Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kupa smrdutych sracek nic vic

    sracka sracka sracka sracka sracka a nic nezjen ta velka smradlava kupa sracek *15*
    • Re: kupa smrdutych sracek nic vic

      Asi pocházejí od vás že Plynař?! Mimochodem to jméno je vlastní, nebo trefná přezdívka?
      A ještě dotaz: ty to tak žereš, že víš, že je to kupa sraček?
      Jinak seriál je naprosto super, moc se jim povedl jak obsahově, tak hereckým obsazením. *1* *4*
  • Kde??....

    Plisky kde stahujete noví dily i tretí serie uteku z vezeni???pisnete prosim!!!ja zadnou stranku nemuzu sehnat!plis díky mooooc!! :o) *3* *15*
  • milujem ho

    milujem celý prison break je to najpremakanejší film na svete a sú v ňom špičkový herci *14* milujem ich
  • *in love*

    Lidičky!! už před nějakou dobou sem se dodívala na útěk a řeknu vám mazec!!! akorát je mi líto Sucra *9* ale zajímavý konec ale stejně to žeru takže se na to dívám zase od začátku *14*
    • Re: *in love*

      My co nesledujem dopředu: Co se stane se Sucrem????? Aspoň malou nápovědu! Moc díky.
      • Re: Re: *in love*

        Se Sucrem to dopadne blbě, chudák, ale líbí se mi na něm to, že v žádném případě nezradil Michaela, i když ho toliko mučili. Je to borec *3*
        • Re: Re: Re: *in love*

          No Sucre na tom dopadne nejhuř..ale jako takového kamaráda bych chtěla mít!!!Nic neprozradil..škoda že mu Michael zavolal *9* třeba by ho pustili..
          • Re: Re: Re: Re: *in love*

            To jste mi teda moc nepomohli, ale i tak moc díky, jsem napnutá k prasknutí! *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: *in love*

              To by potom nebylo ono..stači jedno slovo a si v obraze..jen se těš...je to velmi napínavé
  • pb

    zdar lidi...fandové jak znáte navšivujte www.prison-break.cz..navíšc teď probíhá festival fantazie,kde také uvedou hlavně prison break.........takže navštivujte navštivujte..je to tam sjuper:),ale mnohem lešpí P *14* R *14* I *14* S *14* O *14* N *14* B *14* R *14* E *14* A *14* K *14*
  • Prison break

    Já se čumim na Prison Break každej den.Pořád stahuju a stahuju!Doporučuju!! *1*
    • Re: Prison break

      PRISON bREAK JE BEST !!!!! SUPER SERIÁLEK MILUJU HO .... *3* *1*
  • pb

    nic jiného než BOŽSKÝ!! *14* *14*
  • neej

    Proste PB je nej serial driv sem zrala Lost,ale ted prison. 1.sérii znám uplne nazpamet,protoze se na ni divam furt a 3. skoro taky proste to ŽERU!!!! *14* *14*
  • chjo

    škoda že už je konec,ale bratr říkal že v květnu nebo kdy mám být pokračování takže snad je to pravda!! už se těšíím
  • Už wim!

    jestli někdo chce tu písničku když sou titulky tak si najede na google a dá to 1 nahoře pak na tý stránce je vlevo ve sloupci napsané videa a pak vám naskočí tabulka a tam dáte znělka a pak už budete vědět!
    jestli to nikomu nepůjde tak mi napište e-mail a já vám to pošlu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit