Přejít na výpis diskuzí

Třináctka

FILM 4.3.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koho hraje Vanessa H.?

    Ahoj, skvělej film. Nevíte někdo, koho tam hrála vanessa hudgens? Díky moc
    • Noel kámošku Tracy ( s tím psem )
    • marketka0000007

      Re: Koho hraje Vanessa H.?

      takova ta její kamoska hned ze zacatku ale také sem jim nemohla vuec poznat sem ju vsude hledala!..:DD *1*
    • kajuska4

      Re: Koho hraje Vanessa H.?

      jak šla s tou blondatou ven se psem tak ta černovlasá Noel *14* *4*
      • Re: Re: Koho hraje Vanessa H.?

        takovou tu Noe hnědovlasou jak se baví i s tou šikmookou slečnu a pak jak jedí tu pizzu Tracy a Evi a jak si weme taky a oni pak od ní odejdou
  • ewelin

    citát

    mám prosbu... jak přesně zní ten citát co čte Tracy svý matce... hned ze začátku když je ještě jako slušná... chtěla bych to i v originálním znění... kdyby jste byli tak hodní a dali by ste mi ho sem děkuji moc... *7*
    • Ahoj mělo by to bý takhle :)) Byl to mrzák,
      ale zničené bylo jen jeho tělo,
      není to snadná a lehká věc k pochopení,
      necháme to jak to je řekla,
      a knihu lží zavřela,
      pak oči své zakryla a sama sobě popřela co viděla. *4*
  • sjížděly čáru

    mě by docela zajímalo co tam ty vemena sjížděly když přišly domů z toho kina pohádaly se navzájem a pak se sbalil i ten přítel její matky..perník asi těžko *1*
    • selena-evicka

      Re: sjížděly čáru

      tady máš i fotku http://media.photobucket.com/image/ nikki%20reed/amanda1402/Nikki%20Ree d/thirteen818.jpg?o=490 a tady http://media.photobucket.com/image/ nikki%20reed/amanda1402/Nikki%20Ree d/thirteen814.jpg?o=491
      • Re: Re: sjížděly čáru

        jo to já vidim všechno,ale mám na mysli co za konkrétní drogu to je...hádám že nějaká směs něco jako mňau mňau,což je novinka a v usa je to legální,je to hnojivo a odborně se to jmenuje mefedron...nebo že by koks holky sjížděly?ale to pochybuju při tý ceně na černým trhu..
    • selena-evicka

      Re: sjížděly čáru

      tam sem viděla že měli jakej si rozdrcenej prášek
  • :)

    Tak včera jsem viděla poprvý tento film a musim říct, že mě dost zaujal..Prostě zkráceně..Je to supr film *3*
  • plsky

    hele plsky nevíte kde bych se na to mohla kouknout v CZ?dík za odpoved *4*
    • Re: plsky

      zkus www.kinotip.cz nebo www.dlouhefilmy.com.... melo by to tam byt :-) *3* *4* *4* *4*
      • nicky0012

        Re: Re: plsky

        budou to dávat myslím 6 ledna bo kdy na primě jukni do TVprogramu!!!a bude to včer!
  • Dotaz

    Ten scénář napsala Nikki že jo.Takže ona prožívala to co ta hlavní herečka ne?Ta Tracy.Ona neprožívala to co ta Evie.Prostě nebyla taková svině jak Evie?Nikki prožívala to co Tracy že jo.Díky jestli mi někdo odpoví.
    • selena-evicka

      Re: Dotaz

      jj prožívala
    • Re: Dotaz

      jo jo ona prožívala co ta Tracy, když tady najdeš jeji profil jako tady na osobnosti.cz - Nikki Reed tak tam je jeji životopis :)
  • d.e.n.d.a.3

    :)

    Prostě film co má ducha a z kterýho si můžete vzít ponaučeníí nádhera:)
  • verunkaa

    ..

    luxusní film...rekla bych ze to je zatim nejlepsi Nikkyn výkon *1*
    • Re: ..

      no ve stmivani ja taky dobra *3* *4* *3*
    • Re: ..ahojky

      jako tedka sem ho dokoukala je fakticky úžasnej miluju ho !!! *14* *14* mooc COOL filmík!! <3
  • miss.pajinqa

    Ahojky

    nevíte pls někdo o čem ten film je?? uvažuju o tom že bych si ho stáhla ale nwm jestli mě bude bavit..takže pls jjestli máte někdo popis tak písněte..kuju
    • Re: Ahojky

      čauky, třináctka je o Tracey, která má trochu dětskékamarádky a kluci si jí nevšímaj a chce být cool, tak změní svoje oblečení a začne kamarádit s populární holkou EVE Samora. nechá se s od ní navést k podobnému životu jako má EVE a žačne krást, má piercing, řezat se, spát s klukama, kouřit, chlatat apod.... no dál už se na to podívej sama, je to fakt uuplne super film. *1*
  • _d.c.d_

    Krásný

    Tenhle film se mi úplně líbí. Je to skvělý! *14*
    Nejvíc stejně Nikki... zahrála to úplně nádherně! JE strašně moc dobrá herečka ... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit