Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě nevadí že je gay.Je to úplně normální.Je hezkej,zpívá úžasně a je to můj nejoblíbenější zpěvák.Prostě ho miluju.
    Pro fanoušky:Jestli chcete tak se ke mně přidejte a hlasujte na www.ocko.tv pro jeho super písničku Better Than I Know Myself. *14*
  • Adam je fakt výbornej zpěvák. Miluju jeho písničky. Nechápu lidi který ho nemaj rádi kvůli tomu že je gay. Alespoň to řekl. Mimochodem, Adam by uspěl i bez tý soutěže. Je fakt skvělej.
  • ahoj si mooooooooooooc hezkej *14*
  • je najkrajší na svete
  • je najkrajši na svete
  • I love him! ♥♥ He is so cute,adorable and hot! When I heard his songs I wanted cried! He is cute,me don´t matter,that he is gay.He is super! ♥ He is great celebrity! ♥ He is ambicion and knows what want! Hence I love him! *14* :* :* ♥♥♥ ADAM you will been in my heart 4ever! *14* *14*
  • nemůžu uvěřit tomu že jsem zapoměla na jeho narozky ach jo cítím se hrozně to si přeju aby rodiče zapoměli na ty moje at vím jký by mu to bylo kdyby věděl že jeho fanynka zapoměla na jeho narozky mám tě moooooooooooooc ráda Adame. *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *13*
  • lucynaa
    ,,Adámek je tak krásnej a roztomilej, škoda, že je gay.'' Tuhle větu slyším z úst nějaké malé dvanáctileté krávy a mám chuť vraždit. Proč jako? Myslí si snad, že by s ní chodil nebo co? Je na tom snad něco špatné být gay? Vždyť je to člověk, jako každý jiný. Bože, tahle doba je fakt děsná. Přijde mi vážně vtipné, jak někdo 'miluje' dnešní 'celebrity' jenom počas toho, co jsou na předních příčkách hitparád. Já jsem Adama zaregistrovala v American Idol a jsem za to strašně ráda. I když nevyhrál (ačkoli bylo jasné, že Kris není tak talentovaný) všem ukázal, že proslavit se po celém světě dá i bez nějakého titulu vítěze. Miluju ho nejen jako zpěváka, ale hlavně jako osobnost. To, jak bere život s nadhledem a bojuje za slabší. Ukazuje lidem, jak žít lépe, vyrovnat se s jejich strachy a ukazuje, že každý člověk je jedinečný a neměl by se snažit splynout s davem. V dnešní době se každý bojí odlišit se od ostatních, a když to udělá, tady v čr ho stejně všichni předem odsoudí. Ale samozřejmě i jeho hudba je úžasná. Plná emocí, všechny písně jiných interpretů je schopen si upravit podle sebe a dodat jim šmrnc. Dokáže rozplakat i povzbudit, proto mi pomáhá i v chvílích, kdy se necítím zrovna dobře. To je to proč ho miluju. Proud to be Glambert.
  • Lepšího zpěváka už v téhle době nenajdete .. on drží hudební kulturu ještě pořád nad vodou ... Happy Birthday Baby *3* ♥
  • Všechno nej nej nej k těm 30. narozeninám. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší