Přejít na výpis diskuzí

Albert Camus

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    ,,V lásce je čest, když ta se ztratí, láska není nic!!"

  • MartinDyntar

    Mám plné zuby prohnilé české nátury, stále platí že češi jsou pracovití, ale svin., kteří si vzájemně pomužou až téhdy když je nejhuře. Jako obcházení vladních opatření proti covidu-19 a porušování zákonu je v české povaze. Nehlásím se raději k české povaze, jsem Evropan. Popírači nošení roušek a covidu-19 jsou totéž co popírači holocaustu, kdy kvuli nezodpovědnosti a neohleduplnosti Čechu pak umírají na covid-19 tisíce lidí a zdravotnictví se hroutí. Vzpamatujme se a nosme roušky, stabilní zdravotnictví a zdraví a život druhých lidí je vždy přednější než ekonomika. Neduvěřujete vládě, ok, ale duvěřujte alespon odborníkum na covid-19. Naléhám na všechny.

  • MartinDyntar
    Alberte škoda že jsi se těch dvou krásných dobrých lišek nedozil.
  • MartinDyntar
    Chybí stručný a jasný životopis Alberta Camuse v českém překladu dosud nevyšel! Velká lítost a velka škoda!! K tak významné osobnosti.
  • MartinDyntar

    citují slovy Alberta Camuse: ,,Povinost znamená činit to, o čem víme a jsme přesvědčeni že je správné a dobré - co je už nutné učinit." ,,Skutečnost psaní je pro mě dukazem osobní jistoty, té jistoty, která mě začíná chybět. Té jistoty že máme druhým lidem co sdělit a především, že něco muže být už otevřeně řečeno - jistoty, že právě to co cítíme a to, co jsme má svou cenu jako názorný příklad - jistoty, že jsme nezastupitelní už druhými lidmi v životě a že nejsme žádní zbabělci." ,,Snad proto kladu nade vše krásu přírodní krajiny, není zaplacena žádnou lidskou nespravedlností a mému srdci je v ní volně."

  • MartinDyntar
    "V lásce je cest, když ta se ztratí láska bez sve osobní cti už není nic". (Albert Camus)
  • MartinDyntar
    V lásce je cest, když ta se ztratí láska není nic! (Camus)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit