Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milijuho ikdyž je homouš a....ma dobry hlas *14*
  • On je dokonalej unikát... Stačí. ;)
  • Miluju ho, i když hudbu podobnýho stylu moc nemusím, on je něčím výjimečnej, má neuvěřitelně úžasnej hlas- miluju ty jeho výšky:)) and he´s very hot, of corse. :*
  • Je super miluju ho...hmmm škoda že je na kluky a že nežije v Praze,jo a to je jasný a mluví česky.Ách jak ho zbožnuju,vše ale vše mu sluší,co jinýho říct než že super,krásnej...a ty nej.věci na světě! *14* *14* *14* *14* PS:jsi k sežrání *7*
    I love you,hmm I'm sad that do not live in Czech Republic in Prague and straight.You super suits you and I....well you probably know this,but even if he lived in Prague so you not notice me,I'm 11 *13* *13*
    • kikina888
      jj souhlasim stebou je to važně škoda ach... ja ho zbožnuju *14*
  • kaculinka2012
    Je to strašně hezkej a sexy kluk hnedka bych s nim chodila ale škoda že je gey
    • jo to je škoda *13* a..taky se mi libí
  • adamka ma moc rada a hlasujte pro pisnicku never close je to moc pjekna pisnicka ma adamka rada *14*
  • Nevím jestli první ale jeho hudbu mám ráda Obdivuju jeho/jejich odvahu priznat se celymu světu a k písničkám jen tak dál ;Texty mě dostávají přiznám se že píšu FF ADOMMY a hlavne čtu ale troška fantazije neuškodí ne ?:DD Ok celkově to shrnu do jedné věty .Užasný zpěvák s velikym nadaním a nezapomenutelnými Texty
  • "Otevřeně přiznává svou homosexuální orientaci a je tak prvním popovým zpěvákem, který i přes tuto informaci úspěšně dobývá Ameriku." ??? A co George Michael ?
  • hlasujte propisnicku od adamka lamberta pro beter
  • *3* *14* adamka mamocrada je nejkrasnesi klucina na celim svete adamka miluju moc z piva nejkrasnesi adamka miluji moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší