Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • claire21

    Re: ....................

    nevite kdy bude dalsi rada na nove??..
    • teddy-girl

      Re: Re: ....................

      3. řada na nově nebude, protože ty svin*ě to dali na novu cinemu kde to poběží od 2.dubna! nevím kterej další chytrák tohle zase vymyslel ale pěkně mě naštvali *8* *16* já se na to těšila třičtvrtě roku a pak si to přehoděj na nějakej debilní kanál kterej má jeden člověk z deseti takže máme po prdel*i *3* *10* *10* *9*
      • Re: Re: Re: ....................

        já s tebou musim souhlasit, máš naprostou pravdu.. taky jsem myslela, že mě jebne :D Ale nakonec Novu cinemu máme, kvůli PB takže cajk :))))
      • Re: Re: Re: ....................

        Novu Cinemu má tak 9,9 člověka z deseti..
  • iwo

    Prison Break

    Hlasujte pro PRISON BREAK http://www.souboj-serialu.cz/hlasov ani.php *3*
  • ...

    kde se dá vidět ta 4. řada? Předem dík
    • Re: ...

      stahneš ji na netu...
  • DOTAZY

    Čaauu fanoušci. Nevíte, kde by se na netu dala objednat první série a druhá? A nevíte, jestli to je stejně nadabovaný, jako když to dávaly v televizi? DÍK!! A slyšela jsem, že někdy teď na jaře začne třetí série, takže mánie bude zpátky :D A tím to nekončí, točí se i čtvrtá ;) *4*
    • ivetka936

      Re: DOTAZY

      4. už dávno je
  • hlasovani

    http://www.souboj-serialu.cz/hlasov ani.php
    hlasujte lidi!!
  • 4.řada

    Viděla jsem 4.řadu do 16.dílu..prej to má být poslední,ale mě to příjde takové nevyřešené a neukončené,nevíte jestli bude 5.řada někdo? *4* jinak serial je to suprový *3*
    • mexx.007

      Re: 4.řada

      bude pokracovani, ale konci to 4 serii... ve 4 serii by melo byt 22 dilu, ale natocenych jich je 24... jeste se nevi, zda se posledni dva budou vysilat... :)
  • :-)

    Já tenhle seriál miluju,a jak to tady čtu,tak se musím smát. Takových spekulací ohledně smrti Sáry a taky Michaela. :-) Nějak moc z vás tady věří něčemu,co si neověřil na vlastní oči. Taky jsem si myslela,že Sára je opravdu mrtvá,ale sledovala jsem díl po dílu (což byste měli udělat taky,než tady začnete psát neověřený informace),a dobrala jsem se pravdivému výsledku. Nezemře Sára ani Michael. Můžete mi věřit. Viděla jsem tento seriál do konce 4.řady a už se těšim,až uvidím 5.řadu.
    • Re: :-)

      jo tj divny ze na konci je jeho hrob a vsichni se tam sejdou a timto konci tak asi umre
    • Re: :-)

      Tak mi teda vysvětli jak je možné že ve 4 řadě 22 dílu šla sara za michaelem na hřitov?a ve 23 a 24 díle to je o tom jak vlastně michael zemřel a jak vlastně víš že bude 5 řada?
    • petraall

      Re: :-)

      Ahoj, tak to je super, že Sára neumře .. můžu se tě zeptat, kde si 3. a 4. sérii viděla ..? Já mám doma jen 1. a 2. řadu *9*
      • dancik.cz

        Re: Re: :-)

        Série jsem si stáhla z internetu *4*
        Jinak ty sis koupila ta dvd? :)
        Maj tam něco navíc, než jen ten seriál? *5*
        • Re: Re: Re: :-)

          DVD jsem si nekoupila mě to sehnal kamarád, ale jen ty dvě první řady .. mě právě z netu nic stahovat nejde, mám ho nějakej divnej *9*
          • dancik.cz

            Re: Re: Re: Re: :-)

            všechno jde, když se chce:) Co používáš za program na stahování? *3*
            • dancik.cz

              Re: Re: Re: Re: Re: :-)

              Pro Petru:
              Zkus to stahovat přes torrent :-)
            • petraall

              Re: Re: Re: Re: Re: :-)

              Z netu si to stahnu, ale pak mám problém otevřít to přes WinRAR .. a nevím přes jaký jiný program .. *9*
    • dancik.cz

      Re: :-)

      Jasný, souhlasím s tebou *3* , lidi melou a doopravdy nevědí co *15* , taky jsem to všechno viděla:) Díl od dílu je to zajímavější a zajímavější ! Stejnak i když jsem to viděla na to koukám v telce *14*
  • :-*

    Nejlepší z nejlepších *14* Nemám víc slov. To samý i Went *14*
  • daja31

    !!!!!

    Fakt že v březnu,to by bylo super,ale víte to tak na 80%?Abych se na to zbytečně netěšila a pak nic
  • PRISON BREAK

    Hlasujte pro PRISON BREAK na http://www.souboj-serialu.cz/hlasovani.php

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit