Přejít na výpis diskuzí

Pýcha a předsudek

FILM 4.3.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • britney.jean.spears

    Re: Knížka

    Ja jsem knizku docetla a nejoblibenejsi je moje Elizabeth.-DD *3*
  • pajanike

    Pride & Prejudice

    Pýcha a předsudek je naprosto úžasný film. Skvěle obsazený a propracovaný. Knížka je také dobrá, ale na film nemá!!!! *4*
  • q.catherine

    :-)

    Dámy, nedá mi to a musím se zeptat: Taky by jste chtěli žít v tý době?? Všechno bylo tak jiný... Takový chlapi (a myslím i povahově) už v dnešní době nejsou. Moje srdce volá po starém dobrém anglickém gentlemanovi!! Mr. Darcy forever.
  • Re: Knížka

    Knížku jsem dočetla, film jsem shlédla. Nemám námitek. Pan Darcy je stále mým oblíbencem. A film se mi opravdu líbil, ale asi jako u všech knižních předloh je lepší si přečíst knížku a až poté film shlédnout. Přestože filmové zpracování má dvě hodiny, je to velmi málo, jako je tomu například i u Stmívání.
  • Knížka

    Já jsem teprve před půlkou knížky a musím říct že je úžasná. Film jsem neviděla, chystám se na něj po přečtení. Nejoblíbenějšího mám zatím pana Darcyho. Nevím jak se všechno vyvine.. =) *7*
  • božííí

    Tenhle film je naprosto úžasný (velkou zásluhou krásného pana Darcyho *14*) ale knížka je lepší...na filmu mě teda dost naštval ten konec...nemá to nějakou alternativu, protože tohle není možný-pohled na řechtajícího se taťku *8* ...je tady pár fotek, které vůbec nevím, kde se vzaly... ale jinak mazec...miluju Jane Austenovou *3*
  • trencc

    Filmeček

    Zdravím všechny!!
    za sebe můžu říct že když jsem tento film viděla poprvé tak jsem se pak na něj koukala furt, ani pak mě neomrzel a velmi ráda se na něj mrknu kdykoliv. *15*
  • Re: Pride & Prejudice

    kludne si ten film pozri.ja som tiez najprv citala knihu a myslela som si, ze film bude len slaby odvar ako to uz zvykne byt, ale som prijemne prekvapena ako nadherne bol film spracovany. Vynikajuca praca rezisera - zachoval dej, aj ked skrateny, ale tie uzasne detaily vo filme, na ktore sa zameral a zmyselne iskrenie medzi hlavnymi predstavitelmi je uzasne !!! nadherneee... v knihe to bolo krasne, ale trochu pruderne, vo filme je eroticke napatie a vasen ... skratka, ak si to pozries, v momente si oblubis hercov KK a MM *14* ... nemam viac, co dodat. *4*
  • roselafendo

    Pýcha a předsudek

    Moc hezkej film.... *4*
  • Re: Re: Divadelní verze

    jj, mluvíš mi z duše *5*
  • Re: Divadelní verze

    Nezlobse ma mě ale jsi trapná
  • Pride & Prejudice

    Ten film jsem zatím ještě neviděla a ani nevím jestli po tom toužím, protože ta kniha je naprosto úžasná *8* a je jasné že tak úchvatně jak byla kniha napsána se natočit ani nedá *13* . Jane Austenová byla podle mého názoru naprosto geniální spisovatelka, to se samozřejmě netýká jen této knihy.
  • Re: bezva film

    Naprosto souhlasím...Mrkni se plsík na http://terezkaturzikova.blog.cz./
  • Divadelní verze

    Tenhleten film sem neviděla,ale viděla jsem ho v divadelní verzi.Naprosto mě nadchl,proto Vám doporučuji si někdy zaskočit do Slováckého dovadla na ,,Pýchu a předsudek".Krásnou Elizabeth hraje moje kamarádka a toho zlýho krasavce můj kluk!!!Nezapomeňte přijet!!! *3*
  • miluju

    tenhle film, kterej jsem sice ještě neviděla, ale brzo ho spatřím..je naprosto božá...četla jsem Pride and Prejudice v češtině i v anglickým originále a na to, že to Jane Austenová napsala za dob Napoleona Bonaparteho, je to fakt síla...krásná knížka, nádhernej film, geniální autorka, co víc si může člověk přát?? třeba aby ve filmu hráli hlavní role krásní herci a tot očekávání Pýcha a předsudek splnila *1* *1*
  • Nej

    UPLNE NEJ FILM:)uplne ho miluju:)
  • super

    knižka je super a film taky, vřele doporučuji všem milovnikum romantiky a starych anglických románů.
  • ♥ Klááásný filmík ♥

    Je to úplně boží film...když ho mamka přinesla domů, myslela jsem, že to bude nějaká kravina. Ale jakmile jsem se na něj podívala, mohla sem se na něj dívat každý den! *3* Nejhezčí byl pan Darcey, je mocinky klásný *14* ...mno...všem ho doporučuju *4* páá lidičky *4*
  • Pride and prejudice

    Ja som najprv videla film a natolko sa mi zapacil ze som si kupila aj knihu a precitala som ju za 3 dni aj ked nie som velmi horliva citatelka romany od Jane Austen su velmi zaujimave a da sa pri nich aj fantasticky oddychnut! *4*
  • Katastrofa

    film je naproste zprizneni takove uchvatne knihy..chudak Jane se musi obracet v hrobe..normalne jsem u toho zavirala oci.Jedina poklona patri Keire,ktera je nastesti dobra herecka a moji nejoblibenejsi postavu ztvarnila docela se cti..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit