Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jirka Prager - 60 !

    Mily pane Cibulko,
    Diky memu bratrovi, zijicimu na Slovensku, jsem obdrzela Vas kalendar pro televizni pametniky 2011. Mnoho hercu nebo programu je pro mne neznamych (odesla jsem do Australia v r. 1969) - ale mnozi jsou stale blizci a informace mne vraci do dob davnych se vzpominkami na leta mlada...gratuluji!
    Dnes jsem otocila list na Tyden 1 a s velkym prekvapenim jsem zjistila ze Jirkovi Pragerovi bude a nedeli 60!
    Sesli jsme se na krasnych letnich prazdninach v chatach na Rabakove v roce 1959...bylo mi 14 a jemu 6... pravdepodobne si na mne nepamatuje, ja mam v pameti jasne jeho maminku a brachu Jaroslava. Jsem si jista ze Jirka velice uspesne vystoupil v predsaveni na voleybalovem placku u lesa na ukonceni rabakovskych prazdnin - ale co by profesionalniho dabingoveho herce si ho pamatuji v "Knoflikove Valce" kde pronesl nezapomenutelnou vetu:" Kdybych to byl vedel, tak bych tam byl nesel"
    Moc bych byla rada kdyby jste mi umoznil internetove setkani s nim (anebo jeho bratrem).
    S pranim vseho nejlepsiho
    Ludmila Doneman, Brisbane, Australia
  • prosba

    Milý pane Cibulko,
    dozvěděla jsem se, bohužel pozdě, že tento týden bude Tobogan o panu Brodském. Jelikož jsem byla jeho dobrá známá a měla jeho Huga před i po jeho smrti v opatrování, ráda bych se tohoto požadu zúčastnila. Nerada Vás obtěžuji, ale ráda bych na tento pořad přišla. Vzhledem k tomu, že jsou vstupenky vyprodány, prosím o Vaši pomoc. Se srdečným pozdravem D. Švingerová
  • Email

    Dobrý den, pane Cibulko, bylo by možné získat Váš email?Rád bych Vám zaslal několik podnětů k další činnosti. S pozdravem OB
  • nika1979

    ODKAZ VAM VŠEM _

    ODKAZ VAM VŠEM ŽE ALEŠ CIBULKA JE GAY: JETO PRAVDA: ZASTANKINĚ:GAYU HOMOSEXUALU HETERESEXUALU TRAVEStitu. lesbiček§§§§§§§ Aleš cibulka je ženatej.registrovanem manželstvi s hercem a daberem Michalem Jagelkou *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ODKAZ VAM VŠEM _

      jo,Jagič taky?
      • kiris

        Re: Re: ODKAZ VAM VŠEM _

        z dabingu Miroslav Moravec,Marcel Vašinka a další taky !!!
  • Nataša Golová

    Dobrý den pane Cibulko,pokud byste měl zájem, mám pár originálních fotek s "Naškou" z první svatby jejího bratra Ivana s mojí matkou.
    S pozdravem,
    Jiří Trnka.
  • Prosba

    Dobrý večer pane Cibulko,

    ráda bych měla tel.číslo na paní Jitku Zelenohorskou,která je letitá přítelkyně mé babičky.Ztratila na ni kontakt a ještě by ji jednou ráda viděla.Zanedlouho má svátek a tak bych ji chtěla udělat radost tím,že bych jí to tel číslo dala.Nevím na koho jiného bych se měla obrátit.Děkuji za pomoc a přinejmenším za radu,jak toto číslo sehnat.

    Děkuji a přeji hezký zbytek večera
    Martina *3*
  • výslovnost

    Vážený pane Cibulko,
    mohl bych vás poprosit o následující vyjádření správné výslovnosti.

    Linka číslo dva (dvě) směr Hlavní nádraží.
    Linka číslo stodva (stodvě) směr Hlavní nádraží.
    Přípoj na linku číslo dva (dvě).
    Přípoj na linku číslo stodva (stodvě).

    Co je správné, děkuji předem za vaš čas a ochotu.
    S pozdravem
  • tobogan

    Tobogan byl dopravní prostředek Indiánů žijících v lesích sev.Ameriky.Používal se v zimě,měl tvar velkého kotle a byl zhotoven z větví potažených kůží. Naložený se tahal v sypkém a hlubokém sněhu,svým tvarem umožňoval cestování lesem bez cest.
  • Pokr

    Vážený pane Cibulko,
    právě koukám na Váš pořad POKR a pevně doufám, že je to jen sen.Ráda bych vítala svého manžela úsměvem na rtu s teplou večeří, upravená a bez problémů.Pevně věřím, že až pořád skončí, budete to brát jako srandu.V dnešní době totiž ženy chodí také do práce kolikrát figurují ve vysokých funkcích a musí zvládat i práci doma.Podotýkám, že nelehkou.Jsem moc zvědavá, jak tento díl zkončí, protože jestli se pletu, máte mne znovu na emailu.S pozdravem
    Marie Voborníková *4*
  • Rozdvojenost češtiny

    Vážený pane Cibulko. Nevadí Vám rozdvojenost českého jazyka v otázce ženských příjmení? Uvedu příklad: Češka se provdá za Johna Novaka. Na magistrátu u nás ji úředně schválí jméno Eva Novak. Pokud by však tato žena vystoupila v televizi budou komentátoři ČT vyslovovat její jméno povinně Eva Novaková. Tomu nerozumím. Dvě oficiální instituce jednoho státu a dvě rozdílná (protichůdná) rozhodnutí. Zdraví Radim Höfer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit