Přejít na výpis diskuzí

Znovu 17

FILM 23.9.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anet2106

    Re: Super film

    to s tebou souhlasím, já jsem ten film viděla dvakrát, a je úplně boží a ta scéna co jsi popsala je the best. Už jsem si na amazon předobjednala dvd už se těším až mi přijde! *3*
  • Super film

    Na tomhle filmu sem byla v pondělí a byl úplně skvělej nejlepší je ta scéna je ta zpomalená jak vystupuje z toho nádhernýho auta a bere si bundu a nebo jak se Ned snaží sbalit ředitelku *1* *1*
  • mojka

    supr filmík

    Na tomhle filmu sem byla včera a chvílema sme se tam s kámoškama řezali smíchem. Je to vtipný a ke konci až romantický, což já miluju. Akorát mě mrzí, že Matthew Perry tam je jen chvíli ze začátku a ještě menší chviličku až na konci. Jinak dávám 8/10
  • kerilka

    zac

    zac je sice supr ale spoustu songů z hsm za něj zpíval DREW(Drew Seeley) ,nevěříte? Pus´tte si hsm koncetr třeba na netu . Drewovi je 27 a vypadá tak krásně *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ajulina

    Re: Uuuuaaaaah

    wau...ja s tebou souhlasim....vcera sem na tom byla v kine.....a Zac byl suprovej!!!!no najlepsi bylo ze tam nebyla krava vana.....
  • bellunqa

    Uuuuaaaaah

    Konečně jsem ten film viděla v kině :) a upe .. uuuaaah .. mno konec prostě :D upe nádhernej, s HSM se to nedá srovnat :) fakt bomba, a jak tam nebyla Vanessa, tak to bylo ete lepší ;) Hned jak bue v klidu pc, tak si to nechám od svýho kluka stáhnout, to prostě musim jako *14* to musím mít!!! Poprvý se mi tady Zac líbil, jako kluk a tak .. jeho úsměvy, pózy, výstupy ... mno prostě kwáása *1* Musim se na to podívat znova prostě!!!!!
  • Znovu 17

    Ten film je úžaaasneeej♥Miluju hooo!!!A Zac je faakt božííí♥ I♥you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ¨....

    neda se na ten film kouknout na netu a kde????????????????? plss
  • janahermiona

    Re: já vyhrála v BRAVU ceny z tohohle filmu

    jeeejda a neceš mi to přepálit??? řekni si za to co chceš icq:353965305
  • janahermiona

    pls

    lidi nevíte někdo kde se to dá stáhnout??? třeba i v ájině.. pls na icq: 353965305
  • lissi117

    já vyhrála v BRAVU ceny z tohohle filmu

    Já v BRAVU vyhrála ceny z toho filmu a těším se až mi přijdou i s DVD Hairspray!!!
  • ??

    proc ma tak malo hvedz??jen dve?? *10* *7*
  • jjjjj

    ten film byl upe božíííííííí a zac byl upe sladký *1* *14*
  • 1fanynka1

    Best film

    Ahojky Tenhle film byl vážně super.Vážně a Zaca jsem předtím vůbec nemusela ale teďka se mi zase začal děsně líbit.x)
  • janisssek

    Re: super

    Moje slova.... *14* ten dopis byl upe sladký a ten jeho hlas jak to četl a ten výraz když plakal....prostě úžasné...nejúžasnější film který jsem kdy viděla...I LOVE THIS MOVIE AND ZAC *14* *14* *14* *14*
  • janisssek

    Re: sladký

    Mám na to úplně stejný názor.....prostě THE BEST *14* *14*
  • sakura-naruto

    sladký

    Pane bože....ten film byl tak sladký a zac taky...chci jít na to ještě jednou!!! *14* *14* *14* *14*
  • bellunqa

    aaaaaaaa

    At už je červen, moc ci jít do toho kina na ten filmek, tak se těšim .. ty jo, to je tak za dlouho :D to není féééér ...
  • Krása

    Ten film byl vážně úžasnej. Viděla jsem ho v pátek a pořád na něj musím myslet. Neměl chybu. Taky jsem ráda, že to bylo s titulkama. Zac je tam moc hezkej. V HSM neměl takovou šanci ukázat jakej je herec.....ale teď. Super!
  • deniska-l

    super

    úplně božskej film....ted sem přišla z kina a celou dobu sem tam seděla ve výgebu *15* ...fakt užasny!! *14* Zacovi to tam děsně sluší:D...ale nejlepší je ten jeho kámoš *15* ty elfí ouška *15* prostě týpek...a strašně krásny bylo jak četl ten dopis *14* se mi chtělo brečet prostě krása *4* ...a jak po něm vyjiížděla ta jeho dcera *15* a sem rada že to bylo s titulkama ...maj pěkny hlasy! *5* prostě BEZVADNY!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit