Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, sáhla jsem po vaší knize Nataša G. a na straně 276 jsem při pohledu na střevíčky paní Nataši ztuhla. Tyto střevíce vyráběla SNAHA Opava, má je na nohou Julie Roberts ve filmu Pritty women a já jsem je měla také. Vaše slova v knize, že stále se dovídáte něco nového, tímto potvrzuji. Jsou béžové, mají velkou špici a kačenku podpatek.
  • Když pominu,že pořad "Na Cibulce" je jen kopie "Všechnoparty," je fajn z hlediska hostů. Mpderátor je ale příšerný. Už jen kvůli jeho vygradovanému "přehrávání" se na to dá dívat s velikými obtížemi:-(
    • *14* Aleš je skvělí moderátor a inteligentní člověk a velmi přijemny *14* člověk sluničko.
    • nika1979
      vůbec není příšerný Modeátor Aleš Cibulka užasnéj můž *14* *14* *14* *14*
  • Dobrý den, pane Cibulka, právě jsem dokoukal nebo resp. nedokoukal v TV Vaši návštěvu u Kateřiny Kristelové... Při vší úctě k Vám, tohle jste asi nemusel... Měl jsem dosud dojem, že Váš nadřízený ale i především Vy, koho navštívíte. Tohle byla opravdu taková další laciná "aférka" p. Kristelové. I když jim to třeba s p. Řepkou vyjde, o tomto vůbec polemizovat nechci. Ale v tomto případě snad nikoho nemůže přesvědčit natož ohromit mnoho polic s knihami. Ani kdyby p. Kristelová předvedla, že má doma státní vědeckou knihovnu. Jak se říká, komu není z hůry dáno... Není přece účelem Vašeho pořadu někomu vylepšovat IQ kredit.
    (dan)
  • Libi se mi porad MUZU DAL
  • Tak tohle si VOŠ herecká za rámeček nedá http://www.divadelni-noviny.cz/pristi-stanice-stop
  • Dobrý den,nedávno Aleš říkal,že jeho maminka pochází z Mýta u Rokycan a vyučena prodavačka,chtěla bych se zeptat,neznáte příjmení maminky za svobodna? Moje mamka je jeho velkým fandou a je také z Mýta a také prodavačka a věk dětí na nás sedí. Pokud někdo ví,moc děkuji za odpověď
  • Těší mě jeho zájem o filmy z 30. a 40. let a o herce z těchto let. Také jsem fanoušek těchto herců a filmů.
  • jirinka
    Alešovi pořady jsou nejlepší co v TV je a těm co se to nelíbí tak ať si přepnou a nehaní a já bych byla moc ráda kdybych měla tu čest a někdy se s ním setkala bohužel bydlím daleko je to sluníčko v dnešní době kdy je všude jen násilí a zlo vždy se těším na jeho pořady
  • OSOBNOST

    Pane Cibulko,
    jsem dlouholetá vaše fanynka (mohla bych být vaše babička). Bez vás bych snad v sobotu ani oběd neuvařila!Díky za vaše pořady a Vaši češtinu. *9*
  • Pane Alesi,vas projev ve vasich poradech prehnany,prekrikujete hosty nebo domaci podle typu poradu.Moc na sebe strhavate pozornost,predvadite sebe.Chtelo by to zklidnit,ztisit a nehnat se jen za penezi.Vim,ze si chcete udrzet misto v televizi Barandov,ale v ni je uz precibulkovano aprebrozovano,chce to zmenu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit