Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevíte jak se jmenuje melodie, která je použita při trailerech??
    • trailer 1
      http://www.youtube.com/watch?v=-aWwOeQ6AY8&feature=related
      trailer 2
      http://www.youtube.com/watch?v=80EH-NAFh3I
      Snad je to ono *3*
      • Kuju ;)
  • kdy myslíte, že bude český dabing?
    • V lednu!:)
      • Víš určo že v lednu? a jestli jo tk odkud ses to dozvěděla?? *7*
    • Doufám, že nikdy
  • tesim sa na 5 cas kedi us konecne zacne twilight saga 5 nak us skoro *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • 16.11.2012 bude 2 část! *1*
  • Ahoj, prosim vás nevíte někdo, jak se jmenuje ta písnička jak tam Bella svádí Edwarda a on se směje v posteli?
    • Ahoj, jmenuje se From now on *1*
  • Pokud by si někdo chtěl stáhnout 1. část s titulkama tak se zkuste podívat sem: http://www.uloz.to/hledej/?q=twilight+saga+rozbresk
  • vrtulka
    Zachvíli razím zase do kina *15* těším se jak malá holka
  • Byla jsem na tom včera v kině a bylo to neskutečné, těm, co čekají na česky dabing tak radim, ať se na to ani nedívají, česky to zní nejen hrozně ale hlavně dost upravujou slova a hlášky, co tam padnou a už to není ono.. jak se Jake otiskl do Renesme, byla jsem hotova.. nadherny film ale myslim, že do června a druhe časti to prostě nevydržím!! :D
    • IsabellSwanCullen
      Přesně, v originálním jazyku(s titulkama) jsou filmy vždycky hezčí.
      A ty lidi, co chtějí hned dabing a jsou líný si přečíst několik vět, tak ať na ten film radši ani nechodí:DDD
      • souhlas *3* ...na twilight jsem se dívala jenom s titulkama a když jsem pak viděla s dabingem..tak to nebylo ono
    • Do června? Jenže druhá část půjde až za rok 15.11.2012 *9* Ale teda narovinu říkám, že to asi taky nevydržím
  • Můj konečný dojem z filmu je pozitivní, podle mě měli všechny detaily v pohodě, jen mě trochu mrzelo, že některé ty detaily vynechaly. Mně se například moc nelíbilo Bellino ,,předstírané úmrtí" ale chápu, že kdyby to udělali podle knížky, nebylo by to tak napínavé. Jen mi přišlo divné, že oni ji umyli, převlékli a ona se poté probudila.
    Ale nechci tu šířit spoiler, omlouvám se.
    Dále Jacob mě zase jako vždy otravoval svým způsobem, jakým se snaží vetřít, ale to dělal vždycky, takže *15*.
    Konec jsem čekala, takže konečný dojem - 90% *3*
  • prosivas gdi bude 2čas to filmu *1*
    • Ta druhá část vyjde v listopadu 16.11. 2012.... Nemohu se dočkat...
    • 15.11.2012 *3*
  • rapidash
    je to bomba, hlavně otisk Jakoba na Nessi, Bella bude opravdu nádherná, jen mě trochu mrzí že když už to rozdělily na dva filmy tak tam mohlo být více detailů, je to škoda, hodně podstatného vynechaly, jsem zvědavá jak to bude ve druhé části *14*
    • your-darling
      celý film byl skvělý, jenom mi tam chybělo to jak se Rose s Jacobem provokovali, na to sem se těšila skoro nejvíc :)) jinak suprový :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší