Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Přátelé je nejlepší komediální seriál
    • Objevila jsem ho později, ale je vtipný, evokuje dobrou náladu a b aví mě *3*
  • PRATELE

    Stránka SERIAL-PRATELE.CZ je fakt perfektný i videá jsou tam moc dobrý,miluji moc tenhle seriál,koukám se na ne moc rád,THE BEST i všichny Jennifer Aniston,Courteney Cox,Matt LeBlanc,David Schwimmer,Matthew Perry a Lisa Kudrow proste úžasní!!!! *3*
  • Slovenský dabing Přátel je úbohý o ničom totálne a trápnej český je úplne perfektný ten Slovenský se nemůže českému dabingu ani rovnat i jejich původní hlasy jsou dobrý.
  • Luky1987

    Matthew Perry - Chandler R.I.P. 😢

  • Hodili by sa k sebe Courteney Cox a Matthew Perry ako partnery aj v skutočnom živote
  • Luky1987

    Inak najlepší seriál sú Priatelia. Keď sa Courteney Cox a Matthew Perry dali spolu dokopy v piatej sérii to boli dobré časti 

  • marcikrckova

    The best

    lepší seriál neznám *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *15* *15*
  • Nejlepší seriál na svete jsou Prátelé a aký som kedy videl!!!! *4* *3* *1* *1* *1*
  • Friends

    Všichni jsou úplně best... je to nejlepší seriál všech dob ;-) Já je prostě miluju... pouštím si je každý den pravidelně už asi dva roky... už mi z toho hrabe, pomali se začínám chovat jako oni :-D
    Akorát co se týče charakteristiky postav je tu malý nedostatek - není tam doplněno, že Rachel a Ross se nakonec v desáté ředě dají zase dohromady... *1* *1* *3*
  • přátelé

    Naprosto mě sere Jenifer. Mělo se točit pokračování seriálu, ale ona to odmítla, protože už nechce hrát tu najivní Rachel. Přistoupila akorát na film, ten tu bude ale ař v roce 2011!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit