Přejít na výpis diskuzí

Upíří deníky

FILM 22.7.2009 
765 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vedma

    jkdhwzjs

    Chci se zeptat nevíte někdo co je to za herce ten co hrál ALARIKA SALTZMANA.....nemůžu to nikde najít.... *9*
    • Re: jkdhwzjs

      ahoj ten herec se jmenuje Matthew Davis
      *4* *4*
  • Ani omylem!! Stmívání tomu nesahá ani po kotníky!
    jako promiňte, ale co je to za upíra, který místo toho aby shořel svítí jak disko koule? Podle mě dokonce i poslední díl první část docela odflákli.. Prostě..Upíří deníky, Byli, jsou a budou na 1. místě! *3*
    • Můžeš mít jakýkoli názor,ale i ostatní mohou mít názor,takže někomu se třeba může víc líbit stmívání,někomu zas upíří deníky...
    • Nechci nic říkat ale v realnem světě se nestane to že se upír o slunci spálí nebo se bude třpitit protože neexistujou :D :D ale musím souhlasit že stmívání je trapný proti deníkum
  • paloma

    Teh Vampire Diaries...

    opravdu super skvělý seriál *4* viděla jsem všechny díly na netu... *4* Damon a Stefan *14* jsou to oba miláčkové, ale mě se víc líbí Stefan *1* *14*
  • choclit-pee

    I love TVD:)

    Koukněte na můj blog;) A můžete ptát připomínky, rady a tak dáále:)
  • Tento seriál se mi líbí. a i testy mi jdou o Upířích denících. Prostě SUPER! Hlavně Elena a nejlepší by bylo kdyby se vrátila ke Stefanovi. Sluší jim to víc než ELeně s Damonem. Mám i všechny knihy Upířích deníků. a zatím jsou úplně jinak napsané než když je to zfilmované. *14*
  • podle mně jsou upíří deníky mnohem lepší než Twilight.podle mně v upířích denících je víc akce ,je to víc tajemnější a upíři jsou tam víc sexi.než to v twilight se tam řeší ječnom láska Belli a edwarda a ješ to věčí sladárna .prostě skrátka a jednoduše na upíří deníky twilight nemá
    • co je ti do toho jak píšu?bože tak jsem tam napsala pár hrubek.Ale ty si do mě musíš rejpnout aby se ti udělalo dobře.Je ti fajn???Seš fakt dobráá nejlepšíí že umíš rejpat.Nech mě bejt a jdi se dívat na twilight(slátaninu)
      • Vždyť ona nenapsala že má radši Stmívání, tak proč se tak rozčiluješ?? *4* A s těmi hrubkami má pravdu, děláš, jak kdyby lhala *2* A určitě se pobavila zvláště nad tvým rozčíleným a nesmyslným komentářem *15* Ta diskuze je tu od toho aby si lidé přečetli názory ostatních, a když už je čtou tak ocení tu češtinu trochu na úrovni, takhle tvůj názor moc lidí brát vážně nebude *3*
      • ale no tak :D
    • :DDD tak se nauč nejdřív česky
  • werma

    jooo

    ja sem ho uz videla taky je to pecka nevite kdy budou dalsi????
    *14* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: jooo

      ahoj myslim že by měl být příští týden!!! *4*
      • anettka-upirrka

        Re: Re: jooo

        Ahoj...můžete mi prosím napsat kde jste to viděli..?..Už to chci strašně mooc vidět a můžu se ještě zeptat jestli je to s CZ titulkama..?...Prosííím odepiště...:)
  • piper13
    Noták!:) pojďme předběhnout i první krok a Twilight!!:)) Třetí je pěkné místo, ale my chceme být první!!:))
  • 3.díl

    ahoj takže sem dokoukala 3.díl a musim říct že je to čím dál víc napínavější. Vůbec nevim jak to vydržim do pátku!!! určite se na to všichni podívejte je to opravdu ale opravdu parádní!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: 3.díl

      a na jakem programu se na to pls divate???
  • upiri jsou nej chtela bych videt ty herce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit