Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska mu je 30:)) Stejně na to nevypadá! :D
  • seš ten nej nej nej lepšííí a nej hezčí zpěvák na světě doufám,zě někdy přijedeš do čr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je taak super spevák, akého som este nepocula. Jednoducho užasný úzasný, perfekný, a cool. Vidá suprisss aj videoklipy,a tie snongy.... no coment. V tm zidovsom musicáli spieva tak super a aj dobreé stímy dlhými valsmy vizerá. Má dobrý stýl bliekania, lícenia a stylu ucesov. Prajem mu vsetko naj.. nech sa mu nadalej tak dobré darí, ak doteraz....adomko milujem Ta? LOVE YOOU HAPPI BRZDAY :D
  • ---smiley---

    uz se tesim na ten film

    uz se teším až uvidim ten film ve kterym Adámek hraje, uz aby byl v cestine urco mu to tam bude mrťácky slušet prostě...jako vždycky :o)**
    • Re: uz se tesim na ten film

      jaki film otom nevim ????
    • Re: uz se tesim na ten film

      Adam nehrá v žiadnom filme...zatiaľ :)
  • jsi nej zpěvák

    TY si ten nejúžasnější zpěvák na světě já tě miluju i když vím že si na kluky máš ten nejroztomilejší smích na světě.. *14* *14* *14* si nevyměnitelný zpěvák... :D *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pomoc

    ahoj, pls stahnul si nekdo z vas na strance uloz.to, video na kterým je souhrn vystopeni atd. a Adamovi ze souteze American Idol. Jestli jo, mohl by mi napsat jak se jmenuje ta pisnicka jak u ni tancovali mela by bejt asi po desaty minute a meli by tam bejt jeste titulky jako kdyz ten dil zrovna konci, jestli tu pisnicku nekdo zna tak at mi to pls napise pod tenhle prispevek pac uz nevm kde ji mam najit mocik dekuju *4* a pro fanousky to video se jmenuje = Adam Lambert - American Idol Journey, je sice v angline ale je naprosto dokonalý a Adamovi to v nem moc slusi, no jako vzdycky. *14*
    • Re: pomoc

      Hej videla som to, je to super :) a je to pieseň od PCD . When i grow up ...myslím :D
  • Všetko naj

    Tákže Adam,som neskorá ale to je jedno... želám ti všetko naj naj naj na svete :** *14* *3* *1*
  • natali.rose

    :)

    HAPPY BIRTHDAY *3* *14*
  • sweeney.sparrow

    Je úžasnej

    Zrovna dneska jsem prohlížela jeho písničky a pořádně si ho zamilovala a on zrovna dneska má i narozky *4* Tak všechno nejlepší *4* Je to úžasnej zpěvák a je i krásnej *4*
  • mokka

    Narozky!!

    Všecičko nej k narozkám *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší