Přejít na výpis diskuzí

Pýcha a předsudek

FILM 4.3.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • the best

    nejkrásnější film, který sem kdy viděla *14* naprosto sem si jej zamilovala, škoda jen, že to není skutečnost.....
  • Skvělej Filmík:o)♥

    naprosto nádhernej fiml *14* *14*
    strašně se mi líbil..naprosto kráásnej..chtěla bych si taky přečíst knížku.. *4*
  • Pýcha a předsudek

    Film je naprosto úžasnej *14* , ale knížka je ještě lepší!!!!!!!!!!!! *14*
  • maniakovi,co drží enter na 10

    tady je někdo maniak *1* proč si proboha dáváš takovou práci a tisíckrát držíš myš na 10 ? vždyt je úplně jasný,že ten obrázek nehodnotilo 10 000 lidí ale jeden,který tam na 10 hodinu držel a nechal přičítat body. *1* *1* Toto je fakt ubohost *1* *1* *1* Co z toho proboha máš *7* nechápu,ale blázni a maniaci jsou už bohužel takoví
  • Nádherný film!

    Tenhle film doslova hltám! Můžu se na něj koukat pořád a neokouká se mi! Když tohle filmaři a herci dokážou, pak smekám! *1* *14* *4*
  • P&P

    Když jsem viděla ten film poprvý, tak mě ani moc nenadchnul, protože jsem to hrozně srovnávala s knihou. Když jsem se na to koukla o rok později... chcípám z něj. Je nádhernej, fantastickej. ♥
  • Re: bezva film

    Jo, naprosto souhlasím. Dabing asi připravoval nějaký expert. Jinak super film, super knížka.
  • I love this film

    Nádherný film, který u mě stále drží první příčku *14*
  • celkem dobry

    Film je hezky, ale knizka je mnohem lepsi...
  • bezva film

    Nádherný film můžu se na něho dívat znova a znova a neomrzí mě akorát český dabing je takzvaně naprd ale co už se dá dělat kdo chce poslechne si to v a ngličtině

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit