Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POKR

    Vázený pane Cibulko, minule jsem si pustila Váš pořad POKR a opět jsem se přesvědčila, jak v Česku chybí vzájemná úcta a tolerance. Neděle je tady dnem pracovní aktivity a lidé, kteří si chtějí odpočinout po náročném týdnu čeká zvuk cirkularky, vrtání odvedle, nebo hluk motoru sekačky. Již několik let žiji ve SRN a tam je neděle a svátky dnem odpočinku, návštěv a procházek v přírodě. Dokonce bych si nedovolila ani venku pověsit prádlo. Není to o omezování osobní svobody, je to o vzájemné toleranci a úctě k druhému. Vy jste se pohoršoval v pořadu POKR, že v neděli jste nesehnal nikoho, kdo by Vám vyčistil okna, kromě ukrajinky. Myslím si, že neděle je dnem pracovního odpočinku a pracovat by měli pouze instituce, kde je to nevyhnutné/pohotovost, benzínky/. Lidé by byli víc odpočatí do nového pracovního týdne, ubylo by možná zbytečných havárek, způsobených nadměrným stresem, Zdravím. Majka.
  • POKR 29.5.

    Teda pane Cibulko,ta vaše dnešní poznámka o levném nedělním mytí oken šikovnou ukrajinkou mě pěkně nadzvedla. Jestli to bylo levně ,tak to byla práce načerno bez zákonem určeného zdanění.Pět roků pracuji v úklidové firmě,snažím se odvádět dobrou práci,mám na starosti osum domácností v průměru dvě denně.Zákonem schválnosti jsou od sebe vždy vzdáleny přes celé město,takže své pracovní přestávky trávím obvykle v tramvaji a když musím během čtyř hodin vyžehlit koš prádla a uklidit dům nebo byt jsem unavená .Já si potřebuji taky někdy odpočinout,třeba v neděli!!!
  • Pozdrav

    Dobrý den, Aleši,posílám Ti velký pozdrav ze Sadské ,kde jsi byl moderovat miss náší školy.Myslím, že Ti to šlo výborně,a že si z Tebe a ze tvé vtipnosti skvělého moderování berou šichni ostatní příklad.Doufám, že jsi v Sadské nebyl poprvé a naposledy,takže se na nás ještě přijedeš podívat.

    Ahoj Verča (tvoje nová fanynka)
    • Re: Pozdrav

      Pan Cibulka pojede znovu do Sadské, až zde budou zrušena čestná občanství vrahům Mašínům.
  • ,,,

    Aleši je mi 32 let a jsem vdaná,ale Vás obdivuji a posloucham už dlouhou dobu,škoda že jste skončil s moderováním na ČRo2,a řekla bych hlavně škoda pro nás posluchače....Vaše rozhovory s Y.Přenosilovou a J. Jiráskovou byly skvělý a hrozně mi v rozhlase chybíte!!!Vím že s tím Vy osobně nic nenaděláte,držím Vám palce všude tam kde se objevíte,díky Vám je i POKR zajímavý....Moc úspěchů v osobním i pracovním životě přeje PETRA
  • Proč jen fanynky?

    Aleš je pozoruhodná osobnost naší scény a jistě do budoucna ještě bude pro českou kulturu něco znamenat. Nelze se přece na něj dívat jen očima obdivovatelek, je třeba ocenit i jeho kulivovaný projev a vše to, co jeho osobnost vyzařuje. Je dobře, že dostal šanci a nedopusťme, aby se někam ztratil, třeba z komerčních důvodů.
  • Kniha

    Dobry den,
    moc rada bych si koupila Alesovu novou knihu O cestine, bohuzel ji nikde nemohu sehnat.Poradi nekdo?
    Dekuji.
    • Re: Kniha

      Dobrý den.
      Myslím, ze knihu byste urcite sehnala v Praze v Paláci knih - Luxor a nebo ve všech větších knihkupectvích, kde by mela být bez problemu k dostani.Cena za tuto knihu je 249Kč. Preji uspesny lov a doufam, ze co nejdrive tuto knizku sezenete. Monita *4*
  • Dopis

    Vážený Aleši,snad Vás mohu takto oslovit,mohla bych být Vaše maminka a věřte,že bych na Vás byla pyšná.Chci Vám jen vyjádřit díky za Vaši práci a obdiv za Vaše inteligentní, noblesní a kultivované vystupování.Tak moc slyšíme kolem sebe hrubé výrazy,děsně formulované věty - bohužel i v televizi.Díky Vám a p. Ebenovi je čeština z Všich úst jako mastička na bolavé místo.Přeji Vám milý Aleši hodně a hodně zdraví,štěstí,radosti,nápadů.
    Mimochodem, jste moc hezký chlapec. Ať se Vám daří Jiřina Hošková z Ústí n.L.
    • Re: Dopis

      rofl
  • Pozdravy :-)

    Jsem moc ráda, že přibyli další fanoušci a ti, co Aleše mají rádi a drží mu palce.
    Je to potěšující *3*
    Budu se snažit přidávat nějaké nové info, ale nemám moc času, takže to nebude pravidelně.monita *3*
  • OSOBNOST

    Pane Cibulko,
    jsem dlouholetá vaše fanynka (mohla bych být vaše babička). Bez vás bych snad v sobotu ani oběd neuvařila!Díky za vaše pořady a Vaši češtinu. *9*
  • :-)

    Tohle je můj nejoblíbenější moderátor in the world *1* Mám ho moooc ráda *14*
    • Re: :-)

      To máš pravdu.Ten jeho obličej je fakt"sexy"!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit