Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smelu

    fotky

    ahoj Holky prosím poradíte mi jak můžu sem přidávat fotky asi před měsícem jsem sem přidala fotku a ještě furt tady neni a tak jsem dneska taky přidala fotku ještě a taky tady ještě neni......prosím odpovězte mi *9*
    • your-darling

      Re: fotky

      hele sama nevím...Taky jsem to zkoušela a nic...
      ALe jsou nějaká pravidla..jako o velikosti fotek a jiný, když to najdu pošlu ti to na profil..jestli budeš chtít...:-)
      • smelu

        Re: Re: fotky

        dobře.Díky *4*
  • zozo

    natáčí se rozbřesk nebo už je natočený??
    • Re: zozo

      vyjde v r.2011 myslim ze v 1čtvrtletí školy
    • your-darling

      Re: zozo

      Ted jsem objevila na netu článek že už je hotových alespon 80% scénáře..Tak až budou další zprávy, tak ti můžu písnout, když budeš chtít... *4*
      • rapidash

        Re: Re: zozo

        mě taky písni, díkkkk *3*
      • Re: Re: zozo

        jj.budu moc ráda... *4* *14*
    • Re: zozo

      natáčet by se mělo začít někdy na přelomu října a listopadu. co jsem četla tak scénář ještě není dokončený, Melissa Rosenberg má napsáno zhruba tak 80% *3*
    • lucik188p

      Re: zozo

      nevim jestli se uš začal natačet ale rozhodne ješte neni natočemej *9* (ale doufam že se brzi začne natačet) už se nemužu dočkat *4* *14*
  • starstable

    Titulek :-D

    Nevím proč ale příjde mi takové docela nefér že Rozbřesk bude rozdělený na dvě části. Osobně doufám že to nebude stejný jako u Pottera že shlédneme první část a na další sí budeme muset ROK počkat. To bych radši fakt přečetla už knihu kterou mám rozečtenou ale né dočtenou. *1*
    • sarda

      Re: Titulek :-D

      jenomže u Pottera si budeme muset počkat PŮL ROKU ale u rozbřesku celej rok :(( je to opravdu strasšné :((
    • your-darling

      Re: Titulek :-D

      Nevím, jestli si to někde četla, nebo si tak dobře typla...Budeme rok čekat...
      premiéra 1.části je příští rok a té 2.části až na podzim 2012...Ale snad to bude stát i přes to za to...:-)
      Ale nevím co na tom tak dlouho chtějí dělat... *7* *7*
      Ale těším se.. *14* *14* *14* *14*
  • půlnoční světlo

    a co půlnoční světlo?? *7*
    • your-darling

      Re: půlnoční světlo

      půlnoční slunce a to ještě nevyšlo..je jenom 12 kapitol a není jistý jestli ho Steph dopíše..:-( *9*
      • Re: Re: půlnoční světlo

        někde jsem četla interview a tm řikala že ji nedopíše...teda aspon se k tomu nechystá...že už ji nebaví psát o upírech..a že až ji to znovu chytne že to dopíše..doufám že je to kec *9* protože chci aby to dopsala..četla jsem těch 12 kapitol a byly úžasný..a skončilo to zrovna před loukou *9* a na tu sem se těšila nejvíd,sakra *1* *3* *1*
        • rapidash

          Re: Re: Re: půlnoční světlo

          taky jsem to četla a je to bomba, akorád sem byla naštvaná že to nemá konec no...člověk pad vymýšlí a domýšlí a prd *3*
        • Re: Re: Re: půlnoční světlo

          a kde jsi cetla tech dvanact kapitol ja sem projela nat krizem krazem a nic *9* *9* *9* *9* *9* *4*
        • starstable

          Re: Re: Re: půlnoční světlo

          Já jsem zase četla že Steph nechce Midnight Sun dopsat protože ještě než jej dopsala tak prej bylo zveřejňeno na internetu a že z toho byla znechucená natolik že už ani nemá náladu ho dopisovat. Jinak ohledně toho že jí upíří témata už nebaví je celkem blbost proč by pak jinak psala Krátký druhý život Bree Tannerové kdyby jí upíři nebavily? *4* *3*
          • bela

            milujju to ted ctu rozbresk nejvetí šok bela je těhotná a to vní chce krev a rosalie ji chrání před ostatníma aby nezabily miminko *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • lucik188p

          Re: Re: Re: půlnoční světlo

          mužeš sem dat adresu toho bloku kdes to četla
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: půlnoční světlo

            Jestli myslíš to kde četla ty knížky, tak dobrá stránka je tahle..www.twilightinfo.pise.cz
            ale myslím, že to najdeš na mnoha jiných stránkách na netu...Stačí když do vyhledávače dáš název knihy a pak kniha online a ono ti to najde..:-) *4*
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: půlnoční světlo

              no není vůbec za co...Ale vadí mi že ta dvanáctá kapitola zkončila, když se to všechno konečně začalo rozjíždět... *4*
            • lucik188p

              Re: Re: Re: Re: Re: půlnoční světlo

              moc dik uš se mnašla 12kapitol
              -ale přetim sem našla jen utržky- tak ješte jednou moc dik *4* *4*
        • Re: Re: Re: půlnoční světlo

          bude to film nebo je rozbřesk poslední??
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: půlnoční světlo

            jo taky sem to četla...Je to škoda, ale snad jí to někdy zase chytne...
            A Rozbřesk je poslední, protože Midnight Sun je stejný jako Twilight, takže by asi nenatočili stejný film, ale bylo by to good. *4* *4* *4* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: půlnoční světlo

              tj...:)
  • díly ságy Stmívání

    Mohli byste mi prosím napsat,kolik bude dílů této ságy a kolik jich už vyšlo??Mockrát děkuji.. *4*
    • smelu

      Re: díly ságy Stmívání

      první díl je stmívání,druhý je nový měsíc ,třetí zatmění a poslední čtvrtý je rozbřesk *1*
      • Re: Re: díly ságy Stmívání

        děkuji.. *14*
  • lucik188p

    Rozbřesk

    nevite kdi přesne se začne natačet Rozbřesk ja to vedela ale zapomela *7* moc dik *4*
  • your-darling

    Novinky

    Ahojky..tohle sem dneska přečetla a je to docela zajímavý tak čtěte taky *4* *4*

    http://www.stmivani.eu/12-film/jak-by-mohl-vypadat-konec-1-casti-rozbresku/
    *4* *4*
    • sarda

      Re: Novinky

      velmi zajímavé vyjádření, já to vidím tak nějak podobně. Teď už se možná ani tak nebojím, jak to bude vypadat :)) Myslím, že to bude super :)
      • your-darling

        Re: Re: Novinky

        Jo začíná to vypadat dobře..Bála sem se že to bude hrůza, ale ted už to není tak hrozný..Jenom mám děsnou hrůzu z toho čekání...Rok je moc *9*
        • sarda

          Re: Re: Re: Novinky

          přesně tak, čekat se mi vážně nechce :(
        • Re: Re: Re: Novinky

          Ty jo..když to bude takhle tak to bude skvělí..nejvíc se mi líbil ten prolog na konci a taky Bella otevře červené oči a BUM!..Skončí to dobře i špatně...Dobře že to dobře ukončej a špatně že se z toho čekání asi pominu.. *4*
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: Novinky

            moje slova... *9* *9* ..Zblázním se..:-) *14* *14* *14* *7* *14* *14* *14*
  • lucik188p

    Robert Pattinson

    videli ste ten novej film Nezapomeň na mě Robert Pattinson je krasnej ale nakonci zemře *9* skoro sem si vibrečela oči ale robertovi to tam sluši *14*
    • your-darling

      Re: Robert Pattinson

      Neplakala si sama...Já taky řvala jak želva...Remember me je jeden z mála jeho filmů, kde vypadá normálně...:-) *14* *14* *14* *14* fakt mu to tam sluší... *15*
  • smelu

    rozbřesk

    už se moc těším až to bude v kinech *1*
  • Otisky??

    wow..film už je v top ten ... *14* Chtěla jsem se zeptat nevíte jak je to s tema otiskama?? samozrejmne vim ze Jake se otiskl do Ness a Sam do Emily ale co ostatní ???? ..vim že to bylo v zatmění ale už si nevzpomínam.. *7* *7* *7* *7* *7*
    • your-darling

      Re: Otisky??

      jo tak to fakt nevim..Jenom,že Jared myslím se otiskl taky do nějaký malý holky,ale jinak fakt nwm...
      S tím top ten..je to supr..je sice teprve desátý, ale to se časem zpraví,až o filmu začnou víc psát tak to bude good.. *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: Otisky??

        jj..myslim si že za chvíli bude tak pátý a potom samozřejmně první...stejne jako to bylo U Zatmění *14* *1*
        • your-darling

          Re: Re: Re: Otisky??

          no jo..to bude super..ale zase si myslim,že totálně upadne stmívání nebo nový měsíc...už teď se propadly..ale uvidíme.. *4* *4* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Otisky??

            Tky si myslim..ae podle mně Zatmění ještě bude v top ten...jupí už je osmej *1* už jsem to vykoumala s těma otiskama(kámoška mi konečně vrátila tu knížku *4* ) Takže: Sam do Emily( divný *15* ) ,Jake do Ness ,Jared do Kim (jeho spolužačka ve škole), Quil do Clair (dvouletá holčička příbuzná s Emily ale už nevím jak *15* )...ostatní se neotiskly (myslim)..takže kdyby to někoho zajímalo (jako mně) tak tady to je *3* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Otisky??

              To je u vlkodlaků..to znamená že se zamilujou do nějaký osoby(ale musí ji první vidět)...ale prostě se hodně zamilujou...už je pro toho vlkodlaka jedině ONA...Sakris neumim to tak dobre vysvetlit tak doufam zes to pochopila.. *4* ...
            • rapidash

              Re: Re: Re: Re: Re: Otisky??

              prosím at nejsem jediný debil tu, vysvětli mi co to znamená že se otiskl? dík
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: Otisky??

              super..takže už máme přehled...:-)
              Když takhle hezky budeme pojračovat dál..tak bude breaking down ještě výš... *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit