Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: adam

    jj..je nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • lidush

    new fanousek

    on je gay?? to sem nevedela a je mi to upr..... strasne se mi libi jeho songy ...a ze ma make-up je mi taky jedno, se podivejte na tokio hotel..na billa.....no fjn....adame jsi fkt skvelej
  • stankova.lidka

    Re: pubertačky

    Proč myslíš, že ho bereme jenom podle vzhledu? Zase tolik zpěváků, co dává takovéhle výšky moc není.
  • lili.barbie

    Re: pubertačky

    taky si myslim že s tim mejkapem vypadá dost uměle, ale tak je to hojeho věc....a tyk uplně děsně miluju jeho písničky
  • pubertačky

    no pokud tohle píšou 13 - 15ti letý holky se nedivim..za chvíli bude někdo jinej a zase po něm pojedou...jo má dobrý songy ale zase holky jdou po ksichtu jako když jdou holky na fotbal tak ne na to jak hrajou ale jak vypadaj. a mě se Adam nelíbí je to moc umělé jak má udělanej make-up sice nic proti němu ale i tak je dobrej zpěvák a že je gay a co je to jeho věc. lepší mít kámoše gaye než nějakou krávu namyšlenou co má peroxid místo mozku. takže Adame přeju ti do dalších let mnoho úspěchu a na vánoce spolu slavíme svátek
    *3* tak přijet do prahy zaspívat a neser *15* *15*
  • Adam

    jo adam je fakt dokonalej...je škoda že je gay ale nevadí mi too.. *14* *14*
  • lili.barbie

    Re: Re: Re: ???

    no tak asi jono....já se taky moc těšim
  • stankova.lidka

    Re: Re: ???

    Je mu 28 a je z Indiany *4* jestli si to nespletli, páč v LA natáčí teď novej klip. Se těším... *4*
  • Supr

    No jo parádní zpěvák,co na tom že je gay vždyť gay je nejlepší kámoš jakýho mužete mít *3* .Nemůžu říct že ho miluju jak tady většina holek *4* nejsem totiž gay, ale rád ho mám "uplně super" tak čauvec.
  • lili.barbie

    Re: ???

    a teď sem si přečetla že mu dokonce je 28 jo?
  • lili.barbie

    ???

    hele je mu 26 neboi 27? a je z Indiany nebo z Los Angeles? protože všude píšou něco jinýho
  • top.avrilka

    juuuu

    OMG Adam Lambert je ten nejhezčí, nejúžasnější...prostě nejlepší kluk na světě!!!Pořád hrajou jeho song Whataya want from me na německých hudebních kanálech a taky na Óčku...třeba dneska jsem ten song viděla 3krát....já ho upe lowuju děsně moooooc!!!a je mi u prdele že je gay, MĚ TO NEVADÍ!!! *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • lucinka9494

    ...

    vůbec nevadí že je gay,komu to vadí není normální
  • HEJ!

    Hej !! Velice mě štvou lidi,kteří tady nemaj co dělat. Sou to tací,kteří maj jen blbý připomínky. Vy tady nemáte co dělat! Takže si se svejma kecama běžte jinam.. a nezkoušejte to tady. MY ADAMA MILUJEM *14* *14* *14* žejoo? A co ,že je gay..každej je nějakej a je lepší být gay,než být blbej!! Jak to tady tak pozoruju:D A my holky ho milujem mooc. ADAME si ten NEJ!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: sexy

    Hej zak tohle samý jsem si taky říkala,když jsem to zjistila!!!! *3* *3* *3* a fakt je to pravda. Takovej nááádhernej kluk, to snad není možný *9* *9* *9* ach joo.... *14* ale je stejnak nej nej nej ať je gay nebo ne *14* *14* Y love Adam *14*
  • Muck*****

    milujúúú...bomba hošan... *14*
  • martinka4

    mmm...

    on je skvelýý...úžasne songy ma....on je úžasny...je to gay a gayové vládnú svetu..šak..stále to hovorím..:D:D ♥♥♥
  • vercinek

    Meghá...

    Adam Lambert je BOSS!... *14* *14* *14*
  • lovemiki

    Best

    Je to úplně suprovej zpěvák.. To se musí nechat.. Jeho písničky poslouchám pořád dokola.. Úplně úža.. *15*
  • adam

    je uplně nádhernej žeru ho *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit