Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michael zemře?!

    Cože, Michael zemře?! To si děláte prd** ne? Vždyť se celej seriál točí hlavně kolem něho, tak jak by to mohlo pokračovat dál? *7*
    • Re: Michael zemře?!

      No ono to skončí právě tím, že Michael zemře. Je to opravdu škoda, hodne jsem si pobrečela nad tím co udělá, aby zachránil Sáru... *9*
      • Re: Re: Michael zemře?!

        Jenže on se mu ještě k tomu rozrůstal ten nádor na mozku takže to měl už spočítaný :((
  • dreyxor

    cernovlaska

    nemuzu v hercich najit tu kocku s cernyma vlasama co hraje ve treti rade:) nevite nekdo jak se jmenuje?
    • romca.53

      Re: cernovlaska

      myslíš Gretchen?hraje ji Jodi Lyn O'Keefe *14*
  • mojka

    ...

    Podle mě byla nejlepší 1. a 2. řada, ty ostatní už byly o ničem a ta Michealova smrt byla taky hrozná, hlavní hrdina by nikdy neměl umřít:(
  • temprence

    PB film

    Když už víte, jak to skončí, tak jste taky zaregistrovali, že je k seriálu i film. Je to hlavně o Sáře, která je ve vězení za to, že zabila Michaelovu matku. On ji chce zachránit a sám při tom umře. Podívejte se na to. Na konci budete všichni brečet jako želvy. já jsem byla ve stavu, že jsem taky málem umřela. *9*
    • Re: PB film

      Doufám že seriál bude pokračovat. Možná ten hrob byl jen fígl aon přežil a je v utajení
      • Re: Re: PB film

        Hmm jasně...a proto mu tam šli dát květinu???Je ho škoda
    • Re: PB film

      a kde ten film najdu??????? =DDD
  • Poslední díl Prison Break

    Ahojky. Teda když jsem si stahla poslední díl Prison Break....tak jsem sledovala s otevřenou pusou. Byl to nářez. Ale souhlasím s tím, že byl dost odfláknutý....Mohlo to být více fenomenální. A ta Michaelova smrt??? Kdo to mohl jenom vymyslet???? To bylo dost dost neuvážlivé.....to si vůbec nezasloužil, potom všem co všechno musel udělat....to teda ne....Jinak jsem tedy ronila slzy jako hrachy. The End
  • sserpx

    S04E23 ...The prison break-The final break

    Tak vám řeknu, že ten poslední díl je pořádně odfláknutej... Sleduju jednim dechem Prison od první řady, která mimochodem dle mě byla suveréně nejlepší a konec by si tento seriál zasloužil kvalitnější. Až na pár překvapení a hlavně na teda nečekaný způsob Michaelovy smrti jsem zklamán.
  • sserpx

    michael's gone

    mno říkala jsem si takovej divnej až moc šťastnej konec, který se k prisonu ani moc nehodí a pak hrob a ja se dozvím, že michael umřel... to mě dostalo
    • Re: michael's gone

      Ja na to koukala včera v noci a brečím ještě teď.Když chtěli s PB skončit,tak ho přece nemuseli nechat umřít,po tom všem...stejně pokud budou moc chtít,tak malý michael je urřitě stejně geniální,jako jeho tatínek,takže.....
      *7*
  • Konec

    Konec velice dobrý, jen..
  • sara.jenni

    4.řada

    4.řada na nově cinema nebude, protože to nova nekoupila. Nevíte někdo kde si můžu stáhnout nebo koupit 4.řadu děkuji moc *4*
    • sserpx

      Re: 4.řada

      Hele na novu se nekoukej, v originále je to mnohem mnohem lepší... jinak přes torrent určitě čtvrtou řadu stáhneš. Já jsem si nedávno stáhla celou první a druhou řadu-pohodka
    • Re: 4.řada

      Já jsem taky sháněla nějaké debaty o tom jestli 4.řada bude nebo ne, tak jsem psala vzkaz na novu cinemu a tam mi napsali ze by to klidne vysilali hned ale prvni musi koupit ty vysilací prava..a nekde jsem po tom cetla ze by ji meli vysilat o prazdninach v cervenci nebo srpnu *3* tak doufam ze jo *3* jinak na ulozto.cz kdyz zadas prison break tak jsem tam nasla 4.radu ale jen ty posledni nejnovejsi dily...
  • 4.řada

    4.řada je super, vyděla jsem 14 dílů(zatím)
    • Re: 4.řada

      na stránce http://www.petitiononline.com/Micha elS/petition.html je petice za zachranu michaela hlasujte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit