Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skupinu ABBA jsem začal poslouchat teprve nedávno a musím říct že jejich písničky mě naprosto okouzlily a výrazně změnili můj pohled na hudbu. Je mi stokrát milejší krásný a kvalitní POP A Rock jako takový, než ty moderní Elektro/Hi Hopévé sr*čky.
    Agnetha byla a pořád je nádherná žena. :3 :D Celková kapela na mě působí sympaticky a někdy bych se do těch 70s fakt rád vrátil. :D
    Je mi 14 a jsem kluk. :D *14* *3* *15* *2* *1*
    • *Hip Hopové sr*čky... :DD *1*
  • Tak ABBu jsem taky milovala tak jim všem, nejenom Agnetě přeji hodně zdraví a lásky od Stvořitele našeho milovaného a ať jim to co nejdéle zpívá a hraje jako do teď! Jsme všichni s nimi, protože jejich hudba je naprosto nezastupitelná v každé době. Byla krásná. A už navždy bude.


  • Agnetha

    Agnetha je takové sluníčko, které mám mocinky ráda a jsem ráda, že nejsem jediná. *4* má líbezný hlas krásné vlasy a vůbec v sobě takové kouzlo. Je takovým mým vzorem. *15*
  • Životopis - Agnetha

    Ahoj,
    jsem taky fanynka ABBA. Četla jsem si životopis Agnethy a datum svatby je 6.7.1971, tudíž vdaná od ledna nemohla být. To jen pro upřesnění.
  • petokilian

    vivat

    Všechno nej k narozeninam Agnet.diky za krasne hity. *14*
  • Happy Birthday

    ♪♫♪♫ HAPPY BIRTHDAY TO YOU, HAPPY BIRTHDAY TO YOU, HAPPY BIRTHDAY DEAR AGNETHA, HAPPY BIRTHDAY TO YOU ♪♫♪♫ *14*
  • kisby

    !!Happy Birthday!!!

    Také přeji hodně zdravý a štěstí...pro další šťastná léta!!
  • a

    Trošku opožděně, včera jsem to nestihla, ale všechno nejlepší Agnetho, hodně štěstí, zdraví a ještě mnoho krásných písniček:))
  • Agnetha

    Prosím neví někdo adresu na Agnethu? Předem děkuji za odpověď *14* *14*
  • agnetha

    Agnetha e supeerr řekla bych že je nejj z ABBY.Zrovna tancujeme na pisnicku z ABBY The Name Of Game.zboznuju agnethu!!!! *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit