Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • srovnání

    Agáta se aspoň něčim liší*3* . Však se podívejte na všecky ty přepudrovaný nafrněný modelky, který odpovídají na otázky tak jak jim poradí nejakej zákulisák. Rači 100x přidrzlou Agátu která provokuje, než jednou Taňu Kuchařovou, která je jak vosková figurýna a je absoulutně bez mozečku(čekám jen, kdy začne kvokat *7*) . Nu tak se teda mějte *1*
  • vanessa4ever

    agatka

    Agátka je hrozně krásná modelka *1* *4* chtěla bych se s ní osobně setkat,ale to se asi nepovede *4* *4* *14*
    • Re: agatka

      Je to divný, ale je mi sympatická. Ve skutečnosti nemusí být tak strašná:D, je hodně ovlivněná,myslim,slávou matky. Jinak potkala jsem jí na Matějský s přítelem,slušelo jim to:) On je fakt krásnej:D
    • Re: agatka

      Agáta je fakt kočka to se musí nechat.Nicméně je v ní něco klackovitého,co vzbuzuje pocit buranky,nebo řepačky nevím jak to nazvat.Místo té špíny co hází na Krainovou by ji měla radši poprosit,aby ji poradila jak se má chovat opravdová dáma.
  • čekal jsem Agáto

    u obchoďáku, kolo a zámek v ruce a ty nikde. To není od tebe hezké, ani jsi neodpověděla a nechala jsi mě tam čekat v zimě a dešti. A moje kolo taky. Musel jsem ho potom opřít o jednoho bezdomovce. Za polívku a dva rohlíky tam hlídal 40 minut. Vidíš, o co jsi přišla. Buď příště vstřícnější...! To se na celebritu tvého formátu opravdu nehodí! *13*
  • můj názor

    Já si osobně myslím,že Agáta je docela pěkná holka,to by se asi nedostala do miss že a s tou protekcí-i kdyby tak přiznejte si,každý by aspon někdy v životě chtěl mít taky nějakou takovou jistotu-to je jen závist-špatná to vlastnost.Se mi líbí,že je svá,užívá si života a taky umí lidi pobavit.O kom by se pak mělo v těch novinách psát?buďme rádi že ji máme *3*
  • Paris? možná ve snu!

    Tahle nesoudně sebevědomá paní je opravdu neuvěřitelná jednou jsem četl její rozhovor a nevěděl jsem jestli je to sranda nebo fakt není ani krásná (snad jen hezká)a ani chytrá ale zato je mega suveréní...
    • Re: Paris? možná ve snu!

      No tak v jednom máte pravdu to srovnání je trochu vedle, a to protože Paris Agátě nesahá ani po kotníky http://agata-hanychova.kvalitne.cz/ *3*
      • prisera

        Re: Re: Paris? možná ve snu!

        jako je fakt že paris nemůžu ani cejtit... agátu sice nemusim.... no ale i když neni uplně tak strašnej extrém jako paris, je to stejná sorta... *13* *9* *15* *3*
  • klarik3

    Modelka?OK..Herečka?Ani za nic..

    Agáta podle mě jenom těží z toho,že její matka je prostě slavná osobnost...Agáta je sice hezká,může dělat modelku,ale její herecké možnosti sou hrozný *9* Hrát vůbec neumí...
    • larka

      Re: Modelka?OK..Herečka?Ani za nic..

      No tak myslim, že se slávou její matky nemá úspěch v modelingu ni c společnýho!Jedině, to že má její Mutti kontakty jí pomohlo nahoru, ruku v ruce se skandálkama!Já bych jí chtěla vidět, kdyby byla z obyčejný rodiny a musela se ke slávě probýt sama a bez skandálů.Řekla bych, že by jí nikdo neznal!
    • Re: Modelka?OK..Herečka?Ani za nic..

      si snad děláš srandu, ona že je hezká???? A její matka je slavná????? Jaká matka taká katka.
  • tltáýzt

    OBLÍKÁ SEW NEVKUSNĚ, KOZY CO JÍ VŠUDE VYLEJZAJ SOU SLIZKÝ, JINAK V POSLEDNÍ DOBĚ DOST PŘIBRALA, DŘÍV MI PŘIŠLY JEJÍ VIDEA NE STREAMU VTIPNÝ TY POSLEDNÍ SOU ALE HROZNĚ TRAPNÝ.......JINAK TÝRÁ PSY AŽ SE NEDIVIM ŽE JÍ TEN JEDEN UTEK KDYŽ BYLA ROK SE ŠÍŠOU VĚŘILA SEM ŽE NENI DĚVKA A PAK CHAROUZ, TEN FOTBALISTA A TED TEN PODNIKATEL A PREJ ŽE BY NEMOHLA BEJT S CHLAPEM PRO PRACHY..JEDNOU MÁ BARÁK PAK BYDFLÍ ZAS V BYTĚ...SLIBOVALA VLASTNÍ ŘEDU OBLEČENÍ...OMG *9*
  • Agátka je moc krásná holka *14* ...
  • Souhlasím. Z Agáty se nikdy nestane slušná, rozumná a super holka, a to i kdyby porodila dalších 11 mimin. Vážně lituji ty dva (syna a snoubence). chápu, že být máma není lehké, ale není to ani těžké. Ona si klidně odjede do New Yorku a nechává svojí matku, aby se starala o jejího syna. Já sama mám už 6 dětí a nikdy bych od nich neujela, jen kdybych musela. Ani jednou jsem je neopustila, a i kdyby, vzala bych je sebou. Agáta je úplný opak. Nemám ji ráda, je to namyšlená pipinka (můj názor), a Simča Krainová si nezaslouží, aby jí Agáta pomlouvala. *7*
    • Ja si myslím, že kolikrát lepší rebelka a zábavná ženská něž nějaká uťápnutá :) a to že odjede bez dítěte pryč nic neznamená, když j ta příležitost si někde užít a je hlídání tak proč ne :) Agátka je super ženskáá !!!
      • A co si představujete pod pojmem "rebelka"? Pověst Agáty...? A Agáta je zábavná? Měla jsem bohužel možnost chvíli setrvat v její přítomnosti, není zábavná ani trošku, i za tu malinku chviličku ukázala, že je namyšlená a hloupá. Ale hloupá neskutečně. Kluci se jí pak vysmáli do "obličeje", protože její povaha si nic jiného nezasloužila. Raději uťápnutou, ale skutečnou mámu, než cokoli agátového.
  • Jana Doležalová to je krásná a úspěšná mladá žena tahle Hanychová je jen bulvární figurka *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit