Přejít na výpis diskuzí

Zorro: Meč a růže

FILM 5.12.2008 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zorro

    Taková škoda upa super telenovela mohli by dávat zas nějakou ale blbý je, že se pak chodí do školy a velký kulový uvidíme...:-( *8* *8* *8*
  • 21.4.1993

    .......

    ach jooo..skoda ze uz zitra konci..je to moje nejjjj telenovela
  • Re: online a cesky

    Ajulino, moc prosím o adresu stránky na díly v češtině, prosím napiš to tady nebo na můj mail: jablickop@email.cz. Jinak je to moc super telenovela, ikdyž se dívám jenom o prázdninách, protože chodím do školy a chtěla bych ji vidět od začátku nebo jenom poslední díly, to je jedno, jenom napiš plsky adresu na díly vv češtině *3* *15* *14*
  • Nejdokonalejší

    Zorro:meč a růže....to je ta nejlepčejší telenovela.....viděla jsem asi 50 telenovel určitě ale tahle se žádné nevyrovná...je to ta nejlepčí telenovelka...miluju tu telenovelu....upe mooooc *14* *14* *14*
  • Re: online a cesky

    Ajulina: Ahojky, říkáš že si našla seriál Zorro meč a růže online v češtině!! Plsky můžeš to semka napsat nebo mi zaslat odkaz na email??!! Mocky dííky!! Pa *4* *14*
  • Re: online a cesky

    hey a yak ye ta stránka?? kde je on line zorro pls pisni mi ju but na mail EeTtNnIiEeS@seznam.cz bo na anastaciadivine@seznam.cz kuju moooooooooc *4* *16*
  • Re: Re: Re: online a cesky

    diky mooooooc!!! a newite kdy zase pusti bud od zacatku ty dili?????? bo newite jestli su nejake new dili?? odepiste diky! *7* *4*
  • Re: online a cesky

    a poslala bys me prosim odkaz?treba na meil nebo icko?prosim *4*
  • ajulina

    Re: Re: online a cesky

    Christian Meier
  • Re: online a cesky

    hj hey chtel bych se zeptat nevíte nekdo kdo hraje zorra? myslim diega odepiste díky pp jinaQ je to fakt super seriál lafuju ho! *4* *14*
  • ajulina

    online a cesky

    ahoj....tak uz sem nasla stranku kde je online zorro....tak kdo ma zajem napiste ,i do vzkazu *3*
  • your-darling

    Re: =)

    Taky?Já myslela že sem jedinej cvok,který kvůli tomu ráno vstává....
    Nevíte někdo jak připsat k filmu herce,jestli to teda jde...? *14*
  • Re: =)

    Jo jo je to skvělý seriál:-).....nevíte náhodou jestli existují nějaké stránky kde je tento seriál ke shlédnutí??? Díky
  • =)

    Je škoda, že už v úterý končí. Je to skvělej serioš =) Ráno kvůli němu stávam i když jsou prázdky a vůbec mi to nevadí =) *14* Neci, aby skončil.. Helé, třeba by ho mohli dát znova :D - neviděla jsem prvních 10 dílů a pak asic díly mezi 50-70. Na Yůtku jsem na to koukala. jen škoda, že je to španělsky nu.. *4* *9*
  • Re: nwm

    všední dny od 8:35
  • nwm

    ahojky hele plsky newite nekdo kde to de stahnout cesky??nebo se na to jen kouknout??(cesky)....jenak je to nejsuprovejsi serial *14* *14*
  • Re: Re: Re: dily?

    jj mas pravdu
  • Re: Re: dívám se na tenhle seriál pořád

    naser si!!! *5*
  • Re: koukám na zoro meč a růže

    NEBO SE TAKY ESMEDALDA MUŽU POSRAT
  • Re: dívám se na tenhle seriál pořád

    tak se sneho poser v kině pri pokemonach

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit