Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už se strašně těším až to uvidím česky *14*
  • kdy to bude v kine s cz dabingem? nemuzu se dockat az to uvidim cesky *1* *15* *14*
    • lucik188p
      to nevimale na dvd v češtine to ma bit začatkem ledna
  • kolik stálo kino? *3*
    • lucik188p
      kino stalo 110kč ve Varnsdorfu a bilo to skveli i stitulkama
  • v kině to bylo s titulkami že?
  • nevíte někdo kdo hraje Renesmee? *4* je tak roztomiláááá *7* *7* *7* *7*
    • lenkaschs
      Jmenuje se Mackenzie Foy a její 11. *3*
      • a jak to všechno víš?? *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • Děkuju
  • Já jsem byla na předpremiéře a není co dodat prostě nejlepší je to jak droga *14* *14* *14* *14* *14* už se těším až bude druhá část teda jestli vydržím tak dlouho čeka t to se nedá *10* *16* *16* *16*
  • lucik188p
    nevite nekdo kdi přesne ma jit do kin Twilight sága: Rozbřesk - 2. část videla jsem prvni čast bila skvela co skvela bila neskutečna tak moc že nedokažu ani popsat jak mmmmmoc je to skveli vim že to ma bit nekdi v roce 2012 ale nevim měesic ale promne je i leden moc dlouho
    • lenkaschs
      16.listopadu 2012 bude 2. část
      mooooc dlouho pro mě *13*
      • lucik188p
        to je fak dlouho *10* *13* ale moc dik za odpovet
  • http://www.youtube.com/watch?v=Dda5Wb0rrTc

    tady je klip jak bojují s vlky, to je po porodu, nebo před porodem? protože se mi zdá, že Edward má krvavý triko
    • jj, dík
      ještě by mě zajímalo, jak přesně ten film začíná?
      v knize jede Bella v tom novém autě a nějací chlapi si ho chtějí vyfotit, a pak tam je s Edwardem když ho chtějí odvést na rozlučku se svobodou *3*
      • Začíná to Jacobem....jak si přečetl oznámení..a běží...a pak jak si bella zkouší boty *14*
    • jj je to po porodu:D
      Vlci přišli zabít Nessie, ale pak tam přijde Jacob a oni zjistí, že se do ní otiskl, takže jí nesmí ublížit:D
  • přežije bella ten porod?
    • gumka1
      no jasně *3*
      • děkuju za odpově´d. dobré to vědět *3*
  • Byla jsem včera v kině a jediné co mohu říct je NÁDHERA !!! *14* Vážně se film povedl. Pár věcí mě tam chybělo, ale i tak je to prostě super *4* Jen škoda, že další díl bude až za rok *13*
    • Taky jsem na tom byla v kině a musím s tebou souhlasit.. užasnej film.. Ale škoda, že bude další až zarok no.. Mezitím si to budu poušet na PC.. :D musíme hold počkat no.. :)) Ale překrásny.. :))
    • lenkaschs
      mě tam taky něco chybělo a něco zkrátily ale stejně to bylo to best

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit