Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trailer

    podívejte se na youtube, je tam oficiální trailer
  • your-darling

    fotky

    chtěla jsem ty fotky dát sem, ale zatím to nejde, tak jukněte alespoň tady...
    http://www.facebook.com/me dia/set/?set=a.127728257303716.3046 4.115776821832193
  • :)

    taky něco pro natěšení.... :)
    http://team-twilight.com/201106 02/hq-youtube-version-of-breaking -dawn-teaser-preview/
  • vrtulka

    Breaking dawn

    Tak já přidám něco k řešení. Moc se vám to asi líbit nebude.
    Filmová společnost Film Europe - je to dřívější SPI International, který distribuoval předešlé tři filmy Twilight ságy oznámil, že poslední díl Breaking Dawn nezakoupí k distribuci.
    Nový distributor zatím znám není a teď jde o to, zda vůbec někdo práva k tomuto filmu zakoupí.
    Bojím se, abychom tento film v ČR vůbec viděli *9*
    • your-darling

      Re: Breaking dawn

      takže jestli to dobře chápu... SPI Internation už není a nikdo ten film nechce odkoupit...:-)
      nevim...jsem v tom nějaká zamotaná...každopádně taky naštvaná... :-)
      • vrtulka

        Re: Re: Breaking dawn

        Ano SPI International už není, teď je to Film Europe. A ano, zatím ten film nechce nikdo odkoupit (prý je to moc drahé), takže je dost možné, že ho tady u nás v kinech ani neuvidíme. O následném vydání na DVD ani nemluvím.
        Ale tak, snad se někdo umoudří a ty práva koupí, jinak si nedovedu představit, co by fanoušci tady u nás způsobili :o))
        • your-darling

          Re: Re: Re: Breaking dawn

          Ale nemůže to být drahý, aby se jim ty peníze nevrátili... vždyť po tom lidi šílejí, tak to nemůžou nechat jen tak odplavat ne...
          By sme byli jedinej stát na zemi, který by to neviděl...
          podle mě se to ještě nějak vyčaruje do růžova.. :-)
        • Re: Re: Re: Breaking dawn

          počkej, počkej, to chceš jako říct, že pokud ty práva někdo (teda nějaká ta distributorská firma) nekoupí, tak Rozbřesk nebude u nás v kinech? to nemůžou myslet vážně né? to bych asi nepřežila kdyby to u nás nebylo
  • ...

    tady se taky nic neděje lid..to je děs...:-)
  • your-darling

    fotečky

    ahojte, asi už jte tyhle fotky viděli...ale nevadí...:-) není to nejlepší kvalita, ale stojí za to..Už teď Bells závidím..:-))

    http://bellascul len.tumblr.com/

    stojí to za to..:-P *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • weu

    trailer

    ahojky....na ten film se moc těšíím a nevíte někdo kdy bude official trailer ?? *4*
    • lenkaschs

      Re: trailer

      při udílení cen MTV movie awards 2011 bude odtajněn stačí si na netu najít datum přenosu těchto cen
      • Re: Re: trailer

        To se ještě neví. Zatím to nikdo na 100% nepotvrdil, že trailer bude na těchto cenách, takže bych s tím zase tak moc nepočítala. Jen se o tom spekulovalo, ale jak jsem napsala, nikdo o tom zatím ofiko neinformoval. A hlavně by mě to přišlo na uvedení traileru brzy, takže pokud se tam něco zveřejní, tak spíš jen takovej menší teaser, menší video ukázka, ale trailer ještě ne. Ten bych čekala buď o prázdninách anebo po prázdninách. Jinak ceny jsou 5. června *3*
        • Re: Re: Re: trailer

          mel by byt za tyden 5.6.na mtv awards tak doufam zejo :DDDDD
          • Re: Re: Re: Re: trailer

            jo jo, taky jsem to četla a je to super :o)) těším se jak malá holka :o))
  • your-darling

    ...

    včera sem potřetí dočetla knížku a bylo to doost hustý..asi umřu než bude film..:-)))
    sem zvědavá jak bude Bella vypadat jako upír..:-DD
  • nej

    nejkrasnejsi film na svete a us se tesim na rozbřesk *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: nej

      ja se na ten film taki tesim *8* *8* *8* ale blbi je ze mozna bude od osnacti *16* *5*
      • Re: Re: nej

        o by sem se podelala kdyby to bylo az od osmnacti!!! *10*
        • lenkaschs

          Re: Re: Re: nej

          hele lidi v americe se rozhodli že to nebude od 18 tak snad i u nás ne . ten porod belly by měl bejt z její perspektivy takže ne takovej drasták
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: nej

            no podle těch pár fotek, nevim no...ale lidi nejsou blbý aby to dali od 18 a i kdyby byli, tak na netu to stáhneš bez omezení a já každopádně dřív než to bude u nás v kině...:-)
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: nej

              tak u nás v tý pr*eli, tam si to nějak moc hlídají, ale já myslím, že to nebude s omezením... možná od 12-ti let, ale to se mě už netýká, takže je to v suchu.. :D
            • baffy.4

              Re: Re: Re: Re: Re: nej

              v nekterych kinech poustej i nezletili...maj to jen jako doporuceni, nebo staci vzit sebou nekoho starsiho ;)
        • Re: Re: Re: nej

          vy máte problémy *1*
      • your-darling

        Re: Re: nej

        říká se to, ale asi jenom v bravu a já osobně si myslím, že je to kravina...
  • natáčení odloženo

    Vzhledem k tsunami, bylo filmování The Twilight Saga: Breaking Dawn odloženo. Všechny obsazení a osádka byli evakuováni do filmové produkce kde je základní tábor...
    ...text kopiruji z fanouškovské stránky na FB... *10*
    • your-darling

      Re: natáčení odloženo

      ono se natáčelo v Japonsku nebo co.??:-)
      to ani nevim..a už je to v poho??:-)
      • thenilly96

        Re: Re: natáčení odloženo

        prave ze Tsunami ohrozuje cely pobrezi Ticheho oceanu, takze i Vancouver
      • vrtulka

        Re: Re: natáčení odloženo

        Mám pocit, že se natáčelo ve Vancouvru. Asi se báli, že se tam vlna tsunami může dostat, tak to radši přerušili. Už se ale opět pokračuje *3*
    • Re: natáčení odloženo

      taky si myslíš že je edward naprosto sladouckej? *14* *14*
    • Re: natáčení odloženo

      Už se zase pokračuje *3*
      • Re: Re: natáčení odloženo

        taky si myslíš že je edward naprosto sladouckej? *14* *14*
        • your-darling

          Re: Re: Re: natáčení odloženo

          jasně že je....Jaktože se přerušilo natáčení??
        • Re: Re: Re: natáčení odloženo

          jo no tak nadhernej,sladouckej *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit