Přejít na výpis diskuzí

Pýcha a předsudek

FILM 4.3.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: překlad

    Seriál jsem zatím neviděla, ale o víkendu bych ho měla mít doma. Jsem na něj zvědavá hlavně pro srovnání. Myslím si, že film má určitě větší spád, tempo, líbí se mi více i herecké obsazení. Musím přiznat, že mě úplně dostal...stejně jako před pár dny dočtená knížka. Tak trochu teď "žiji" s Elizabeth a Darcym *14* Až ten zážitek trochu strávím, chystám se také na Rozum a cit.
  • Re: Re: překlad

    Díky moc za překlad jsi skvělá. A plně s tebou souhlasím úplně perfektní, akorát bych chtěla vidět ještě ten seriál, neviděli jste ho někdo? Jestli stojí za to? Teď čtu od Jane Austenové Rozum a cit. Super
  • Re: překlad

    tady to máš: Darcy: How are you this evening my dear?
    Elizabeth: Very well, only I wish you would not call me my dear.
    Darcy: Why?
    Elizabeth: Because its what my father always calls my mother when he's cross about something.
    Darcy: What endearments am I allowed?
    Elizabeth: Well let me think. Lizzy, for everyday. My pearl, for Sundays. And Goddess Divine, but only on very special occasions.
    Darcy: Ah, and what shall I call you when I'm cross? Mrs. Darcy?
    Elizabeth: No, no, you may only call me Mrs. Darcy when you are completely and perfectly and incandescently happy.
    Darcy: And how are you this evening Mrs. Darcy? Mrs. Darcy. Mrs. Darcy. Mrs Darcy. Mrs. Darcy a tady si to přelož : http://prekladac.net/ *14* *14* *14* uplně nej film
  • překlad

    Hele nemohli byste někdo ten americký konec přeložit a napsat to jsem. Já v angličtině zase tak zběhlá nejsem, takže tomu moc nerozumím. Díky moc
  • pýcha a předsudek

    Tak todle je nejhezčí film, který jsem viděla. V té době bych chtěla žít. Takovýhle chlapy už nežijí. V tom filmu se chovají tak galantně, fakt krása. Akorát mě mrzí, že pro české publikum, tak chybí ten americký konec. Je to divně ukončené a ten konec tam moc chybí.
  • maeve

    Re: Co si myslíte vy?

    Přesně tak nějak to cítím i já. Nejvíc mě uchvátil výkon Mathewua alias pana Darcyho. Přesně tak jsem si ho představovala, předčil veškerá má očekávání.
  • miley.the.best

    Re: Co si myslíte vy?

    Taky si to myslím, viděla jsem sice jen jeden díl starší verze, ale neuchvátil mě tak jako film, sice je to víc podle knihy, ale fim je lepší
  • Pride and prejudice

    Tento film mě naprosto zaujal.Skvělí herci(hlavně Matthew Macfadyen pana Darcyho hraje bezkonkurenčně...krásný chlap) nádherná hudba a úžasné herecké výkony...Kéž by taková doba byla i dnes...Povahou i vzhledem byl Mr Darcy úžasný a Keira taktéž. *14*
  • Co si myslíte vy?

    Na hodně diskuzích vidím ,že se hádají o tom jestli je lepší tento film nebo ta druhá inscenace která má asi čtyři díly.Já mám stoprocentně jasno.Tento film je o mnohem leší.O mnohem krásnější.Ta první inscenace taky teda není špatná ,ale tohle je dokonalé.Od začátku je ve filmu vidět ta chemie mezi Elizabeth(Keira) a Darcym(Mathew).Když jsem viděla Keiru v podání Liz řekla jsem si tohle je pravá Elizabeth.A Mathew nikdo nedokáže prostě zahrát Darcyho líp.Toť můj názor.
  • anabela

    Skvělý film

    Tohle je vážně tak strašně krásný film!!!Mijuju knížky od Jane Austenové a tak jsem byla zvědavá na filmové zpracování a je to vážně skvělé!!!
  • Film

    Tenhle film se mi opravdu moc líbil. Zrovna jsem se dívala na konec americké verze, je to opravdu romantické. Sice všichni říkají, že kniha je o moc lepší, ale nevím, protože já na to čtení doopravdy moc nejsem. Ale s filmem jsem naprosto spokojená a vřele můžu doporučit!!! *14*
  • Re: Mr.Darcy

    Jestli se chcete podívat na konec tak si najeďte na http://www.youtube.com/watch?v=ZkQP 19Ebzhw
    Málo bych chtěla zažít..naprosto skvělý film.
  • Mr.Darcy

    Naprosto skvělý film...do takové doby bych se přesěhovala hned..taky si myslíte že pan Darcy vyhinul..?:(( Ale Matthew Macfadyen ho hraje naprosto dokonale a úžasně..skvěly herec *14*
  • amazing

    je to naprosto krasny uzasny film vcera sem to videla a je to nadhera *14*
  • l.enik

    Re: pride and prejudice

    Verze z roku 1995 v seriálové podobě vyšla i na DVD v trafice za 49 Kč.Doporučuji,je to výborné.Colin Firt v roli Darcyho je opravdu skvělý.
  • pride and prejudice

    Zdravím všechny příznivce Jane Austen. Knihu mám přečtenou- je nádherná. Zvědavost mne přivedla i na tento film z r.2005 . Je pravdou, že někteří kritici mají pravdu a prohřešky vůči době a knize se tam najdou , přesto si myslím, že to má své kouzlo a proto vřele doporučuji. Na You Tube jsem zhlédla i ten dovětek pro americké publikum. No mne tam nechybí, takže ta anglická verze mi víc vyhovuje.
    Komu nevadí AJ , tak na You Tube jsem zhlédla i seriál BBC z r.1995 - 6.dílů rozdělených do částí. Je to taky skvěle zpracované a určitě to zhlédněte, lépe ukazuje dobu.
    Vracet se určitě budu jak ke knize, tak k filmu i seriálu *4*
  • klarys.ka

    Re: :-)

    Přesně tk...tacky chci žít v té době *4*
  • Re: Pride & Prejudice

    Film je vynikající-čekal jsem až bude na HBO i se zvukem 5.1.-je to nádhera!!!!!!V.
  • Mr.Darcy

    Ahojte,podla mna je Mark Darcy uplne uzasny muz,a bohuzial uz vyhynutý druh muza..
  • Ahojky

    Ahojky všichni,jen bych se chtěla zeptat,jestli někdo nemá nějakou internetovou adresu,kde by se to dalo slédnout? Děkuju moct předem,a dyštak pls písněte na reinedebeaute@seznam.cz *14* děkuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit