Přejít na výpis diskuzí

Upíří deníky

FILM 22.7.2009 
765 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deniiii1

    Nádherný!!

    Je to nádherný!!! ale docela se to chvilkama podobá stmívání! nemůžu se dočkat až budu mít doma knížky xD
    • Re: Nádherný!!

      nevíte náhodou kdo ty knížky napsal, nebo jestli se ty knížky jmenujou stejně jako seriál?
      • h.ank.a

        Re: Re: Nádherný!!

        Knížky se jmenují stejně a napsala je L.J. Smith *3*
        • deniiii1

          Re: Re: Re: Nádherný!!

          Jo xD ale jsou úplně jiný narozdíl od filmu xD jo třeba něco okopčila xD
          • blond.girl.third

            Re: Re: Re: Re: Nádherný!!

            1.díl Probuzení
            2.díl Souboj
            3.díl Zášť
            4.díl Temné shledání
            a dalsí dva nwim ... a ani jsem je jeste necetla *7*
            • claireprochazka

              Re: Re: Re: Re: Re: Nádherný!!

              5. Návrat
              6. Soumrak
              A tím to končí nadobro
    • h.ank.a

      Re: Nádherný!!

      souhlasim, je to skvělý!! ale bylo to napsaný mnohem dřív než stmívání, takže spíš stmívání se podobá tomuhle *1*
  • ahojkík xD

    ahojky TVD je nej *14* *14* jesli to milujete stejně jako já, mohli byste se pls juknout někdo na můj blog s-miley-cyrus-love.blog.cz moc kuju xD pls zanechte nákej koment =D
  • Ahoj tohle je muj nejoblibenejsi film nejvic mam rada jako herce caroline klause elenu bonny stefana a damona jo a nevite jestly je budou davat zas v televizi napr... na nove cineme predem dekuji *3* *3*
    • Ahoj NatttyLucccy prej by to měli dávat na Nově cineme nekdy v lete *4*
  • demisalvatore
    Pojďmě fans!!:D už jsme na 3. místě!:D to zvládněm, přece překonámě nějaký Twilight!!!:D... Vždyť jeden upír z TVD je víc upír něž všichni upíří z Twilightu!:D Já vím, že to zvládnem:) Twilight tak do roku skončí a pomine, ale TVD tu snáma bude ještě do konce 6. serie:)
  • upíří deníky miluju škoda že nepokračují dodnes do roku 2015 ale moc bych si prala aby zase pokračovali.
  • your-darling

    ...

    ahojte..nevíte, kdy bude 14. díl??:-)
    • Re: ...

      kdyt uz je davno i druha serie a vni tak 14 dil a ohodne jich je vic
    • Re: ...

      14.díl bude tento pátek *3* *3*
      • Re: Re: ...

        jůů... *14* *14* ..............tak to nevydržim..:-P
  • ahoj, nevíte kdy je zase budou dávat na nove cinemne??..:DDD Dík... *3* *3*
    • Mrs.Wesley
      Teď už skončila 4.řada a pátou dávat nebudou tu dávají někde jinde každý díl po týdnu protože tu řadu nemají ještě hotovou..*3**3**3**3**3*
      • brikita3
        tu pátou řadu nedávají někde jinde,a ty díly už mají hotové když to natáčeli v roce 2009 *16* *16* *13* *10* *9* *8* *14*
        • Mrs.Wesley
          Na tu pátou ještě nemaj ani dabing ty chytrá*10*!
        • Mrs.Wesley
          Nene zeptej se stefbelvamp a potvrdí ti že pátá řada se ještě pořát vytváří a 6.řadu možná taky prý budou vytvářet*16**16**8**14*
  • viděla jsem všechny díly a už se nemůžu dočkat na 5 sérii *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sisineszka17

    TVD

    The Vampire Diaries=TVD je nej serial všech dob! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • 2. díl v megavideu?!

    Ahoj, nevíte někdo kde jde shlédnout 2. díl v megavideu?! Jo a ještě jak jsem viděla začátek toho 2. dílu(pořád se to sekalo, takže jsem to vypla), tak tam byly ukázky z předešlého dílu(, který jsem viděla), ale bylo tam i o tom jak ji opustí a to jsem neviděla ... Má to tak být nebo jsem viděla nějakou zkrácenou verzi 1. dílu *7*
    • Re: 2. díl v megavideu?!

      ahoj...na megavideu? no to nevím tam jsem nenašla žádný díl ale na zkouknito.cz máš úplně všechny...tedy až na 13 díl...ale jinak tam všechny jsou s titulkama *1*
      • Re: Re: 2. díl v megavideu?!

        *4* Jo .. no to už je jedno, už jsem si to stáhla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit