Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Agnetha

    Agnetha je moc krásná *3* , mám jí nejraději ze všech členů ABBY *4* *4* ....Agnetha je nejlepší!!!!!!!! *15* ...
  • Fru Agnetha

    God dag AGNETHA.TACK FOR ALLT SOM NI HAR GJORT FOR OOS -musika-super-sangerska.CD JE MOC krásné ale i moc smutné.Od tak krásné interpretky bych očekával i tanéční songy třeba bych zremixoval song I WONT´t LET YOU GO.Moc se těším a věřím že eště budou další nové songy a Agnetha bude zpívat.To je mé přání.Mnoho pozdravú posílám všen co Agnethu poslouchají a pomáhají jí v čemkoliv.TACK SA MYCKET Agnetha det ar underbart cd My colouring book.Pa aterseende,nashledanou váš posluchač Jarek jag ar tjeck jag ar fran BRNO.
  • I miluju skupinu ABBA.Mám všechny jejich písničky co kdy naspívali.mám i všechny písničky od Agneta Faltskog co zatím nazpívala.Je to nejlapší skupina nasvětě.Podle mě. *14* *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • ronin

    AGNETHA

    Rád bych si splnil klukovský sen.....a jel přímo za Agnethou na pár dní...nechtěl by se někdo přidat....????
    • Jo já jedu,ale kdy?
    • jo já jo.
    • sandy.velson

      Re: AGNETHA

      Jela bych =)
      • Né ty nejedeš!Nejsi mezi náma vítaná!!!!!!!!!!!! *16*
      • Re: Re: AGNETHA

        ahoj..tak já bych jela hned :Dale pochybuju že Ag jen uvidíme..ale zkusit to můžem..:)
        • Kdo by nechtěl jet Agnetou Faltsko? *2*
  • Dianne
    Agnetha...má úžasný talent, aj v 65ke má stále nádherný hlas ako predtým, takmer nič sa nezmenilo, môžu jej závidieť mnohé súčasné speváčky...najviac je to počuť v jej skladbe The One Who Loves You Now *14*
  • AGNETHA

    AGNETHU mám moc ráda.Hlavně když byla ve skupině ABBA.Ale má třeba krásnou písničku The heat is on,My love My life,Wrap your arms around me(TA JE MOC HEZKÁ).Když tak se můžete podívat na You Tube tam jsou různé příspěvky... *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • petokilian

    vivat

    Vsě nejlepśi hodně zdravi a lasky,cmuk Peťo. *14*
  • Agnetha

    Agnetho, přeji ti všechno nelepší k tvým kulatým narozeninám. ABBU mám nejraději a to se nezmění a ty si byla ta moje nejoblíbenější část.
  • Ta, o které se mluví

    Podle mě má lepší hlas než většina současných hvězd a mrzí mě, že se o ni (s vyjímkou skalních fanoušků jako třeba já *3* ) skoro nikdo nezajímá. Vždyť byla skoro 20 let zpěvačka, kterou znal celý svět a najednou po ní pes neštěkne. To není spravedlivé *9*
  • PARDON!

    PARDOOOON! Nechápu, jak jsem se s tou svatbou mohla takhle přepsat... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit