Přejít na výpis diskuzí

Albert Camus

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    Lidé by měly myslet na druhé jak se jim daří a měly by se o to více starat o druhé lidi. Jsem také jako Camus levicového smýšlení a levicových názoru. Nenávidím celou dnešní lhostejne a samolibe egoisticky zaměřenou konzumní společnost. Brzo se začnu asi levicove radikalizovat a psát stvavou rétoriku. Přečtu si Camuse, snad mně to časem otevře oči a nastaví mně lepe zrcadlo mně samého a celé dnešní společnosti. Viz.k tomu Camus Člověk Revoltujici a jeho Eseje. Knihy mám v kvalitním českém překladu, nezbývá už asi nic jiného než cist. Konecne přečíst. ... znám od Camuse několik krásných citátů, více než jen krásných - upřímných a hluboce pravdivých. No co i Camus psal zpocatku stvavou v uvozovkách řečeno také rétoriku.
  • MartinDyntar
    K tak významné osobnosti stále chybi v českém překladu životopis Alberta Camuse. Ptám se proc stále nevyšel? Rád bych si jeho životopis v češtině přečetl.
  • MartinDyntar
    V lásce je cest, když ta se ztratí láska není nic! (ALBERT CAMUS)
  • MartinDyntar
    Chybí stručný a jasný životopis Alberta Camuse v českém překladu dosud nevyšel! Velká lítost a velka škoda!! K tak významné osobnosti.
  • MartinDyntar
    V lásce je cest, když ta se ztratí láska není nic! (Camus)
  • MartinDyntar

    Nakladatelsty host vydalo od camuse eseje. Doporucuji vsem.

  • Koupím Camuse

    Ahoj, chtěla bych koupit Člověka revoltujícího. V ČR je nemožné jej sehnat!! Pište mi na mail bara.brezinova@centrum.cz Díky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit