Přejít na výpis diskuzí

Znovu 17

FILM 23.9.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • znovu17

    mislim ze tento film je uzasnej i kdyz sem ho NEVIDĚLA!!! *1* *1* *1* *13* *9* *9* *3* *14* *4* *7* *14* *9* *3* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *14* *14* *14*
  • moinnie

    Re: CHCi To ViDĚT !!

    www.ulozto.cz
  • peta.z

    Re: Re: Re: Re: Boží film!

    myslim že pět...xD
  • ---luciiinka---

    CHCi To ViDĚT !!

    Lidi nwte kde bych ho mohla na netu najít ??předem díky..
    P.S.-myslím film Znovu 17 se Zacem ne ten druhej.. *14*
  • any-sek

    Re: Re: Re: Boží film!

    tak už čtyři *1* *1*
  • narzis

    Re: Špatnej film

    jo problem je dala jsem na pridat a ted nevim jak si to oddelat :D
  • Špatnej film

    Lidi myslím že jste fanoušci špatnýho filmu v téhle verzi znovu 17 zac efron vubec nehraje tohle je starší film kde se dva staří lidé na pár dní opět stanou sedmnáctiletými a tak zachrání svoje manželstvý.Někdo by v tom měl udělat pořádek ale fakt jsou to dva uplně rozdílné filmy. *1*
  • sonicqa1996

    Re: Koupit DVD

    myslím že dvd jeste nevyslo.v kině to bylo aky s titulkama a cesky dabing zatim nebyl vyroben...
  • Re: zac

    já jsem na to video z Drewem na youtube koukal a přišlo mi, že má jinej hlas než když v tom filmu zpívala Vanessa se Zacem...myslim že to ve filmu zpíval Zac...už jenom podle toho, jak jsem slyšel jeho hlas ve Znovu 17...mimochodem...fakt super film!!
  • lg-cinka

    Koupit DVD

    Je prosim nevite kde bych si mohla koupit to dvd??Videla jsem to sice s titulkama ale vim ze to bude lepsi v cestine :).
  • lg-cinka

    Re: Re: Boží film!

    Tak to to už jsme tři *1* *1* *1*
  • adusinka

    jj

    Nedavdno jsem ho taky viděla na netu s titulkama!! *4* Velký překvápko.. Nečekala jsem, že bude tak dobrej *14* *3*
  • adusinka

    Re: ¨....

    Jj dá je to sice s titulkama.... www.sledujto.sk.... *3* je to docela good stránka a je toho tam dost.. *4*
  • 99.christina

    Re: Boží film!

    PřEsnĚ =) takY sEm hO nemUseLa a tEĎ jsEm zjistiLa, že vážnĚ hrÁt umí =) je SKvĚlééJ =)
  • Re: Boží film!

    Tak to jsme dvě *3*
  • Re: Re: sladký

    jj ja se na to divam porad a porad je to best film mno az po stmívání me se tam docela libi stan nemate nekdo jeho fotku prosimm *14* *3*
  • mishqa

    dokonalost

    užasnej film.. zrovna tedka jsme na něj dokukala ... Zac tam byl vážně krásnej!!
  • ajusinkal

    Boží film!

    Zaca Efrona jsem vůbec neměla v lásce ale po shlédnutí tohoto filmu u mě naprosto stoupl a...je fakticky k sežrání <3 :D
  • kamca12

    Kino

    Zítra jdu na ten film do kina, uvidíme *3*
  • anet2106

    Re:

    Ahoj lidi, přihlásila jsem se do SONF se 17Again. Pokud se Vám ten film taky líbí, mohli byste pro mě prosím hlasovat? Děkuji moc. Pokud potřebujete někdo hlasovat napište kolikátý to byl hlas, odkaz a já vám hlas dám. Díky
    http://hihnalka.blog.cz/0907 /1kolo-sonfilm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit