Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smelu

    kino

    ahoj holky,teď jsem četla,že rozbřesk možná bude v kině přístupný až od 18 let....jak to vydíte vy?já jako katastrofu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • vrtulka

      Re: kino

      že je mi to jedno, je mi 27 *1*
      • your-darling

        Re: Re: kino

        tak to jako neni fér..to bych se musela těšit o dva roky dýl..to fakt ne...
        Ale podle mě je to blbost, tak snad nenatočej celosvětově očekávanej film od 18, ne...to by bylo docela trapný a podpásovka...
        *9* *9* *9* ...no prostě snad ne mno... *3*
        • Re: Re: Re: kino

          kaslete na to proste to stahnete na ulozto.cz *3* *3* *3* *3*
          • ajinka140

            Re: Re: Re: Re: kino

            mužu se prosím jenom zeptat kdy to už vyjde ??? jsem nedočkavá a hlavně vím málo co se tam odehrává jen že budou mít holčičku renesmí vezmou se bella bude upír to dítě jí prokopne páteř mno a víc nevím rposím dyžtak mi to napište na icq :581-457.088 díky moooc *3*
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: kino

              film bude až příští rok, ale poked chceš podrobný popis jukni sem..
              http://cs.wikipedia.org/wiki /Stm%C3%ADv%C3%A1n%C3%AD_(s%C3%A1ga )#Rozb.C5.99esk

              a nebo na netu máš na hodně stránkách celou knížku napsanou, tak to můžeš přečíst tam..:-)
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: kino

            hejky to je taky fakt, tak se stáhne všechno a bez omezení...Vůbec nebudu nic řešit..jenom by mě to nasralo..:-D
    • Re: kino

      Já doufám že to tak nebude. Na rozbřesk už se hrozně těším a dost by mě to naštvalo.
  • tak kdo?

    uz sem cetla ze by to mela byt mackezie foy a nebo bella thorne a uprimne bnella thorne mi sedi vic... *1*
    • adush96

      Re: tak kdo?

      mě se víc líbí Mackenzie Foy
    • sarda

      Re: tak kdo?

      Mně se teda více líbí ta Mackenzie Foy, a myslím si, že ji vybrali kvůli tomu, že Belle Thorne je 13 a jí 9, protože na Belle je poznat, že už je starčí, kdežto na Mackenzie pořád vypadá, jak kdyby jí bylo 6... Takže se podle mě na roli hodí víc. Popravdě jsem si ji tak i představovala :))
      • emiizcek

        Re: Re: tak kdo?

        jn já jsem si ji taky představovala takhle, ale uvidíme, jak bude vypadat ve filmu, každopádně je mooc pěkná!
        • your-darling

          Re: Re: Re: tak kdo?

          jo pěkná je, ale podle mě měli prostě vybrat někoho mnohem mladšího, alespon na začátek...
          Nevim mě Mackenzie přijde spíš starší než mladší..:-)

          *9* *9*
          • rapidash

            Re: Re: Re: Re: tak kdo?

            Ahojky, na začátek mají malilinkatou Nessí, však si určo něco oběvila, jestli ne tak tu sou nádherné fotečky- http://www.breakingdawnmovie.org/category/breaking-dawn-trailer/
            projed si to celé stojí to za to. Páčko *14* *14*
    • vrtulka

      Re: tak kdo?

      Na Renesmé byla oficiálně potvrzena Mackenzie Foy. Potvrdili to samotní tvůrci i spisovatelka Stephenie Meyer *3*
      • your-darling

        Re: Re: tak kdo?

        jo už jsem to taky četla, ale je to docela škoda..Ona je celkem hezká nebo roztomilá, to je fuk, ale je taková umělá..Nwm mno..:-( *7* *7*
    • Re: tak kdo?

      jo viď...mě se taky líbí víc...
  • your-darling

    herci

    už jste viděli ten výběr herců pro ostatní upíry, kteří budou na straně Cullenů??
    Je to podle mě docela ok, jen někteří mi moc nesedí..:-) *4* *4*
    • lucik188p

      Re: herci

      NE A KDE HO NAJHU *4*
      • Re: Re: herci

        Na stmivani.eu zkus to tam ve starších novinkách...
      • vampire-kathness

        Re: Re: herci

        mno ja sem to našla tady : http://www.wambie.com/tuttifrutti_us/photos/BREAKING_DAWN__COVENS_AND_NOMADS-photo_en-1032.html

        *3* některý mi tam sice neseděj ale tak třeba v tom filmu budou dobrý...uvidíme *4*
  • renesmeecullen123

    Renesmee a Jacob

    Muzu se zeptat kolik bude Renesmee az se do no Jacob zamiluje?
    • your-darling

      Re: Renesmee a Jacob

      on se do ní zamiluje skoro hned po narození...A ona ho jako malinká bere za kamaráda a až vyroste, tak to bude vééélká láska.... *14*
  • Renesmé

    ahoj...možná už našli Renesmé : http://www.wambie.com/tuttifrutti_u s/news/MACKENZIE_FOY_COULD_BE_RENES MEE-new_en-3444.html

    ??? *7*
    • Re: Renesmé

      kdyby to někomu nešlo tak at si tam dá jenom www.wambie.com a tam to uvidíte..
      • sarda

        Re: Re: Renesmé

        moc roztomilá holčička ;) :))
        • your-darling

          Re: Re: Re: Renesmé

          no já nevim..Mě se moc nelíbí...Nessie sem si představovala jinak, ale to je věc názoru...
          • libikkk

            Re: Re: Re: Re: Renesmé

            To jsme dvě já si Renesme předstravovala taky jinak. Tahle holčna se mi nelíbí :D
          • lucik188p

            Re: Re: Re: Re: Renesmé

            jo bila bi to krasna renesmee ale jestli že rozbřesk daj na dva dili tak ona bude hrat aš vti druhi časti a ta se bude natačet aš tak za rok možna i dil tak si řikam jestli nato nebude moc stara protože resmee na konci knihi ji je zhruba 5let a to ji bude uš asi jedenact tak nevim
            • sarda

              Re: Re: Re: Re: Re: Renesmé

              lucik188p: jenže když si vezmeš, že bylio i spekulace o tom, že ji bude hrát Bella Thorne, té by bylo v tý době skoro 14!!!!!! Takže to už je lepší tato ;)
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: Renesmé

              Tý jo, tak nad tím jsem ani nepřemýšlela...Ale máš pravdu...Na to, že má být malinká tak newm mno...
              Já se těšila jak bude Rob s Kristen a všichni ostatní chovat malinkatou roztomilou holčičku, ale asi mám smůlu mno..:-)
        • smelu

          Re: Re: Re: Renesmé

          jo je moc roztomilá!!!! *14*
  • dobik

    kjgf

    Viděli jste Vampire suck?Je to parodie na stmivani a nový měsic a je to jako film je to děsná prča hlavně když Jacob (jako člověk)běží na vodítku :D.
    Jestli jste to neviděli stahněte si to na uloz.to je to fakt hustý!!
    • Re: kjgf

      a je to v češtině nbo v angličtině??
    • rapidash

      Re: kjgf

      No tak mě tam vyběhlo Péčko!!! *9*
    • ellisqa

      Re: kjgf

      jn..:D nejlepší..:D
      • smelu

        Re: Re: kjgf

        a je to s českýma titulkama?
        • your-darling

          Re: Re: Re: kjgf

          jo-o.... *3*
    • your-darling

      Re: kjgf

      jo vid...jacob je tam celej nějakej vtipnej...lámala sem se smíchy...luxusní parodie.. *14* *14* *14*
      • vampire-kathness

        Re: Re: kjgf

        to jo no..prej čivava *1* *1* *1* nebo Zolturiovi
        • your-darling

          Re: Re: Re: kjgf

          jo a Sullen...Jak byl u Beccy večer, jak byla náměsíčná, to byla upa nejvíc pr*el... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • bella123

    miluju twilight saga

    ahoj muzetemi poradit koli tak asi stojo rozbresk knizka. dik *14*
    • ivig

      Re: miluju twilight saga

      kupovala jsem jí cca za 360,- ale dá se sehnat na netu i za 290,-
    • Re: miluju twilight saga

      Rozbřesk stojí asi 399 Kč *3*
      • bella123

        Re: Re: miluju twilight saga

        diky
        • smelu

          Re: Re: Re: miluju twilight saga

          já jsem jí kupovala za 500Kč *5*
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: miluju twilight saga

            tak to si docela prodělala...
  • smelu

    rozbřesk

    mám rozbřesk knížku .....HURÁ!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • smelu

      Re: rozbřesk

      jo já jí mám taky tak si budem ve škole o přestávkách povídat,a schválně kdo jí bude mít dřív přečtenou!!! *1* *1*
  • lucik188p

    Stmívání

    všimli ste si že *4* Stmívání stmivani prvni to je super
  • lucik188p

    .

    JA SEM SEM TAKI DAVALA DVJE FOTKI A NIC . ALE ASI PŘET 8MESICI SEM DAVALA FOTKI NA SERIAL ZAMILOVANA A OBJEVILI SE TAM AŠ NEDAVNO TAK NEVIM ASI JIMTO PROSTE TRVA DIL *9* NEŠTO SCHVALEJ *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit