Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den
    Rád sleduju Váš pořad "Na cibulce" a rozhodl jsem se reagovat na včerejší,kde byl mj.dětsky psycholog,nebo snad psychiatr,tím si nejsem jistý.To,kam to takovýhle "doktoři vedou,je do nebe volající.Aby Vás osočil,že jste přivedl dětem tramuma,to je neuvěřitelný.Nejdříve jsem si myslel,že je to sranda,ale pak mě došlo,že je to opravdu.Dříve bylo dítě zlobivé,dnes je hyperaktivní,dříve to byl zkrátka parchant,dneska má psychické problémy a takový blbové tomu napomáhají.Viděl jsem na Vás,jak Vás to rozhodilo a moc jste tomu ze začátku nevěřil.Jelikož máme s dítětem psychické problémy a vidím,jak opravdu jen malá část těchto lidí je fundovaná,je mě z toho smutno.Už odmala jim berou sebezodpovědnost těma jejich kecama.Je to doslova hnus.Nenechte se takovými lidmi otrávit.Zajímá mě,co si o tom myslí ostatní lidé tady,jestli to viděli.
  • Vážený pane Cibulka. V sobotu jsme se potkali v Českých Budějovicích a chci poděkovat za fantastické uvádění celé akce. Jste úžasný. Byla to pro mne čest hrát na piano před Vámi. Děkuji mockrát.
  • Mohu se vás zeptat:kdy se u vás objevila chuť na muže ???
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14*
  • Pokr

    Vážený pane Cibulko,
    právě koukám na Váš pořad POKR a pevně doufám, že je to jen sen.Ráda bych vítala svého manžela úsměvem na rtu s teplou večeří, upravená a bez problémů.Pevně věřím, že až pořád skončí, budete to brát jako srandu.V dnešní době totiž ženy chodí také do práce kolikrát figurují ve vysokých funkcích a musí zvládat i práci doma.Podotýkám, že nelehkou.Jsem moc zvědavá, jak tento díl zkončí, protože jestli se pletu, máte mne znovu na emailu.S pozdravem
    Marie Voborníková *4*
  • Email

    Dobrý den, pane Cibulko, bylo by možné získat Váš email?Rád bych Vám zaslal několik podnětů k další činnosti. S pozdravem OB
  • prosba

    Milý pane Cibulko,
    dozvěděla jsem se, bohužel pozdě, že tento týden bude Tobogan o panu Brodském. Jelikož jsem byla jeho dobrá známá a měla jeho Huga před i po jeho smrti v opatrování, ráda bych se tohoto požadu zúčastnila. Nerada Vás obtěžuji, ale ráda bych na tento pořad přišla. Vzhledem k tomu, že jsou vstupenky vyprodány, prosím o Vaši pomoc. Se srdečným pozdravem D. Švingerová
  • prosba

    Pane Cibulko, mám k Vám velkou prosbu. Moje stará teta Monika Šlajsová z Prahy mě kdysi věnovala tenisovou raketu, že ji prý koupila od Vlasty Buriana. Chodili totiž se svým manželem JUDr. Josefem Šlajsem hrát s panem Burianem tenis. Já bych dnes moc potřebovala setkat se s nějakým pamětníkem, který by mě potvrdil, že pan Burian kdysi skutečně hrával s JUDr. Šlajsem (bratr mého dědečka) tenis. Je to pro mě vzácná památka, kterou bych zase dál věnovala někomu ze synovců či neteří mojí rodiny. Mnohokrát děkuji za informaci, a přeji Krásný den. Jste ´/žasný, chytrý, vtipný, milý!!! Jarmila Markupová roz. Šlajsová
  • natush

    Narozeniny

    Milý Aleši, k vašim dnešním narozeninám vám přeji vše nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, radosti, spokojenosti, lásky a mnoho dalších úspěch ve vaší práci *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Dobrý den milý Aleši,kde jste se nám ztratil?Mám vás moc ráda a je mě smutno po Sejdeme se na Cibulce.Pořád se jen opakují staré díly a nové mě moc chybí.nebo teď točíte někde jinde a něco jiného:Ráda bych vás někde viděla.děkuji za odpověď Eva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit