič moc. A to Priatelia zase spolu je blbosť a kravina 

  • Naj seriál

    Teraz dávajú Priatelov na Markíze od Pondelka do Piatka o 14:15 hod od piatej série niekedy to pozerám,ale s českým dabingom sú lepší nevadí aspoň,že ich dávajú,som rád:D. *4* *5*
  • :-) jsou úžasní

    Přátelé jsou super.Mám je na dvd od úplně první série až po konečnou desátou.Je to fajn,koukám na ně každý den kdy se mi zachce..jen už mi zbívá posledních pár dílů,takže budu koukat odznova. *15* ,,Smradoch-super písnmička. *15*
    • Re: :-) jsou úžasní

      Taky je mám doma a jukám na ně furt dokola každej díl už jsem viděla asi 12 naši už je moc rádi nemají protože slyší to samí pořád dokola,skvěle se u nich dělaj úkoly doporučuju *14* *3* *1*
  • Luky1987
    Chandler - Matthew Perry je nejlepší *1* *1* *1*
  • F.R.I.E.N.D.S

    Najlepší seriál žiadny na neho nemá. *3*
  • SERIÁL PŘÁTELÉ

    SUPER WEB WWW.SERIAL-PRATELE.CZ
  • 5 séria Priatelov bola velmi dobrá ked sa Courteney Cox a Matthew Perry ako Monica a Chandler dali spolu dokopy. Je to najlepší seriál zo všetkých aj s českým dabingom nemá chybu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit