Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Milá Agnetha

    A jak vypadáš ty ?Třeba si podobný na někoho z nějaké skůpiny?
  • Re: Re: Milá Agnetha

    Velmi rád bych chtěl vědět oko vypadáš. Bohvie či sa podobáš na Agnethu. Znám mnoho dívek ale neposlouchají starší hudbu. Elebo jen vyslechnou a tím to u nich končí. *4*
  • Re: Milá Agnetha

    Jo Deep Purple je taky skvělá skupina . *4*
  • Milá Agnetha

    Deep Purple to mám a já velmi rád.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Milá Agnetha

    Já poslouchám KISS,Deep Purple,Blondie,Smokie,Slade, ale nejraději z těchto skůpin mám Deep Purple. *4*
  • Re: Re: Re: Re: Milá Agnetha

    Tak mám rád skupinu Boney M, Baccara, Blondie, Kiss, Smoke .................
    A ty milá Agnetha jaké skupiny posloucháš?
  • Re: Re: Re: Milá Agnetha

    To máš pravdu na zákládce se mi taky smali ale ted už se mi na střední taky nesmějou a hudba z 70 a 80 let se vůbec nemůže rovnat te dnešní ABBA je prostě nejlepší a nikdy ji nic nepřekoná mohla bych se zeptat jaké máš rád ještě skupiny?
  • Re: Re: Milá Agnetha

    ABBA je nejlepší skupina na světě. A ještě oto víc Agnetha Faltskog. *14*
  • Re: Re: Milá Agnetha

    Také se mě se smáli když jsem chodil na základní školu. Ale když jsem jim pustil jejich hudbu tak jinak vyprávěli. Ale teď na střední škole každý bere ABBA vážně. Uznávají a poslouchají jejich písně. Víš každý potřebuje na jejich hudbu dozrát. ABBA byla nejlepší a také bude.
    Víš mnohý poslouchají ty blboviny jako rep. nebo hiphop. Je iv dnešní době pěkná hudba ale to nigdy nevyrovná 70 nebo 80 rokem.
  • Re: Milá Agnetha

    Ja sem si taky myslela že jsem jediná kdo poslouchá starší hudbu.Ve škole se mi vždycky smáli ale bylo mi to jedno at si mislý co chcou ja budu ABBU poslouchat pořád je to ta nejlepší skupina.
  • Re: Milá Agnetha

    Tak to jo no jinak jsem ten dopis poslala už dneska .
  • Milá Agnetha

    *4*
  • Milá Agnetha

    Já mám jinak dva autogramy Agnetha. Poslal jsem jí cd brožurku z alba My Colouring Book. A Agnetha my poslala podepsanou a plus pdpísaní plakát. A ještě my poslala odpovědi na na moje otázky. A to téš řádným rukopisem. Čili jsem stoho nadčení. A za její poštovní adresu nemusíš děkovat. Já jsem ti to dával z radostí že si fanynka Agnetha. Furt jsem si myslel že jsem jakási výjimka že poslouchám starší muziku. Ale není to pravda.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dopis

    Ja už od děctvi poslouchám skupinu ABBA to je ta nejlepší skupina na světě můžu si její písničky pouštět kolikrát chci a nikdy mě neomrzí jejich písničky jsou a vždycky zůstanou nejlepší a bůdou pořád popůlární.A Agnetha byla vždycky ta moje nejoblíbenější část ze skupiny a to tak na vždy zůstane.Mám ráda všechny její alba má překrásný hlas pouštím si její písničky nebo skůpinu ABBA každý den.A chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za tu adresu protože když budu mít její autogram tak se mi splní můj životní sen. *4*
  • Re: Re: Re: Re: Dopis

    A pokud se tě může opitat jak si k Agnetha přišla?
    A od kolika let posloucháš ABBA?
    Posloucháš Agnetha sólová alba?
    A jaký je tvůj nejoblíbenější album Agnetha?


    Navrhnúť lepší preklad
  • Re: Re: Re: Re: Dopis

    A pokud se tě může opitat jak si k Agnetha přišla?
    A od kolika let posloucháš ABBA?
    Posloucháš Agnetha sólová alba?
    A jaký je tvůj nejoblíbenější album Agnetha?


    Navrhnúť lepší preklad
  • Re: Re: Re: Re: Dopis

    Podle mě nebudeš platit na poště hodně za odeslání dopysu. To jistě bude malá částka. Možná 20 nebo 30 korun. U vás v čechách.
  • Re: Re: Re: Re: Dopis

    Ahoj Agnetha, promiň špatně jsem tě pochopil za tu adresu. Svoji adresu napiš v Češtině.
    A čekal jsem na plakát z autogramem asi tak půl roku. A jinak jsem ze země Slovensko.
    Když jsem odoslielal dopis na poště tak jsem platil jedno euro. Za odeslání první třídou. čili to je na bývalé slovenske peníze 30 korun. Ale nevím jak u vás v česku stojí poslání dopisu do švédská.
    A jsem rád že si obdivovatelka skupiny ABBA a ještě více Agnetha Faltskog.
    Já téš mylujem Agnetha. Když jsem prvýraz uvydel jak Agnetha vypadá tak jsem se do ní bláznivě zamiloval. Byla to nádherná žena. A ještě bych toužil se s Agnetha setkat.
    Ale na to můžu zapomenout.
  • Re: Dopis

    můžů se ještě zeptat kolik si za ten dopis platil a jak dlouho si čekal na ten plakát?Už se těším až mi to příjde plakát s podpisem od Agnethy to byl vždycky můj životní sen mít její autogram a že za něj nebudu nic platit to je fajn.
  • Re: Re: Re: Dopis

    jinak jsem o 2 roky mladší a patřím taky mezi tu mladší generaci obdivovatelů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit