Přejít na výpis diskuzí

Zorro: Meč a růže

FILM 5.12.2008 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supr

    nejlepší telenovela *3*
    miluju jíí *14* *14* *14* *14*
  • GOOD

    Jednou sem videla jeden díl, hrozne se mi to moc líbilo, ale chodim do skoly takze nestíhám. Ráda bych sehnala třeba aspon text, a mohla bych si to přečíst když nn videt. Nemáte nekdo nákej typ?? *4*
  • natysek23

    Zorro

    Je to nej seriál.
    Super je Esmeralda, když můžu tak se na to dívám.
    Fááákt supééér!!! *14*
  • saminka09

    ...

    Je to skvela telenovela!! upa ji zeru!! mno a Diego a Esme jsou uzasni! ach joo skoda ze chodim do skoly...
  • Re: Nej

    Je fáktish super, miluju jí. Jak si jí natáčim tak sem na ní dneska kukala. Dopoledne.. :) Těšim se na úterní díl. I když jakžtakž vim co tam i bude páč koukam na díly dobředu na YouTube - sice ve špánělštině , ale je to Oki. *1*
  • petulka94

    Nej

    Tak tohle je nejlepší telenovela na světě!!!!A hlavně Diego a Esmeralda!!!Nej pár jako!!Žeru to maximálně!
  • Re: Re: SUPeEr

    Taky doufám.. :) Už se těšim.. *14*
  • v.e.r.k.a

    Re: SUPeEr

    To teda jo taky se těšim na další díl,a doufám že mu to řekne *3*
  • Re: SUPeEr

    Mě se to tak nehorázně líbilo jak on tam přišel a řekl... ,,Diego slíbil, že se s Esmeraldou už nikdy neuvidí, ale Zorro ne.´´ To bylo tak ROMANTICKÝ. mIluju, fAKT se těšim na pokračování .. xD Juju je to super.. :) *14*
  • klarisa997

    SUPeEr

    Tato telenovela je čim dáál tim viic kráásn욨jšíí! !
    Je super že Esmeralda je těhotná ! !
    A dneska jak Zorro přišel za Esmeraldou to bylo táák kráásný *14* Uplně s těším na další díleček! ! ! *14* Lafuuju !
  • Re: Re: Zorro

    no to máš pravdu akorát bych podotkla že montero je trošku větší hajzlík...:-)
  • Re: Zorro

    Jaj, souhlas. *14* Naprosto boží, hrajou tam fakt super herci. A navíc Diego je krásnej , ale kapitán Montero je taky hezkej, jen trošku hajzlík :D ..
  • v.e.r.k.a

    Zorro

    Už jsem to dneska viděla a musím uznat že je to super seriál *14* .Budu se na to dál dívat.
  • v.e.r.k.a

    Zorro

    Ještě jsem neměla možnost to vidět ale podívám se na to zítra a myslim že se mi to bude líbit hraje tam Marlene Favela co hrála v Divoké Kočce byl to můj nej seriál *14* *1* *3*
  • Re: Zorro

    Taky mi tam nesedí, nefim jestli tam hraje. Ale jinak máš pravdu ta telenovela je naprosto úžasná a Diego je prostě k sežrání .. :) Naprosto krásnej .. *14* *1*
  • Zorro

    ahojky, je to fakt bombová telenovela, ale ňák mi tu nesedí ten herec co tu je. Ten tam asi nehraje *9*....a nebo jo?
  • klarisa997

    Miluju

    já ¨tuto telenovelu miluju *14* *14* Hlavně Chrisovi to tam moooc sluší..
  • Re: Zorro

    Máš pravdu :) Taky budu natáčet a je to absolutně boží telenovela.. *14* *14* Tákže se těšim na další díly :) a navíc upe super hlavní role tím myslim Esmeraldu a Diega :)
  • Zorro

    Ta telenovela je fakt skvělá, taky jsem náhodou ráno přepínala a narazila na Zorra.(Já taky měla prázdniny a už mi končej.)Od tý doby na to koukam. A samozřejmě až budu ve škole,tak si nastavim natáčení. *1* *1* *1*
  • Upe keásná telenovela!

    Mno upe nádherná, teďkons tenhle tejden sem měla prázdky a upe moc sem na to koukala. Zalíbilo se mi to, tákže budu asic o školu natáčet, abych viděla další díly.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit