Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ,,,

    Aleši je mi 32 let a jsem vdaná,ale Vás obdivuji a posloucham už dlouhou dobu,škoda že jste skončil s moderováním na ČRo2,a řekla bych hlavně škoda pro nás posluchače....Vaše rozhovory s Y.Přenosilovou a J. Jiráskovou byly skvělý a hrozně mi v rozhlase chybíte!!!Vím že s tím Vy osobně nic nenaděláte,držím Vám palce všude tam kde se objevíte,díky Vám je i POKR zajímavý....Moc úspěchů v osobním i pracovním životě přeje PETRA
  • Aleš Cibulka *14* *14* je skvelí modérator ,herec ,spisovatel a dramaturk.Moc se mi libí jeho vystupování a moc hezky se obléká.
    *14* *14* Má skvěleho partera,moc jim to spolu sluší.Maji nádherný byt a
    kocourky. *14* *14* *14* .Přeji jim honě štěstí společných let a at se
    jim splni všechny jeji tužby a přani .

    *14* *14* *14* *14*
    • A hodně dětí hlavně! *15*
      • Jste vulgarni aleš je gay a má právo žit podle svých přectav a jeho mamžel michal je skvěli člověk . Jsou velice inteligentní a chytři jejich byt je nadhený ,a gay maji právo adoptovat děti.Bylo by mi cti je mít za sousedy kamarády.
        • Vy jste Leni těžký analfabet a protože jsem si na 100% jistý,že nevíte co to znamená,tak si to vyhledejte,ale vám nepomůže ani svatozář,tak je to jedno,leni!!!
          • Gay maji litské potřebi,práva a mají sny ,tužby,přani a obavy.Být gay je ok.
            Mé nevadí lidé jaké koliv sexuálmí orientace, mám dva syny a dceru kdyby byli oba gay ,tak je budu mít stejně ráda.a kdy byla moje dcera bisexualni,tak bude pro mě ta samá.Vedu déti ,aby si lidí važili bez ohledu na sexuální orientaci.
            LENKA
  • Jen pochvala

    Chtěla jsem jen moc poděkovat Aleši,za krásná dopoledne v sobotu.Moc se vždy těsím co zase nového se dozvím.Čeština byla bezvadná.Jsem ostrovská a nepojízdná a tak bych ráda věděla kde bych se eteru ještě s Vámi setkala a nebo kam bych eventu.klikla.Moc děkuji jste bezva!Je vidě,že jste beran./já taky/.pa *4*
  • Utajená hvězda

    Dobrý den Aleši,
    právě jsem se začetla do Vaší knihy o Zdence Sulanové...je krásná, lidská, upřímná, plná citů a fajn zážitků, které by bez Vás nikdy nikdo nemohl číst. Moc moc děkuji za tak pěknou věcičku, byla to určitě báječná žena.
    S pozdravem Eva
  • Pan Cibulka je jak vlezlá reklama. I gramofonová deska se obehraje a po čase se nedá poslouchat. Ve všem by měla být střídmost, a to i v předvádění se na obrazovce. Jeho chování je nepřirozené, podle mne se předvádí a přehrává. Pana Cibulku ano, ale je občas.
    • souhlasím,on se předvádí protože je duševně i psychicky vyčerpaný,jednoduše řečeno má deprese a léčí se,proto ho stáhli z obrazovky i rozhlasu
  • Dobrý den Aleši, dnes jsem se dočetla, že ČT chce od nového roku zrušit Váš naprosto výborný pořad Kolo plné hvězd. Sleduji jej pravidelně a konkrétně u posledního dílu s Ondřejem Havelkou jsem se upřímně pobavila, když pan Havelka řekl "Dál". Asi se už nedá zrušení pořadu zabránit, ale chci Vám říct, že Váš inteligentní a přijemný humor, přehled, který máte a příprava na pořady jsou naprosto skvělé záležitosi a držím palce, abyste se na obrazovky vrátil zase v nějaké jiném, jistě výborném pořadu. Opravdu je mi líto, že tak příjemný inteligentní pořad byl označen za nemoderní show. Kéž by aspoň byl přeřazen na ČT2, kde by si jej jistě diváci našli. Řadím Vás mezi pány Havelku, Ebena a věřím, že si svůj post inteligentního elegána udržíte. Snad si to přečtete -hodně štěstí :-)
  • Pane Cibulko. Protože "děláte" i s češtinou, píši Vám o tom, co mě tíží. Stále častěji slyším ve zprávách v televizi i v rozhlase, jak hlasatelé padají uprostřed věty hlasem a pak poračují dál. Možná jste si toho všimnul. Nebo je to podle nějakých nových pravidel umožněno? Zní mi to velmi nepříjemně. Jsem starý dědek, takže možná už na to nestačím. Jinak vám velice fandím a žasnu, co všechno stíháte a dobře! Karel
  • Když člověk přichází do let.....

    Pane Aleši.Po pořadu na Čt1 "Když člověk přichází...."jsme měli pocit, jakoby nás někdo pohladil po dušičce. Chceme Vám i všem tvůrcům tohoto pořadu touto cestou poděkovat za to,že v této přetechnizované a v mnohém i bezohledné době jste jedni z mála, kteří myslí i na ty jež přicházejí do let....!Přejeme hodně úspěchů a dobrých nápadů-držíme palečky.
    2 geronti z HK *13*
  • poděkování

    PODĚKOVÁNÍ VÁM A TVŮRCUM POŘADU , KDYŽ ČLOVĚK PŘICHÁZÍ DO LET . BYLA TO OPRAVDU ODPOČINKOVÉ A O ŽIVOTĚ .JEN VÍCE TAKOVÝCH SLUŠNÝCH POŘADŮ V ČT 1,DRŽÍME PALCE. *13*
  • Diana

    Ahoj Alešku, konečně jsem se dostala k tomu tě po tolika letech oslovit. Budu moc ráda, když se mi ozveš na email a snad se i sejdem. Lidičky s tímto úžasným človíčkem jsem pracovala v K. Varech v rádiu a musím uznat, že to byl miláček všech již v adolescentním věku. Jo a dlouho jsem se s nikým tak nenasmála. Alešku, už si vzpomínáš? Andrea z Diany. Prosíím ozvi se, mohlo by to být vážně příjemné setkání. Andy *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší