Přejít na výpis diskuzí

Zorro: Meč a růže

FILM 5.12.2008 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díly zorra

    Ahoj lidi nevite ja sehnat na internetu dily zorra ke shlednuti. Prosim napiste *4*
  • Píseň Zoro

    Ahoj,název písne je Amor Gitano a je na serveru ulozto.cz
  • starhannah

    Soundtrack??

    ahojky lidi..vubec si nevim rady jak sehnat tu písničku ze zorra.???????.. zpívá ji opet Alejandro Fernandez z Beyonce a jeji nazev je: Corazon yo te pido..t\kze kdeby ji nekdo nasel napiste na meil: chuhanhhoa@seznam.cz *8*
  • Re: Re: Re: Zorro

    nooo ae co na ni nevidite...tyjoo peknáá a sympaticka je ...a hodíí se na tu roli... *1*
  • Re: nej seriál

    JÁ UŽ SE DÍVALA NA YOUTUBE NA ZORO MEČ A RUŽE A JE TO TAM FAKT SUPER ALE ŠKODA ZE TO FAKT NEDÁVAJ ČESKY...
  • Re: Re: Zorro

    Ta se mi právě vůbec nelíbí =) Teda postavu má pěknou, ale jinak tam mohli vybrat hezčí ženskou ...
  • Re: dívám se na tenhle seriál pořád

    Má 122 dílů.
  • jemi

    dívám se na tenhle seriál pořád

    a chtěla bych vědět jestli má 112 dílů nebo 122.Můžete mi odepsat na profil *4*
  • Re: Re: dily?

    nn....ja sem koukala na program a je tam jako posledni 122???!!!!
  • hanny94

    nej seriál

    na youtube jsou vsechny dily..ale ne v cestine :-( akorat tam zadejte El Zorro la espada y la rosa..nevite nekdo nejakou stranku kde se na to podivat online cesky?
  • koukám na zoro meč a růže

    já neznám celí film ale moc se mi líbý a doufám že to dobře dopadne že Esmeralda se všem pomstí.
  • barcik01

    Re: dily?

    112
  • ajulina

    dily?

    kolik ma pls dilu??
  • xxtinaas

    Úvodní znělka ke stažení

    Tady si můžete stáhnout úvodní znělku. Fakt chytlava *3*
    http://mus.ge/mp3-0771d2da
  • zoro

    to je upe nejvíícz telenovela miluj jí ae neznate nekdo naký stránky kde se na to dá mrknout???česky *14* *15* *1* *3*
  • Zoro meč a růže

    Taky jsem se na ten seriál začala dívat a moc se mi líbí. Akorát by to mohli dávat v jinej čas, takhle jsou lidi ve škole nebo v práci a když nemaj možnost si to nahrát, je to fakt blbý. *9*
  • paráda

    na telenovely se nedívám ale tuhle opravdu chválím, moc se mi líbí, už nejen kvůli Zorovi, prostě ten děj sám o sobě má šmrnc ne jako ty předtím které jsem při přepínání obrazovky na 5 inut zhlídla. Je tam adrenalín a dělá to taky to že se to odehrává v polovině 19 století. kostými, prostředí a tak všechno. oprvdu se to tvůrcům povedlo . *14*
  • lildka

    Re: Zorro

    Mno teď jsem byla nemocná takže jsem se dívala a upo suuuper!!!! A taky když jdu do školy tak si to nahravam na dvd *3*
    Je to fakt nej telenovela *4* a ta herečka Marlene Favela je taky mooc pěkná! *3*
  • Zorro

    *14* Je to nej telenovela na světě když chodim do školy tak mi to táta nahraje na céédo.. Jo a neznáte někdo nějakou stránku, kde mají všechny díly (česky) ke shlédnutí *7* Nemůžu nic najít. Kdybyste někdo něco našel, napiště bud na e-mail rutarova@seznam.cz nebo na icq číslo: 586-067-779.. Tak Čauky!!
  • Re: supr

    jj tak tak.
    sice jich nevidim moc- kvuli skole ale fakt dobré *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit