Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucik188p

    muže mi nekdo poradit

    mam dotaz kterejsem vubec nepatři ale snat mi nekdo odpovi. Kdiš si založim vlastni blog a dam si tam obrazek nebo članek nebo neco v tom stilu s jiniho blogu na webu jeto porušeni autorskich prav nebo ne prosim otpoveste nekdo *8* *8*
    • sarda

      Re: muže mi nekdo poradit

      myslím, že ne, každopádně jako slušný webař, bys měla poprosit o souhlas majtele webu, jehož styl si chceš vzít a třeba ho i vyměnit nebo tak... a i kdyby,... nebudem si lhát, dneska to dělaj absolutně všichni ;)
  • Nevím:)

    Hele nemohl by mi někdo říct/napsat co bude v Rozbřesku prosím? *7* Vím, zním ,jak dement, ře to nevím, ale Stmívání mě chytlo nedávno..Díky *4*
    • your-darling

      Re: Nevím:)

      http://cs.wikipedia.org/wiki/Stm%C3 %ADv%C3%A1n%C3%AD_(s%C3%A1ga)#Rozb. C5.99esk

      Když si sjedeš na téhle stránce níž, tak tam máš ten nejpodrobnější popis jakej sem kdy četla.. *4*
      • rapidash

        Re: Re: Nevím:)

        ahoj, prosímtě to tam není, nebo nevím, zkopčim odkaz a najede mi to na nějakou hovadinu wikipedie a tam to nenajdu, mohla bys napsat co s tím? díkas
    • lucik188p

      snat to nezblbnu

      začneto pohatkovou svatbou Belli a Edwarda potom odjedou na libanky kde se poprvi milujou Bella budemit od Edvarda na ruce modřinu a on prohlasi o sobje že je stvura a odmitne se sni znovu milovat dokut bude človek Belle se ho pak podaři svest a tentokrat se milovani obrjde brz modřin *4* Belle pak bude zle a zjistej že je thotna Edward chce abi šla napotrat protože ji to dite zabiji ona se však odmita vzdat atak ji Rosalije pomaka Jacob se Setem a leou odejdou ze smečky abi ocranili Bellu . ksiš se jim marodi Renesme tak Edward musi promenit belu v upira *4* jinak bi umřela Bella svoje upirstvi zvlada velmi dobře a tak dokaže bit s Renesme ikdiš je napul človek a po par dnech i s charlim kterej si malou velmi oblibi Jacobova smečka se da zase dohromadi ale Volturiovi se dozvi že maj upiři dite čehoš se boji atak chtej malou Renesme zabit Calenovi svolaj všechni svi přatele (svetky)abi dosvečili že je mala važne moc hodna *4* ale k ničemu bito nebilo kdibi Alice a jespr nenašli Huilena kteri bil temeř stejni jako Renesme a tak kdiš jim ho přectavili usoudili že je asi važne neškodna *4* skonči to tak že Bella a Edwars sou u nich v domku a bela mu ukazuje jeji spominky ma takovou schopnast že se i ostatni umi ochranit clonou (jo a mala Rnesme umi dotikem ukatzat mišlenku čispominku *4* )(jakop se doni otiskl a sou velci přatele zatim) (jo a ješte steašne richle roste za 5let bude dospele 17leta)a naodilase asi po 2-3mesicich snat sem nanic nezapomela kup si knižku jeto nadhera
      • Re: snat to nezblbnu

        Jéé děkuju, si se nějak rozepsala :D DĚKUJU MOC! *3* *14*
        • lucik188p

          NENI ZACO

          NAMAŽ ZAČ KDIŠ SE DO TOHO DAM NEVIM KDI PŘESTAT *15* *15* JA Twilight Sagu miluju *14* *14* *4* JEŠTE NIKDI SEM NEBILA DO NIČEHO TAK ZBLBLA *9* *4* *4* *4*
          • Re: NENI ZACO

            Jojo, to znám *1* Já byla takhle zblblá do HP *1* *3*
  • Rozbřesk

    Ten kdo četl tady na této stránce popis k filmu Rozbřesk, myslíte si že je to pravda a že to tahle opravdu v tom filmu bude ?
    • sarda

      Re: Rozbřesk

      no, tak takhle úplně do puntíku samozřejmě ne :) Ten kdo četl Zatmění, moc dobře ví, kolik se toho vynechalo ;), takže ne-e :)
      • Re: Re: Rozbřesk

        jj
    • lucik188p

      Re: Rozbřesk

      asi jo ale určite neco pozmenej nebo vinechaj jako v předešlich dilech
  • lucik188p

    pulnočni slunce

    mohlibistemi prosim nekdo napsat jestli uš višlo pulnočni slunce prodavačka name v knihach koukala jako na blazna moc dik za odpovedi
    • Re: pulnočni slunce

      Četla jsem ,že to zatím dala k ledu,protože to někdo okopčil a dal to na net.A že jestli bude pokračovat,tak minimálně za dva roky.Má to být celé z pohledu Edwarda,tak si to dost dobře nedovedu představit,o čem to vlastně bude.
    • your-darling

      Re: pulnočni slunce

      nene..ještě ani není dopsané a je hodně nejistý jestli někdy bude,ale snad jo...To by nám Steph nemohla udělat... *4* *4* *4*
  • sarda

    OMG

    OMG, teď jsem si přečetla názory k Zatmění na kfilmu.net ti lidi jsou fakt úpe hnusní, co si furt myslí, pořád jen odsuzovat, jaká je to hovadina pi****** (pardon za sprostá slova, to se fakt nedá *16* ) a podobné věci. Ti lidi nechápou obdiv nás do Zatmění tak ať OMG nic nepíšou *8* Šílený....
    • Re: OMG

      jj presne nechapu co maj proti filmum ktery se nam libi.....at se k tomu nevyjadrujou kdyz se jem nelibi *10* *16*
    • your-darling

      Re: OMG

      to byla recenze,ne..taky sem to četla a je to fakt hrozný, at si komentují něco jinýho... *16*
      • sarda

        Re: Re: OMG

        jo, recenze taky, ale ty názory taky...
    • lucik188p

      Re: OMG

      to stebou souhlasim kdiš se jimto nelibi tak at nato nečumi
      • sarda

        Re: Re: OMG

        přesně tak a když už tak slušně ne?! no a navíc hlavně dělat nejchytřejší na světě.... Talpvý lidi fakt miluju *15* Nakopat je a poslat do Háje, kam patří *1* *5*
  • vrtulka

    BD - 2. část

    Summitem bylo potvrzeno, že druhá část Rozbřesku bude mít v kinech premiéru 16.11.2012, tedy rok po první části, která bude mít premiéru 18.11.2011 *9*
    • sarda

      Re: BD - 2. část

      Hey proč tak pozdě??? *9* to je hrozný...
  • sarda

    Zatmění...???

    hale lidi, chtěla jsem se juknout na osobnostech na Zatměníjako jen na profil filmu no a ono tu není!!!! Nevíte o tom někdo něco??? *7*
    • your-darling

      Re: Zatmění...???

      že jo..je tam nějaký film z roku 1936 nebo tak něco...
      Já na zatmění chodím přes můj profil...mám to v oblíbených filmech,nebo to zkus přes filmografii některého z herců,ale jinak nwm... *9*
      • sarda

        Re: Re: Zatmění...???

        jo, ja už tam sem, ale vážně nevím, o co go... *7* Každopadně dík Někdy to tak bývá, já chtěla udělat nový profil na osobnostech, protože nikde nebyl, jenže jak jsem to dělala, tak se mi ukázalo, že to nakonec existuje, ale nemůžu najet přímo na tu stránku....
        • your-darling

          Re: Re: Re: Zatmění...???

          počkej..já myslela tvůj profil...a v oblíbených filmech,aby si klikla na odkaz k zatmění...to by mělo jít ne...
          nebo už to fakt nechápu...
          • sarda

            Re: Re: Re: Re: Zatmění...???

            jojo, v pohodě, už mi to de *4* Štěstí jediný, že to mám v oblíbených filmech *4*
          • sarda

            Re: Re: Re: Re: Zatmění...???

            jojo, v pohodě, to jsem udělala...
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: Zatmění...???

              no tak to je uplně nejlepčí... *14*
              ted si připadám jako de*il... *4*
            • lucik188p

              Re: Re: Re: Re: Re: Zatmění...???

              brominte ja semto zblbla na zatmeni se dodtaneš nejlip tak že kliknež na osobnostech na filmi a zaztmeni je hnet jako prvni nej film snat to tentokrat bude dobre *8*
            • lucik188p

              Re: Re: Re: Re: Re: Zatmění...???

              musi te zadat do vihledavače celi nazev a pak to bude fungovat *3* (The Twilight Saga: Zatmění)tak snat vam to pujde *3*
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: Zatmění...???

              jo to já taky ne,ale ted se zatmění objevilo v nejnovějších filmech,což tuplem nechápu... *7* .takže,až se někdo dozví něco pořádnýho at napíše.. *4*
            • sarda

              Re: Re: Re: Re: Re: Zatmění...???

              jen jsem nechápala (a stále nechápu), proč se na to nedá dojít normálně a proč je tam najendou nějakej film z roku 19xx....
  • sarda

    Dva díly :(

    vím, že to může být třeba upravené ve photoshopu nebo tak, ale mám dojem, že to fakt bude mít 2 části *9* --> http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://i92.photobucket.com/albums/l37/theBULLDOGfan/BreakingDawn-2.jpg&imgrefurl=http://www.free-press-release.com/news-it-s-official-the-twilight-saga-breaking-dawn-auditions-will-happen-1258861175.html&usg=__PbzqZSK-ndwk6kH97CXsnVQdZeM=&h=335&w=968&sz=32&hl=cs&start=33&tbnid=q7dv8gUF24YbxM:&tbnh=64&tbnw=185&prev=/images%3Fq%3DTwilight%2Bsaga:%2Bbreaking%2Bdawn%26um%3D1%26hl%3Dcs%26sa%3DN%26biw%3D1016%26bih%3D572%26tbs%3Disch:10%2C915&um=1&itbs=1&ei=TO9VTOK3KNKGsAao7sjiAQ&iact=rc&dur=605&page=3&ndsp=18&ved=1t:429,r:11,s:33&tx=56&ty=29&biw=1016&bih=572 šíleně dlouhej odkaz pardon *4* jo a jestli se objeví mezery, smažte je! jinak vám to nebude fungovat!!!
    • Re: Dva díly :(

      to, že Rozbřesk bude rozdělen na 2 díly bylo Summitem oficiálně potvrzeno již někdy před měsícem *3*
  • lucik188p

    rozbřesk ma dve časti

    tak semse dočetla že rozbřesk bude mit dve časti a prej jeto oficalni podivejse na tudle stranku ---- http://reducto.blog.cz/1006/twiligh t-saga-rozbresk-oficialni-oznameni- dvou-filmovych-casti#comment7930551 1 *9* *3* *9* *9* *9* *9*
  • your-darling

    režie

    On bude režisér Bill Condon,nbo je to kec..?? *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit