Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vashley14

    nej film na světě

    já camp rock miluju miluju miluju a hlavně miluje DEMI LOVATO,JOE JONASE...
    no a další *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dianna114
    *4*
  • pavlusqa

    Uža filmík

    Já Camp rock zbožnuju a moc se teším na další filmy disney jako třeba Princess Protection Program( hl role Selena GOmez a Demi Lovato) a nebo taky Moderní popelka 2 to už jsem videla a moc doporučuji *4*
    • 30.04.1998

      Re: Uža filmík

      Jo tak tyhle tři filmy uplně zbožňuju, když už se chci dívat na telku, nic jinýho tak nedám!!! miluju je<33333333 + kouzelníky z Wavwrly film, normální seriál a sonny ve velkém světě-__- SEM DO NICH ZALÁSKOVANÁ!! Demi a Sel 4ever *14* *14* *14* *14*
      • 30.04.1998

        Re: Re: Uža filmík

        a taky samozřejmně Camp Rock 2 *14* *14*
  • norie

    zprava

    cau lidi kdyby vas to zajimalo tak v nedeli 8 brezna 2009 budou na jetixu ve 14:15 a ve 20:00 hod davat camp rock tak se dyztak mrknete.... *3*
  • Pokec o Jonas Brothers

    Ahojky nechcete pls někdo pokecat o Jonas Brothers?Moje Icq je 281603102.díky moc..pište pište *3*
  • norie

    prosba

    hejky lidi chodte sem castejc,a budte tady aktivni at se camp rock umisti na lepsim miste ted uz je na 8 a byl na 6.
    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • z.u.z.k.a

    camp rock

    camp rock nej film na svete!! *14* lepsi nez HSM *4* a nejhezci je znich joe!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kelisha

    Rock tábor

    Tenhe film je ten nej na světě. Upe ho zbožňuju.
  • helik-demi

    Camp Rock

    no jako CAmp rock je upe upe nejlepšíí
    film co sem kdy viděla...fakt ůžasnej *14*
  • norie

    hlasni pro mě

    ahoj lidi potřebovala bych od vas takovou malickost muzete pro mne prosim te hlasovat? az budete potrebuvat ty hlasnu pro vas taky.
    http://www.karaoketexty.cz/s outeznitexty/vzplanuti-1090

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit