Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    JAko ze to vychaza az 18.11.2011?? cóó...:D
    • Re: ....

      Ježíš odkud jsi spadla (spadl)? Z Měsíce, z višně? Datum premiéry prvního i druhého dílu je znám už přes půl roku a ty se ještě dokážeš divit? *7*
      • vrtulka

        Re: Re: ....

        Ale no ták, musíš se umět povznést nad takovými zprávami, jako se o to snažím já *15* já tě chápu, že tě takovéhle zprávy rozčilují, ale tak nemusí všichni o filmu vědět vše, že? *15* (já už sem radši moc nechodím, abych to nemusela číst) *15*
      • Re: Re: ....

        Ježiš tak za to, že to neví se hned nemusíš rozčilovat ne?..... jestli ti to vadí tak to nečti *15*
  • ashley0077

    18.11.2011 v USA

    Pane bože to ste spadly vsichni z visne nebo s marsu ze sem pisete taky kraviny ...uz je tu nekolikrat napsano ze remiera v Americe je 18.11. prvni casti Rozbresku u nas to pujde tak o cca 5 dni po ni s titulkama do kin ...a prestan te si vsichni vymejslet ze mate v Americe kamosku a ze to videla (mohla jedine videt trailer kterej je stejnak sestrihanej z minulech dilu!!
    • Re: 18.11.2011 v USA

      A jeste z jinech filmu kde hral Robert atd... *1*
    • 543

      Re: 18.11.2011 v USA

      To víte některý lidičky jsou vážně na palici.
      • ashley0077

        Re: Re: 18.11.2011 v USA

        Dekuju ze se mnou souhlasite!! =D *4* *1*
        • Re: Re: Re: 18.11.2011 v USA

          na můj vkus přehnaný, jsou lidi, co maj na práci jiný věci, než celej den shánět info o twilight. já jsem se o to taky vůbec nezajímala, i když ságu miluju a taky se na ni neskutečně těšim. takže jsem počítala s tim, že sem zaskočim a od Vás magorů se to dozvim (za což Vám děkuju). nic ve zlim, ale jsou lidi, co po tom nešílej, přestože to maj rádi a lidi jako vy- hladovějící po všem co s tim souvisí. a nikdo by neměl nikoho urážet. ani my Vás, ani Vy nás
    • Re: 18.11.2011 v USA

      Naprosto s tebou souhlasím! *3* právě jsem chtěla napsat úplně to samé! *1*
    • Re: 18.11.2011 v USA

      jj to je pravda v americe to vychazí 18 nebo 17 ja nevym 11
    • vrtulka

      Re: 18.11.2011 v USA

      Děkuju, konečně někdo normální *3*
      • your-darling

        Re: Re: 18.11.2011 v USA

        jo vid...:-)
  • blog

    Ahoj tady je blog který jsem založila každý den budou nové zprávy foto atd. ted je toho malo ale přece jenom jukněte.


    http://sagacullen.bl og.cz/
  • :-)

    takže mi to nedalo a koukla sem se na oficiální stránky a můžu vám řict jedno - uz se nenecham ovlivnovat nakym prispevkem *15* *15* *15* *15* Uz muzu najisto rict ze premiera v Americe prvniho dilu bude 18.11.2011 a druheho dilu 16.11. 2012 tak a je to! *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: :-)

      nechci nic řikat ale v Americe už dávno rozbřesk je..!!!! mam tam kamarádku a ona to už viděla ........
      • Re: Re: :-)

        Ta tvoje kamarádka asi nebude taková kamarádka když ti lže *15* *15* *15*
        A nebo se jí zeptej z jakého budoucího století přišla když píšeš, že už to dáááávno viděla *1* *1*
        Jestli ty si to náhodou nepletes s 1, 2, nebo 3 dílem :D
      • Re: Re: :-)

        A já mám kamarádku na Antarktidě a tam už to dávají taky *15* *15* *15*
        • kiss-terqa

          Re: Re: Re: :-)

          TAk na tohle ti opravdu nikdo neskočí!!! Jediní obyvatéle Antarktidy jsou vědci kteří tam pracujou na výzkumných projektech a když už lžeš tak si to ještě promysli co napíšeš ! OMG opravdu IQ tykve *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: :-)

            Já teda nevím, ale já jsem to pochopila, že si uživatelka "Vendy" z toho dělá srandu *7* I díky těm smajlíkům na konci. Spíš jsem teď brečela smíchy u tvého příspěvku, jak nám hezky vysvětluješ, kdo žije na Antarktidě a že tam film dávat nemůžou *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: :-)

            Bože, říká ti něco slovo "ironie" nebo třeba "ironická sranda"? Asi ne co? No co bych taky mohla čekat od 13-ti leté slepice, že jo? *15* *15* *15* Samozřejmě, že jsem si dělala jen srandu, ale koukám, že spíš tvoje IQ to nepochopilo *15* *15* *15*
      • vrtulka

        Re: Re: :-)

        To si vážně tak blbá? Já už si tady vážně přijdu jak u blbejch na dvorečku. Viděla to asi těžko má milá, jelikož Breaking dawn alias Rozbřesk se stále a pořád natáčí. Umíš číst? Stále se natáčí, takže to tvoje kamarádka asi těžko mohla vidět. Natáčení končí v polovině dubna a píšu to tu naposledy, světová premiéra prvního dílu je 18.11.2011 *16* A jestli tu někdo napíše ohledně premiéry, která už je napevno dána a píše se to všude na ofiko webech něco jiného tak narovinu říkám, že tu ruším účet, pže přesně tyhle kecy mě totálně vytáčí a už nemám zapotřebí to tu číst *16*
        • kris.sl

          Re: Re: Re: :-)

          Hele klid nestojí za to si kvuli takovým pitomcum zrušit učet :).......
        • Re: Re: Re: :-)

          tak to nečti :D *5*
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: :-)

            co jako mohla vidět...já mám v Americe x příbuznej, možná z levýho kolene, ale stejně tam nikdo o filmu neslyšel...Mohla vidět možná fotky...
    • vrtulka

      Re: :-)

      *3* *15* já to říkám pořád *15*
  • No

    Tak ja bych to z tim cekanim aspon na ten prvni dil nevidela tak horce. Nevim co je na tom pravdy ale jestli je to tak a premiera v USA bude uz v breznu pak nebude problem to stahnout z netu urco to tam nikdo da sice anglicky ale to snad nebude takovy problem ze? :D *15*
    • Re: No

      Tak jestli sis ráčila všimnout.. napsala jsem k mému příspěvku, že nevím co je na tom pravdy jen by to bylo dobre kdyby to tak bylo. *5* *15*
      • vrtulka

        Re: Re: No

        Jasně že všimla *3* Reagovala jsi na ten příspěvek níže *3* Myslela jsem to tak nějak všeobecně, že nechápu kde lidi takovýhle nesmyslný informace berou. Nevím, asi jsem prostě taková, ale mě dokáže nakrknout, když se lidé snaží být chytří a dokázat, že o filmu vědí všechno nejvíc a pak tu píší takový blbosti. Kdyby aspoň malinko sledovali nějaké ofiko weby, tak by třeba věděli, že natáčení končí v polovině dubna, tudíž nemůže být premiéra v březnu v Americe *15* Aspoň malinko to sledovat. Samozřejmě, že by bylo fajn, kdyby to bylo takhle brzy, ale bohužel, budeme si muset počkat do listopadu *9*
    • vrtulka

      Re: No

      V březnu? To asi těžko. V březnu se totiž bude ještě natáčet, takže nechápu, kde berete takovýhle bludy *15* Natáčení končí oficiálně v polovině dubna a premiéra první dílu bude v Americe v listopadu 2011 a druhého dílu v listopadu 2012. Je to z oficiálních zdrojů a stránek, takže jestli někdo čeká premiéru už v březnu tak se opravdu načeká a nedočká se *15*
  • oba

    Oba díli se točí najednou tet jsem to četla že by prý herci na další natačení byly moc staří a diváci by to poznali. *1* *1* *3*
    • Re: oba

      jj je to pravda první díl výde v listopadu 2011 v americe v březnu 2 díl v listopadu 2012 *4* *4* až 2012 *16* *16*
      • vrtulka

        Re: Re: oba

        Promiň, ale nechápu, kde jsi vzala, že v Americe to bude mít premiéru v březnu. To je fakt nesmysl. Natáčení celého filmu - tedy obou dílů končí oficiálně v polovině dubna, takže to, co jsi tu napsala je nesmysl. První díl bude mít premiéru v Americe v listopadu 2011 a druhý díl v listopadu 2012. Lidi sledujte taky trošku nějaké oficiální stránky, když už tady chcete dělat chytrý *15*
        • Re: Re: Re: oba

          ja uz to mam na dvd
          • Re: Re: Re: Re: oba

            jako Breaking dawn alias Rozbřesk ze série Twilight sága už máš na DVD? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* tak to asi těžko
            • Re: Re: Re: Re: Re: oba

              vy jste hloupý, vy jim to věříte?? vždyť si z Vás dělaj jenom srandu...
    • Re: oba

      jj je to pravda první díl výde v listopadu 2011 v americe v březnu 2 díl v listopadu 2012 *4* *4* až 2012 *16* *16*
  • hezký..

    jůů to sou hezký fotky..ty nový...už sem je někde viděla, ale stejně..:-)
  • Fotka

    http://www.wambie.com/tuttifrutti_u s/news/FIRST_BREAKING_DAWN_FACE_PHO TOS_OF_EDWARD_AND_BELLA__-new_en-41 33.html

    První fotka ze svatební noci *3*
    • Re: Fotka

      kdyz to nepujde tak proste jenom wambie.com *1*
  • annezka

    Datum natáčeni (1.) části

    Oficiální zpráva zní : natáčení začne 1.listopadu 2010 a skončí 15.března 2011.

    ale myslím jen 1. části.. *3*
    • Re: Datum natáčeni (1.) části

      ne ne, obě části se natáčí najednou *3* Rob, Kristen a Mackanzie už natáčeli spolu vánoční scénu a mám takový pocit, že se již natáčí závěrečná scéna s Volturiovými *3*
      • your-darling

        Re: Re: Datum natáčeni (1.) části

        jojo...někde se, to taky četla..:-)
        ale natáčí to určo najednou...:-)
  • 2 části

    To čekání je nejhorší :-((Budou 2 části..1 část-2011 a 2 část až 2012 chjo!:-(
    • Re: 2 části

      no jako já se z z toho asi zblázním!!!Nesnáším když se něčeho nemůžu dočkat!!!!
    • lucik188p

      Re: 2 části

      jo taky se nemužu dočkat ale řikam si že třeba uš vlete bude kniha rozbřesk oficální ilustrovaný průvodce filmem mam zati všechni 3pruvodc A všechni 4 knihi a všech sedum uš mam přečteni nejmin dvakrat *1*
    • your-darling

      Re: 2 části

      njn...máme celkem smůlu no...proč to nedají po sobě??!!! *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit