Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979

    ODKAZ VAM VŠEM _

    ODKAZ VAM VŠEM ŽE ALEŠ CIBULKA JE GAY: JETO PRAVDA: ZASTANKINĚ:GAYU HOMOSEXUALU HETERESEXUALU TRAVEStitu. lesbiček§§§§§§§ Aleš cibulka je ženatej.registrovanem manželstvi s hercem a daberem Michalem Jagelkou *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ODKAZ VAM VŠEM _

      jo,Jagič taky?
      • kiris

        Re: Re: ODKAZ VAM VŠEM _

        z dabingu Miroslav Moravec,Marcel Vašinka a další taky !!!
  • vzkaz

    Ahoj Aleši, zdravim Tě a zdraví Tě kamaradi z Boskovštejna.Pamatuješ si je ještě?Jestli ano napiš http://img.osobnosti.cz/smiles/11.gif
  • Už teď je přecibulkováno. Mně připadá, že hodně přehrává. Na jeho pořady se nedívám, prostě mi pan Aleš Cibulka nesedí.
  • Pane Cibulka už se nám prosím vás vraťte :))
    Je nám moc a moc smutno :((
  • POKR

    Vázený pane Cibulko, minule jsem si pustila Váš pořad POKR a opět jsem se přesvědčila, jak v Česku chybí vzájemná úcta a tolerance. Neděle je tady dnem pracovní aktivity a lidé, kteří si chtějí odpočinout po náročném týdnu čeká zvuk cirkularky, vrtání odvedle, nebo hluk motoru sekačky. Již několik let žiji ve SRN a tam je neděle a svátky dnem odpočinku, návštěv a procházek v přírodě. Dokonce bych si nedovolila ani venku pověsit prádlo. Není to o omezování osobní svobody, je to o vzájemné toleranci a úctě k druhému. Vy jste se pohoršoval v pořadu POKR, že v neděli jste nesehnal nikoho, kdo by Vám vyčistil okna, kromě ukrajinky. Myslím si, že neděle je dnem pracovního odpočinku a pracovat by měli pouze instituce, kde je to nevyhnutné/pohotovost, benzínky/. Lidé by byli víc odpočatí do nového pracovního týdne, ubylo by možná zbytečných havárek, způsobených nadměrným stresem, Zdravím. Majka.
  • Tobogán

    Aleši dnes byl velmi krásný tobogán,ale při povídání se šýcarem/jméno nevím/ jsem ski vzpoměla na jeden pátek v tom samém radiu s Yvonne Přenosilovou,přesto to bylo moc krásné a ten cizinec vyjádřil to co téměř vsíchni slušní češi myslí.Moc Vás zdravím lafi *15*
  • Prosba

    Dobrý večer pane Cibulko,

    ráda bych měla tel.číslo na paní Jitku Zelenohorskou,která je letitá přítelkyně mé babičky.Ztratila na ni kontakt a ještě by ji jednou ráda viděla.Zanedlouho má svátek a tak bych ji chtěla udělat radost tím,že bych jí to tel číslo dala.Nevím na koho jiného bych se měla obrátit.Děkuji za pomoc a přinejmenším za radu,jak toto číslo sehnat.

    Děkuji a přeji hezký zbytek večera
    Martina *3*
  • Prosba

    Dobrý den pane Cibulko. Delší dobu sháním informace o herečce Stanislavě Seimlové. Jmenovaná hrála ve filmu Dovolená s Andělem - Marienku. Nevím zda ještě žije a pokud ano, velice nutně potřebuji na ni kontakt. Je to taková dlouhá historie. Dávám dohromady životopis paní učitelky Ireny Košatkové, která žila větší čast života v našem kraji. (velmi vzdělaná žena měla zásluhu na veškerém kulturním dění v naší obci)a navíc to byla sestra básníka Josefa Kainara. Její ohromná skromnost nám nedovolila více pootevřít jeji osobní život. Dostala se mi do rukou fotografie jedné pamětnice, kde je právě herečka Stanislava Seimlová. Jmenovaná byla jeden čas zde v Jindřichově u paní učitelky pod její ochranou.Prožívala zrovna rozchod s partnerem.Pokud bych měla možnost mluvit s paní Seimlovou, určitě by osvětlila některé momenty ze života paní Ireny Košatkové, protože ji měla vyučovat balet ještě v Roztokách u Prahy.Zkoušela jsem už různé, ale pořád se mi nedaří, prosím, pokud to bude ve Vašich silách dejte mi vědět. Děkuji moc a s pozdravem Marta Pospíšilová *4*
  • Milý Aleši ,chci Vám poděkovat za pořad "Mužů dal?"Vždy se na nej těším.Diky a přeji krásné dny.
  • Text Vašeho příspěvku *14* Pane Cibulko,jsem velice ráda,že jste se objevil opět na obrazovce,kam samozřejmě patříte.Jak se objevíte,vím,že to bude vkusná zábava,bez vulgárních vslov a přeci budu nadšená a hlavně se také zasměji. *4* Doufám,že mám zprávu pro vás bez hrubek.Jdu sehnat knihu od vás ( Cibulka v pyžamu).Přeji vám i vašemu příteli zdravíčko,lásku,štěstí,dostatek práce a peněz.Ještě jednou děkuji,že jste... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit