Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Camp rock

    Omg ten film je upa boží !!! Těším se na Camp rock 2. Myslím si že Camp rock je lepší než high school musical *14* *14* Akorát mně tlošičku mrzí že je to jakoby bez konce !!! :-( mělo by tam být třebas že spolu začali chodit nebo takhle ale jinak je to boží filmíííík *14* *14*
  • norie

    POZOR!!!§

    PRO VŠECHNY,KTEŘÍ MÁTE RÁDI FILM CAMP ROCK,NEBO JONAS BROTHERS DEMI LOVATO.....
    CHODTE SEM NA TUTO STRÁNKU CAMP ROCKU ČASTĚJI,AT SE UMÍSTÍ NA LEPŠÍM ŽEBŘÍČKU VE FILMECH TED JE NA 7. MÍSTĚ
  • norie

    Camp Rock

    Camp rock je uplne nejsuprovejsi film,a uz se strasne moc tesim na dvojku!!!!!!
    a na demi lovato a jonas brothers!!!!§ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Camp Rock na DVD??

    Ahoj nemáte někdo Camp Rock na DVD¨?POkud jo napište na mail zaplatím za kopii i poštovné. *3*
    • Re: Camp Rock na DVD??

      jasne že je má moje kamoška nikola které jsem jí ho přebrala haha a není mijí líto
    • 77nikola77

      Re: Camp Rock na DVD??

      ahoj nemusis to delat tak slozite staci si ho stahnout na netu uz davno je *3*
      • lelepas

        Re: Re: Camp Rock na DVD??

        ahojky
        nevííš kde na netu?Já jsem to hledala a nenašla jsem to nikde *9* ..jednou sem to stáhla ale nešlo to pustit *8* _plss Napiš mi
  • rad0vka19

    je to nej film

    je to ten nejlepší film....každej den se na něj musim koukat.....pořád do kola... *3* ale hlavně na JOA JONASE *14* ...kterej je úplně nádhernej..samozřejm že i jeho bráškové NICK a KEVIN.....prostě je to nejlepší film...je to milionkrát lepší než muzikál ze střední.... prostě mě to chytlo..pořád a pořád dokola se na něj koukám...prostě nej film!!!!! *15* *14* *14* *14* *14*
    • norie

      Re: je to nej film

      jo to s tebou naprosto souhlasim ve vsem!!!!§ jonasove jsou uplne nejlepsi na svete a ten film je milionkrat lepsi nez high school musical a taky se na neho musim porad divat, pac je dokonalej...uzasnej nejlepsííí
      sou tam bezva pisnicky a bezva herci. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • 130killer

    ii

    http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=10 4521
  • norie

    změna vysilani

    kinopremiera camp rocku 2 ma byt az 9 cervna. *8*
  • norie

    Camp Rock 2

    jo 6-7. cervna bude camp rock 2 a nick jonass prozradil, ze tam bude ece vic pisnicek a romantiky a mozna,ze si da mitchie ze shaneem i pusu... *14*
  • zuza-nyje

    Camp Rock !!!!! Nééj !!!

    Camp Rock je fakt upe BOMBA nej nej film, už jsem ho viděla asi 8x mohla bych na to koukat furt jak jsem se do toho zažrala...Fakt super, super písničky, super herci, super všechnoooo... Demi Lovato má fakt krásnej hlas a mám jí fakt ráda-myslim jako herečku. Jediný co bych tomuhle filmu vitkla je, že si Mitchie a Shayn nedali na konci pusu *14* *4*
  • ivca-ivik

    Nej Nej Nej film na svete

    Je to ten uplne nejkrasnejsi film pod sluncem. U me uplne prevalcoval high school musical. A ty jonas brothers jsou fakt k sezrani mam je proste mocinky rada a uz se tesim na 6 cervna protoze bude camp rock2 a bude tam hrat male bracha jonas brothers franki tak sem fakt zvedava *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Nej Nej Nej film na svete

      *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší