Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • thgirl

    Re: ja fakt................

    Joo!!! For your Entertainment je úplně božíííí!!!! *14* *14* *14* *14*
  • thgirl

    Re: Adam :))

    jo, je dokonalej... *14*
  • lenniesenka

    Song

    Mně se od Adama nejvíc líbí song time for miracles, úžasně ho zpívá!A i ve filmu 2012 zní velmi dobře;-) jen tak dál. *5*
  • Re: jj

    To je pravda.. *9*
  • jj

    njn pisnicky ma mooc hezky jenom je skoda ze je to GAY *8* *13* *9*
  • katarina78

    Přidávám se!!!

    Zdravím. Nepatřím už k těm později narozeným, ale Adama mám ráda. Přinesl do popové hudby nový svěží vzduch s nádechem minulosti sedmdesátých let - glam rocku. Líbí se mi jeho look, jeho výšky i to že je gay a netají se tím. Pevně věřím, že si své fanoušky najde i tady, aby nás jednou mohl poctít svou návštěvou. Jeho show musí být dokonalý zážitek!! *3*
  • Adam :))

    Adam je stě nejlepčí zpěvák, ty vejšky jako on nikdo nedá! nikdo ani ten Kris Allen co vyhrál American Idol, protože Adam, to je prostě originál, nej *14* *14* *14* Jsem snad jeho největší fanynka, mám ho všude, jako tapetu na kompu a na mobilu, ve fotorámečku na zdech v mp4. Sešity mám popsaný jeho jménem, totálně zaláskovaná, on je dokonalej! Jeho úsměv, oči, vlasy, rty, ty bílý zuby, vysoký tělo..hlas! OMG.. *3* *14* *4* Prostě Dokonalej!!
  • sharpay1995

    Re: ??

    Jo... *3*
  • ??

    ... on je GAY?...
    *7*
  • sharpay1995

    Re: Re: ♥♥♥♥♥Adam♥♥♥♥♥

    No jo Míšo...ses nám zase nějak rozepsala..., ale konečně si ze sebe dostala aspoň nějakou rozumnou věc, že Adam je boží, a že ten kdo ještě dneska nějak řeší homosexualitu je prostě debil...:)
  • puspuspusinka

    Re: ♥♥♥♥♥Adam♥♥♥♥♥

    Asi to tu nikoho nezajímá ale místo Evánka tam má bejt Tom Beck, ale to je fuk *1* *1* *1*
  • puspuspusinka

    ♥♥♥♥♥Adam♥♥♥♥♥

    Hančooo... já tě asi zabiju... *1*
    Kvůli tobě, můžu jít normálně do blázince, diť já už pomalu neposlouchám nikoho jinýho než lidičky s iniciály A.L.
    Avril Lavigne
    Adámek Lambert

    a to nechci vědět kdo je další na řadě ... *1*

    Jakooo, ale můj názor...
    Adam je úžasnej, není to sice jako můj typ, jako kluk se mi moc nelíbí (můj je Evánek Taubenfeld)
    ale je úžasnej, jako jeho písničky jsou úplně total božííí...
    Kéž by bylo víc takových lidiček, jako je on, je prostě dokonalej a skvělej
    A že je gay... panebože... trapáci sou lidi kteří to řeší, jako dneska je to úplně normální, prostě narodíte se normální ale když zjistíte v 15 že se vám líp povídá s pohlavým stejným a ne opačným tak to neřešíte a dete do vztahu !!!
    Lásce na pohlaví ani věku nesejde !!!


    Já wím melu zase kraviny, ale já to tak vidím, rozhodně nejsem padlá na hlavu abych někoho odsuzovala za jeho touhy !!!
    Má radši chlapy. Mno bože !!!
    Gayové sou stejnak lepší než heterouši... je s nima větší prča !!!
    Já mám kámoše gaye a za nic bych ho nevyměnila !!! *14*


    ♥♥♥♥♥ Miluju tě Adámku !!! ♥♥♥♥♥ *14*
  • whataya

    Ahojík:)

    Ahojky musim uznat zeje Adam cim dal dokonalalejsi ake najdou se lidi kteri ho soudi kvuli tomu zeje Gay pritom jeto normal neni to zadna nemoc a nikdo tohle uz davno neresi skoro nikdo,dulezite je zeje Adam kouzelny a ma dokonali talet a ten smich toje neco a je dost rozumny:) *14* *14* Adam je jednicka a to z hvezdickou vsechny te mame rady Adame:)A sexy je hoodne *14* *14*
  • Re: Muck*****

    jj on je užasnej !!
  • sharpay1995

    ♥♥♥♥♥

    Wow...on je fakt úžestnej, skvělej, prostě božííí.... a jeho hlas..ten je naprosto nádherný... A že je gay? A co...nechápu jak to v dnešní době může ještě někdo tolik řešit... *14* *14*
  • anka6959

    ja fakt................

    sexy a coool a co na tom že je gay??miluju jeho song for your entrtainment.miluju tě ADAME *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: ahojky jsem nova fanynka

    Já tolko že ja ADAMA LAMBERTA miluujem je super spevak :) ja ťieš ... spievám .. taky style ako Adam a oblubil som si ho a mne nevady že je Gay ved je to v dbesnej dobe modrnéé a je to coooll je super mam ho ráád :)) som uš asik aj posadnuti ním :)) LOVE ADAM .))
  • monikasmajlo

    Re: ahojky jsem nova fanynka

    jo fakt skoda :( jo a hned co jsem videla klip Whataya want from me mi uz napadlo, ze je gay...
  • whataya

    ahojky jsem nova fanynka

    Ahojky vsichni i ja jsem nova fanynka Adama a musim uznat ze vazne pekne zpiva a pekne se smeje on je cely pekny a sympaticky skoda zeje gay:)
  • luuuca

    ...

    udivuje mna ze ma celkem malo fanousku =?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit