Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně

    Konecne na osmem miste..hlavne furt KLIKAT!!!nechcete to tady nejak rozjet???nejakej je tu nuda *9*
  • ....

    uz aby byl konec je to nejvetsi picovina vsech dob zabytecne to zabira misto v televizi..a je to trapny!!!! no jo amerika vam vymydlej mozky
    • ms.amazing

      Re: ....

      No... Je možné, že jsi to nepochopil/a, ale za to my už nemůžeme. Je to tvoje minus. Viděl/a jsi vůbec aspoň jeden díl?? xD
    • teddy-girl

      Re: ....

      CO SI O SOBĚ MYSLÍŠ? DI NĚKAM! PRISON BREAK JE TEN NEJLEPŠÍ SERIÁL POSLEDNÍCH LET A TAKOVÝ "KONZERVY" JAKO TY, CO UMĚJ ČUMĚT JENOM NA BLBOU ORDINACI, O TOM VĚDÍ LEDA HOVNO! OMLOUVÁM SE ZA MŮJ SLOVNÍK ALE TOHLE MĚ DOKÁŽE VYTOČIT *16* NAROZDÍL OD JINÝCH SERIÁLŮ JAKO NAPŘ. KRIMINÁLKA, GILMORKY, 24 HODIN, HOUSE, TUDOROVCI A JÁ NEVÍM CO JEŠTĚ, V PRISON BREAKU O NĚCO JDE! MÁ TO DĚJ, JE TO SKVĚLE VYMYŠLENÝ A O HERCÍCH NEMLUVĚ! ROBERT KNEPPER JE JEDEN Z NEJ HERCŮ JAKÝHO SEM KDY VIDĚLA. SCÉNARISTÉ UDĚLALI FAKT SKVĚLEJ SCÉNÁŘ A REŽISÉR MÁ U MĚ ZA 1! TAK MI TADY LASKAVĚ NETVRĎ ŽE PRISON BREAK JE NEJVĚTŠÍ PÍČOVINA!!! *13* OSTATNÍ SERIÁLY SE S NÍM NEMŮŽOU VŮBEC SROVNÁVAT PROTOŽE BY TO BYLO SMĚŠNÝ *1* *10* KONČIM!!!!!!!!! *8*
      • Re: Re: ....

        jj souhlasim s tebou ....
    • Re: ....

      Fg, nejsi náhodou Dominika Lambeinová?
      • Re: Re: ....

        Cože??!Našla jsem přes vyhledávač svoje jméno a co nevidím!!!Ne,JÁ jsem Dominika Lambeinová,nevím kdo je fg a hlavního představitele Prison Breaku zbožňuju. Jo,a proti Americe taky nic nemám. *7* Nechápu,kdo je Ellen a proč jí napadlo moje jméno...
    • Re: ....

      Nooo jistě prosim tě, uklidni se a jdi si buzerovat jinam, páč seš k smíchu... A neboj, konec fakt nebude! *15* P.S. PRISON BREAK JE MAXIMÁÁÁLNĚĚĚ NEEEJLEEEPŠÍÍÍ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ....

      di do haje ty hovado vubec newis co je hezky *9* *9* *9* prison break je nejlepsi serial upa ze vseho *14* *14* *14*
  • Nové fórum

    Pojďte k nám do nového fóra, věnovaného dvěma nejlepším hercům z Prison Breaku - Wentwortha Millera a Sarah Wayne Callies!! Jsme teprve v začátcích, ale už se to pořádně rozjíždí!! Těšíme se na vás!!!
  • klikat:)

    lidičky,teď na souboj-serialu.cz se bude hlasovat pro nej seriál.je to PRISON BREAK:DR.HOUSE!!HASUJTE!!HLASUJTE!!
  • NEJ

    BEST!!!BEST!!BEST!!BEST!!BEST!!=BES T!! *15* prostě lidičky,na tenhle seriál NIKDO!!!NIDKO!!NIKDO!!NIKDO!!=NIKDO !!
    *15* miluju tehel seriál,a budu!!!jináš jak řekla adélape=HLASUJTE!!!NEBO PROHRAJEME!!
  • SUPER + HLASUJTE!!!

    Jj Prison Break je uplně nejlepší seriál *14* nejen že to je napínavý a skvěle vymyšlený obsahově ale sou tam i skvělý herci takže je fakt an co se koukat *14* *14* a hlasujte pro něj pls http://www.souboj-serialu.cz/hlasovani.php
  • HLASUJTE!!!

    Lidi, prosim hlasujte všichni na http://www.souboj-serialu.cz/hlasov ani.php pro PRISON BREAK!!! Je tam proti Simpsonům, takže doufám, že dáte svůj hlas PB, páč je NEEEJ a zaslouží si vyhrát!!! *3* *14* *14* *14* Mimochodem, tady se vůbec nic neděje... *9*
  • Jukejte!!!

    Hey lidišky chcete videt dalsí díly Prison Breaku???a sladkého Wenta??:) tak tady máte adresku:),stačí se jen zaregistrovat a muzete si zkouknout celou druhou i treti radu...ci jiné filmíky a seríály:) www.xkrat.cz
    *14* *3*
  • Obdivovatelka

    Úžasný seriál, ale kdyby tam nehrál Wentworth Miller tak to nesleduji. *14*
  • Super seriálek!

    PRISON BREAK je úžasnej seriál! Jeden z nej.. *5* a vy co jste viděly teďka ten díl ve čtvrtek 3.4.2008 tak co říkáte na toho agenta jak zabil toho kluka? Pro mě to bylo takový smutný , chudák kluk.. *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší