Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Dopis

    ale ne ja jsem myslela moji adresu ale i tak děkuji.
  • Re: Re: Dopis

    Ahoj, adresu napiš jak jsem ti poslal.
    Čili napiš do pravé části obálky:
    Agnetha Faltskog
    Agnetha Faltskog Productions AB
    Sodra Brobanken 41 A
    111 49 Stocholm
    Sweden
  • Re: Dopis

    a adresu mam napsat tak jak je nebo ve švedštině.
  • Dopis

    Ahoj, já jsem téš Agnetha psal dopis přes Google. A to že jsou úplně jiná slova to se netrap.
    Švédové mají podobnou gramatiku Angličtině. Čili nahrazují některé slova jiným. A pokud náhodou budu nějaké malé chibi tak se něco i Agnetha důvtip. A jinak jsem Agnetha psal první dopis v Angličtině a druhý v švédštině.
  • Re: Re: Re: Agnetha

    Ahoj potřebovala bych se ještě zeptat ja ten dopis píšu ve švedštině přeložila jsem si to v google překladatel a když jsem si to přeložila ze švédštiny do češtiny ty slova byly úplně jiná než jsem je psala čím to je?
  • Re: Re: Agnetha

    Tak tak Agnetha. Nevím skade si nabrala že budeš něco platit.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Agnetha

    Ne ja chci jenom plakát s autogramem a za něj nebudu platit nic tak to je fajn .
  • Re: Re: Re: Re: Agnetha

    Ahoj Agnetha, když zašleš poštou dopis Agnetha tek její neposielaj žádné peníze. Ani za její zpětnou odpověď ani za její plakát z autogramem. Ona ti to pošle. A napýš její dopis v angličtině nebo ve švédštině. A pošli jí to první třídou. A preistotu napiš na levou stranu obálky tvou adresu. Pokud změnila od té doby náhodou adresu. A pokud ti mohu poradit tak Agnetha neposielaj žádné abrazky, plakáty z doby ABBA. Ani cd brožurky podepsat. Nebo ti to Agnetha nepodepíše. A ani nevyšle zpět poštou. Agnetha posílá jen plakát z roku 2004. Samozřejmě podepsán.
    A připrav se na dlouhé čekání. Možná ti pošle podepsaný plakát o měsíc a možná o půl roku. To je různé.
    A když ti ten plakát přijde tak rovněž neplatíte nic.
  • Re: Re: Re: Agnetha

    potřebovala bych se ještě zeptat že když tam pošlu dopis a budu chtít v něm aby mi zaslali autogram musím potom za něj zaplatit děkuji za odpověd.
  • Re: Re: Agnetha

    Ahoj, je my to kus trapné chci se tě zeptat kolko máš let? Když chceš pýsať dopys Agnetha. Jen tak chci vedieťpre zajímavost zda si z mladé generace fanenka jako já, nebo ze starší generace? Prosím odpověz. Já jsem Agnetha psal na výše uvedenou adresu a dočkal jsem se odpovědi od Agnetha. Poslala my podepsaný plakát.
    A jinak mám na všech členů ABBA adresu
  • Re: Re: Agnetha

    Ahoj Agnetha, posílám ti tu adresu.
    Poštovní adresa:
    Agnetha Faltskog Productions AB
    Sodra Brobanken 41 A
    111 49 Stocholm
    Sweden
    Toto je adresa na její vlastní firmu.
    Mám ještě telefonní číslo a fax na její firmu.
    Telefonní číslo:
    +46 (0) 8 555 19 600
    Fax:
    +46 (0) 8 555 19 601
    A přeji ti hodně štěstí.
    A prosím pokud se ti něco podaří tak se my ozvy.
    Z velkým pozdravem Ján
  • Re: Agnetha

    Ahoj mam Agnethu taky moc ráda a chtěa bych tě poprosit jestli bys mi tu adresu nenapsal už dlouho ji scháním ale zatím jsem neměla štěstí předem děkuji.
  • Agnetha

    Čaute všichni obdivovatelé Agnetha. Mám 19 let a jsem blázen do Agnetha. A mám poštovní adresu kde chodí dopysi Agnetha. Která je důvěryhodná. Kdo má o ni zájem ať se my ozve na můj gmail a mu ji pošlu. Mám snů dobré zkušenosti.
  • Re: Agnetha je super

    Ahoj, jsem velký fanoušek Agnetha a mám nanu kontakt. Pokud máš o něj zájem tak mě kontaktuj na můj gmail. Jinak mám 19 let a jsem ze země Slovensko. A pohlaví chlap.
    Tak se ozvy.
  • odpoved pre "Agnetha"

    Nechavam Ti tu adresu na FC S.Quatro/dufam,ze sa ostatni nebudu hnevat,ked je to str.o Agnethe./
    Suzi Quatro International FC
    P.O.Box 1208
    Maidstone,Kent
    ME 17 3WJ
    UK
    Ja som tam pisala az 2x,cakala som takmer rok...Skusaj pisat aj na ten mail Agnethe...Vela stastia!!!
  • Re: odpoved pre

    A nemohla bys mi prosímtě dát kontakt na Suzi Quatro ?
  • odpoved pre "Agnetha"

    Ahoj...bohuzial,nemam ziadny iny kontakt na ABBU-inak by som Ti to uz davno napisala.Ja sice skor inklinujem k rocku,ale ako som uz pisala,ked mam cas obcas surfujem po nete a tieto info o A.Faltskog som nasla uz davnejsie,preto som reagovala na Tvoj prispevok...No,skus napisat na ten mail,ak by Ti neodpovedali,skusaj znova a znova.Ak by si nahodou nevedela anglicky,daj si preklad textu do googlu...vela stastia!!!/ak by sa Ti nieco postastilo,daj sem vediet/
  • Re: odpoved pre

    Ne jěště jsem to neskoušela třeba to půjde ale i tak ti děkuju ja mám taky skupinů ABBA moc ráda poslouchám ji už celý život je to moje nejoblíbenější skupina,oni jsou a pořád zůstanou nejlepší.Mají tu nejkrásnější hudbu ze všech. A na ně by jsi třeba neměla nějaký kontakt? *4*
  • odpoved pre "Agnetha"

    "Agnetha",skus poslat ten mail z Tvojej mailovej adresy /alebo to nejde aj tak?,neviem,neskusala som to/.Ja mam velmi rada sk. ABBA vseobecne,takze bohuzial,o Agnethe nic blizsie neviem-len tolko,co som vyhladala na nete./ked mam cas, velmi rada vyhladavam rozne info o kapelach a spevakoch,ktorych som mala a mam velmi rada/Ja by som Ti to samozrejme velmi zelala,mne sa takto podarilo ziskat autogram od mojej oblubenej spevacky Suzi Quatro z jej fanclubu/.Takze,bohuzial...ale ak by som
    zistila nieco blizsie,urcite Ti dam vediet...
  • Re: odpoved pre

    Ahoj děkuji ti ale mi ten e-mail nejde otevřít nemohla bys mi prosímtě poradit třeba kde Agnetha bydlí nebo jestli znáš jiný e-mail nebo adresu,a to je přímo na Agnethu? a můžu se zeptat odepsal ti někdo zpátky a stojí to něco?Děkuji(F)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit