Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo umre

    sylwik: sara umre na zacatku 3.rady..ale zadnej z bratru ne..nwm jak to bude v dalsich dilech ale zatim sem neslysela nic o tom ze by mel jeden z bratru umrit
    • Re: kdo umre

      To je super, pak by to nebylo ono :)
    • Re: kdo umre

      Jo, dík, to mám radost :) To si kámoš určitě vymyslel schválně, aby mě naštval :)
    • wendy.94941

      Re: kdo umre

      hej lidí!! taky jste to michaelovi a sáře přáli tak moc jako já? a oni jí zabili co....? ale mám pro vás dobrou zprávu!!! sarah totiž žije!! ta hlava nebyla její!!! *13* *15* *1* *1*
      • k-baro

        Re: Re: kdo umre

        A kde si to vzala ze Sara zije?? hm??
        • Re: Re: Re: kdo umre

          koukej dál a uvidis.. ;)
  • pickwick

    pomoc:-)

    Ahojky,neznáte někde nějakou stránku,kde bych si mohla stáhnout 2. řadu????díky moc
    • Re: pomoc:-)

      Ahojky můžeš si jí stáhnout na našem webu :-) www.utek-z-vezeni.com v sekci download a dale epizody tam už to najdeš ;)
      • pickwick

        Re: Re: pomoc:-)

        díkec *4* *4* jo a super web!! *3* *3*
  • Umře Sára a jeden z bratrů?!?

    Ahoj všem, slyšela sem, že prej Sára umře? Tomu docela věřim, podle fotek, co sem viděla *9* Ale někdo mi řikal, že umře i jeden z bratrů?!? To sou kecy, nebo ne?!? *9*
    • Re: Umře Sára a jeden z bratrů?!?

      ne, krutá pravda *9*
  • diky!

    nikinko:diky moc za info fakt sem si oddechla,nekdo mi totiz rekl,ze vsechny zabijou krome Michela a Lincolna,jenze ty zavrou a kdyz Fernando bude zit tak je to super,takze fakt diky moc! *1*
  • Kam zmizel??

    Newite nekdo na kolikatym miste je utek???nejak zmizel kdyz byl na 5.miste ne??
    • Re: Kam zmizel??

      útěk je teď 142.
  • 3.rada

    Na Nove ted davaji jen 2.radu ktera ma 22.dilu a pristi rok budou davat 3.radu ktera ma 13.dilu ale dalsi se nataceji, bude i 4.rada...a reknu vam videla sem uz treti radu a je uplne husta..je to mazec
    • Re: 3.rada

      ahoj Niki,kdyz si videla treti radu PB mohla bys mi aspon rict jestli Fernando umre?jinak se chci nechat prekvapit...... *1*
      • Re: Re: 3.rada

        Radulle: Fernando neumre ale na konci bude v Sone.. *1*
  • Wentworth

    No jo Wentworth je v Prison Breaku ten nej....nechápu jak ho někdo může nenávidět *14* Mýá tak nádhernej úsměva jeho pohled, to je něco....bezvadnýho.Nevíte někdo kolik řad se po té druhé bude vysílat?A nevíte jak se mám přihlásit do fanoušků,nějak mě to nejde *9* A můj názor na Wentwortha *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • !

    me se hrozne libi,jak se Fernando honi za Mary Cruz,to je fakt bozi *1*
  • Ctvrtek

    Sucre je taky hezkej..ale nejvic se mi libi went a dominic.. *14*
  • proč?

    strasne me nastvalo ze Nova planuje PB az na pristi rok...proc?...Moc me to mrzi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší